Ανταλλαγή tekst link με www.fullfreesoftware.net

Συνεργαστείτε με άλλους webmasters που έχουν σελίδες σχετικού περιεχομένου.

Συντονιστές: WebDev Moderators, Super-Moderators

Απάντηση
Kinhthra
Επικοινωνία:

Δημοσίευση από Kinhthra » 07 Μάιος 2011 03:09

Γεια σας, έχω ανοίξει μια ιστοσελίδα καινούρια στα αγγλικά οποίος ενδιαφέρεται για ανταλλαγή tekst link με www.fullfreesoftware.net και ιστοσελίδα σας να είναι στα αγγλικά. :D

Άβαταρ μέλους
SoUpEr_PiLaS
Επικοινωνία:

Δημοσίευση από SoUpEr_PiLaS » 09 Μάιος 2011 21:26

Standar τα κείμενα δεν είναι δικά σου μιας και αν όντως τα έγραφες όλα αυτά στα αγγλικά θα έγραφες τουλάχιστον το "tekst" κανονικά. Δηλαδή "text".

Στην σελίδα αυτή βλέπω ΜΟΝΟ αντιγραφή ξένων σελίδων με ένα κενό design. Δεν θέλω να σε απογοητεύσω αλλά πες μου ποιος ο λόγος κάποιος να προτιμήσει εσένα αντί για μία από τις ξένες σελίδες τις οποίες αντέγραψες;

Φιλικά

Edit: Αντέγραψα τους τίτλους τριών από τα άρθρα που έχεις καταχωρήσει και το έκανα επικόλληση στο google και είδα πως όλα είναι ακριβής αντιγραφή ξένων websites. Για να μην πει κάποιος πως μιλάω τυχαία.
Εικόνα

Kinhthra
Επικοινωνία:

Δημοσίευση από Kinhthra » 11 Μάιος 2011 01:37

SoUpEr_PiLaS έγραψε:Standar τα κείμενα δεν είναι δικά σου μιας και αν όντως τα έγραφες όλα αυτά στα αγγλικά θα έγραφες τουλάχιστον το "tekst" κανονικά. Δηλαδή "text".

Στην σελίδα αυτή βλέπω ΜΟΝΟ αντιγραφή ξένων σελίδων με ένα κενό design. Δεν θέλω να σε απογοητεύσω αλλά πες μου ποιος ο λόγος κάποιος να προτιμήσει εσένα αντί για μία από τις ξένες σελίδες τις οποίες αντέγραψες;

Φιλικά

Edit: Αντέγραψα τους τίτλους τριών από τα άρθρα που έχεις καταχωρήσει και το έκανα επικόλληση στο google και είδα πως όλα είναι ακριβής αντιγραφή ξένων websites. Για να μην πει κάποιος πως μιλάω τυχαία.
:lol: :wink: :pint:

Άβαταρ μέλους
SoUpEr_PiLaS
Επικοινωνία:

Δημοσίευση από SoUpEr_PiLaS » 14 Μάιος 2011 20:14

Kinhthra έγραψε: :lol: :wink: :pint:
Ενδιαφέρουσα απάντηση... έχεις ένα point... και μία ιδιαίτερη ικανότητα να πείθεις τους άλλους. Σε ευχαριστώ. Στην υγειά μας :pint:

Φιλικά
Εικόνα

Απάντηση

Επιστροφή στο “Ανταλλαγή διαφήμισης, συνεργασίες”

Μέλη σε σύνδεση

Μέλη σε αυτήν τη Δ. Συζήτηση: Δεν υπάρχουν εγγεγραμμένα μέλη και 1 επισκέπτης