Προσομοιωση τηλεφωνικού κέντρου

Συζητήσεις για την γλώσσα C και C++

Συντονιστές: WebDev Moderators, Super-Moderators

Κλειδωμένο
Άβαταρ μέλους
tanas19

Δημοσίευση από tanas19 » 10 Μάιος 2011 17:54

Καλησπέρα! Έχω μια εργασία για την σχολή στην οποία πρέπει να κάνω Προσομοιωση τηλεφωνικού κέντρου σε C. Υπάρχει ένα κεντρικό τηλεφωνικό κέντρο σε μία χώρα το οποίο διαχειρίζεται τις κλήσεις και μπορεί να τις μοιράσει σε άλλες δυο χώρες ανάλογα με την αναμονή και το κόστος... μπορεί κάποιος να με βοηθήσει ρε παιδιά γιατί είναι το τελευταίο μου μάθημα;;;;;
Ευχαριστώ πολύ!!!
Εικόνα

GReaper
Επικοινωνία:

Δημοσίευση από GReaper » 10 Μάιος 2011 18:12

Θα 'θελες, ε? Εγώ πάντως δεν είμαι αρκετά ηλίθιος για να στο φτιάξω! ϊσως κάποιος άλλος.

Άβαταρ μέλους
tanas19

Δημοσίευση από tanas19 » 11 Μάιος 2011 13:11

GReaper έγραψε:Θα 'θελες, ε? Εγώ πάντως δεν είμαι αρκετά ηλίθιος για να στο φτιάξω! ϊσως κάποιος άλλος.
δεν ξέρω αν είσαι αρκετά ηλίθιος ή όχι...αυτό είναι δικό σου θέμα. και μπορείς αν θες να πας να το κοιτάξεις. ούτε ζήτησα να μου το φτιάξεις. ζήτησα κάποια βοήθεια. αν δεν θες ή δεν μπορείς τότε μην ασχολείσε. κατάλαβες;
Εικόνα

GReaper
Επικοινωνία:

Δημοσίευση από GReaper » 11 Μάιος 2011 14:19

tanas19 έγραψε:
GReaper έγραψε:Θα 'θελες, ε? Εγώ πάντως δεν είμαι αρκετά ηλίθιος για να στο φτιάξω! ϊσως κάποιος άλλος.
δεν ξέρω αν είσαι αρκετά ηλίθιος ή όχι...αυτό είναι δικό σου θέμα. και μπορείς αν θες να πας να το κοιτάξεις. ούτε ζήτησα να μου το φτιάξεις. ζήτησα κάποια βοήθεια. αν δεν θες ή δεν μπορείς τότε μην ασχολείσε. κατάλαβες;
Όταν κάποιος ζητάει βοήθεια λέγοντας τη θεωρία αλλά χωρίς να ζητάει βοήθεια στη επίλυση κάποιου συγκεκριμένου προβλήματος, είναι σαν να λέει: "Μπορείτε να μου λύσετε αυτό κ εκείνο?" Πες μας λοιπόν κάποιο συγκεκριμένο πρόβλημα υλοποίησης που έχεις και θα σε βοηθήσουμε.

Κλειδωμένο

Επιστροφή στο “C, C++”

Μέλη σε σύνδεση

Μέλη σε αυτήν τη Δ. Συζήτηση: Δεν υπάρχουν εγγεγραμμένα μέλη και 0 επισκέπτες