Καμπάνια Internet Explorer 8/9 από την ForestView, για όσους έχουν σελίδα στο internet.

Affiliate marketing, προγράμματα συνεργατών. Όσα θέλετε να μάθετε για τον τρόπο επιλογής και χρήσης τους.

Συντονιστής: Super-Moderators

Άβαταρ μέλους
michalis1984

Καμπάνια Internet Explorer 8/9 από την ForestView, για όσους έχουν σελίδα στο internet.

Δημοσίευση από michalis1984 » 31 Μάιος 2011 20:41

Αλήθεια πόσα δίνει για κάθε εγκατάσταση; Απο περιέργεια ρωτάω καθώς είχα κάνει εγγραφή απ' τους πρώτους στο δύκτιο όταν το πρωτοαναφέρατε στο fs πριν καν βγει Live αλλά απ' οτι καταλαβα δεν με έχουν εγκρίνει :D Ποιο καλο παιδάκι λοιπόν θα μου λύσει αυτή την περιέργεια; .. Πάντως σε ένα άλλο international affiliate network που είμαι μέλος, εκεί δίνει 0.45$
best seller

gastou

Δημοσίευση από gastou » 31 Μάιος 2011 21:22

Εγώ δεν μπορώ να πω ότι είμαι απόλυτα ευχαριστημένος. Μετράω περίπου 50 leads, και με αρκετά καλή προώθηση της καμπάνιας από την δεύτερη ημέρα της ανακοίνωσης της.

Άβαταρ μέλους
cordis
Administrator, [F|H]ounder, [C|S]EO
Επικοινωνία:

Δημοσίευση από cordis » 31 Μάιος 2011 22:30

0.50 euro δίνει. ξανακάνε εγγραφή μέσα από το fs τώρα. :)
Δεν απαντάω σε προσωπικά μηνύματα με ερωτήσεις που καλύπτονται από τις ενότητες του forum. Για ο,τι άλλο είμαι εδώ για εσάς.
- follow me @twitter

Άβαταρ μέλους
cordis
Επικοινωνία:

Δημοσίευση από cordis » 01 Ιουν 2011 00:02

gastou έγραψε:Εγώ δεν μπορώ να πω ότι είμαι απόλυτα ευχαριστημένος. Μετράω περίπου 50 leads, και με αρκετά καλή προώθηση της καμπάνιας από την δεύτερη ημέρα της ανακοίνωσης της.
μεγάλη απόδοση έχουν τα newsletter και τα άρθρα.
Δεν απαντάω σε προσωπικά μηνύματα με ερωτήσεις που καλύπτονται από τις ενότητες του forum. Για ο,τι άλλο είμαι εδώ για εσάς.
- follow me @twitter

gastou

Δημοσίευση από gastou » 01 Ιουν 2011 00:06

cordis έγραψε:μεγάλη απόδοση έχουν τα newsletter και τα άρθρα.
Το έβαλα σε εκτενές άρθρο για τον IE9, το οποίο μέχρι στιγμής έχει 400 unique hits, και το έχω μόνιμα σε banner κάτω από όλα τα άρθρα.

Σε newsletter δεν το δοκίμασα ακόμα, αλλά συγκριτικά με άλλες καμπάνιες δεν πήγε τόσο καλά όσο περίμενα.

Άβαταρ μέλους
cordis
Επικοινωνία:

Δημοσίευση από cordis » 01 Ιουν 2011 00:44

link στο τέλος του άρθρου "κατεβάστε εδώ τον IE9", καθώς και μέσα στο άρθρο...

πάντως στην σελίδα που έχεις στο προφίλ σου βρήκα αρκετά άρθρα για IE9, αλλά κανένα δεν πήγαινε στην καμπάνια... αν θες στείλε μου pm.
- follow me @twitter

Άβαταρ μέλους
michalis1984

Δημοσίευση από michalis1984 » 01 Ιουν 2011 03:24

cordis έγραψε:0.50 euro δίνει. ξανακάνε εγγραφή μέσα από το fs τώρα. :)
Ευχαριστώ πολύ για την απάντηση μάστορα :D Κρίμα γιατί θα μπορούσα να προωθήσω την συγκεκριμένη καμπάνια σε τεχνολογικού περιεχομένου ιστοσελίδα και θα τσιμπούσα και εγώ μερικά απο τα κέρδη που δίνει η MS. Θα το έκανα με πολύ ευχαρίστηση μέσω του FS αλλά βασικά ο λόγος που δεν με δεκτήκαν πρέπει να είναι το ΑΦΜ, επειδή μένω εξωτερικό και δεν έχω. Αλήθεια τι γινεται σε τέτοιες περιπτώσεις, μπορεί καποιος να γίνει μέλος όταν είναι να πληρώνετε μέσω paypal; Στην ΑΜ και στην CB απ' ότι ξέρω γίνεται..
best seller

Άβαταρ μέλους
dimsis
Reporter

Δημοσίευση από dimsis » 01 Ιουν 2011 10:53

Μια χαρά καμπάνια είναι η συγκεκριμένη, ειδικά για sites τεχνολογικού περιεχομένου. Μακάρι να βγουν και άλλες παρόμοιες και για άλλους browsers αλλά και για άλλου είδους software , hardware και υπηρεσίες.

Άβαταρ μέλους
cordis
Επικοινωνία:

Δημοσίευση από cordis » 21 Ιουν 2011 01:09

The Razor έγραψε:η μονη καμπανια απο affiliate μεχρι στιγμης που αποδιδει!
σε υπερθετικό βαθμό αυτό που λες, αλλά σίγουρα είναι η top καμπάνια της περιόδου αυτής!

γι' αυτό, εγγραφή στην ForestView και επιλογή του προγράμματος! :pint:

edit:
η συζήτηση συνεχίζετε εδώ: http://www.freestuff.gr/forums/viewtopic.php?t=56886
- follow me @twitter

Κλειδωμένο

Επιστροφή στο “Affiliate marketing - γενικά”

Μέλη σε σύνδεση

Μέλη σε αυτήν τη Δ. Συζήτηση: Δεν υπάρχουν εγγεγραμμένα μέλη και 0 επισκέπτες