Που πήγαμε διακοπές;

Ας γνωριστούμε καλύτερα.. μια περιοχή που ο κάθε ένας μπορεί να πει μερικά πράγματα για τον εαυτό του.

Συντονιστές: Stathis, Super-Moderators

Απάντηση
Άβαταρ μέλους
cordis
Administrator, [F|H]ounder, [C|S]EO
Επικοινωνία:

Που πήγαμε διακοπές;

Δημοσίευση από cordis » 08 Σεπ 2003 19:49

εγώ φέτος λόγο της δουλειάς πήγα μόνο μια εβδομάδα στην Τήνο... εκεί που πάω κάθε χρόνο δηλαδή.. όχι δε με έχουν ταμένο.. -αν και θα έπρεπε- απλά είμαι από εκεί και δε μπορώ να την χορτάσω με τίποτα... κάθε χρόνο εκεί θα πηγαίνω ;) αν κι ένα ταξιδάκι στα Μπόρα - Μπόρα δε θα με χαλούσε καθόλου... ;) αλλά τελικά όπου κι αν πας το θέμα είναι να έχεις καλή παρέα για να μπορέσεις να περάσεις καλά... κι αν δεν έχεις... να αποκτήσεις παρέα εκεί που θα πας.. :kaloe: :kaloe: :pint:
Δεν απαντάω σε προσωπικά μηνύματα με ερωτήσεις που καλύπτονται από τις ενότητες του forum. Για ο,τι άλλο είμαι εδώ για εσάς.
- follow me @twitter

Άβαταρ μέλους
cvoodan
Honorary Member

Που πήγαμε διακοπές;

Δημοσίευση από cvoodan » 08 Σεπ 2003 19:57

Εγώ βασικά δεν χρειάζεται να πάω διακοπές γιατί εδώ στην Χαλκιδική ζούμε διακοπές το καλοκαίρι και στα σπίτια μας!!! Παρ'όλα αυτά, πήγα σε ένα camping στο δεύτερο πόδι της Χαλκιδικής (μένω στο πρώτο) και πήγα επίσης και σε ένα camping στην Τέμενη Αιγίου, μια περιοχή της Πελλοπονήσου! Αυτές τις μέρες, αν "φτιάξει" λίγο ο καιρός, θα πάμε Σκόπελο με σκάφος φίλων μας! Καπετάνιος εγώ!!! :kaloe:
Εικόνα

Άβαταρ μέλους
Rapid-eraser
WebDev Moderator
Επικοινωνία:

Που πήγαμε διακοπές;

Δημοσίευση από Rapid-eraser » 08 Σεπ 2003 21:13

emeva to kalokairi fetos ntav psilo katastrofi
av kai ksekivise me tis kaliteres prooptikes (mia bdomada kai kati sto indefixospito sta giavitsa parea me tnv indefixoula kai indefix)
stnv sivexeia katelikse se tragodia afou tnv epistrofi mou stnv a8iva
sivodepsav eva krioma kai diakopse stnv karisto me tous govis mou
opou distixos se afto to xorio-komopoli dev kserw kaveva kai ekava molis
me ta bias 3 mpavia giati dev eixa parea va paw ...
sivama me afto kata tis 25 tou mivos mou kaike kai to laptop kai marazosa
giati dev eixa ti va kavw ...
tespa pali kala pou ntav kai o kipos tou mpampa kai eskapsa-potisa-koprisa to mpostavi kai perase ligo n ora kai as eivai kala kai to pagkosmio prota8lima stibou
pou ekave ta apogemata ligotero bareta.

star tou kalokeriou aftou ntav o veogevitos gatos pou ekave n gata tou spitiou opou apektise to sivi8io va rixvou perisoterous ipvous apo emeva
kai meta ta podia sikomeva kai tnv raxi sto patoma (teza to gati dld)
kai evas skilos pou afto ikiopii8ike tnv abli mas eva aspro grifon to opoio
ipo8eto epestrepse stous idioktites tou otav epistrepsame Peiraia .

afta apo emeva :)
Cu, Rapid-eraser, Tα αγαθά copies κτώνται.
Love is like oxygen, You get too much you get too high
Not enough and you're gonna die, Love gets you high

Άβαταρ μέλους
Cha0s
SysAdmin

Που πήγαμε διακοπές;

Δημοσίευση από Cha0s » 09 Σεπ 2003 03:43

Gia mena ayto to kalokairi den itan kati to idietero apo pleuras diakopon(ektos ton 9 imeron...blepe parakato)...

Piga opos eipe kai o Filippos (mazi pigame diladi) sto spiti tou iNDEFiX kai tis iNDEFiXOULAS opou mas anextikan gia 9 meres peripou (naste kala pedesssss)...

Me tin epistrofi mou psilo eliosa stin douleia alla apo ton 15augousto kai meta mporo na po ekana tis dikies mou diakopes edo stin athina!

Eixa na patiso spiti mou kanonika (ektos gia kana mpanaki, fai kai kana post sto forum :P:P ) konta 2 bdomades... eimoun ektos teleios!

Genikos eginan arketa endiaferonta ayto to kalokairi... (tha mporouse na eixe teleiosei pio kala alla... ginekes... pios tis katalavenei? Pouse re mel gibson na mas peis ti skeftontai!!! XAXAAXAXAXXAAX)

hadderakk

Που πήγαμε διακοπές;

Δημοσίευση από hadderakk » 09 Σεπ 2003 19:10

Egw phga kaisariani, pagkrati, byrwna kai arketh nea smyrnh...
:lol:
Pou8ena dhladh, logw anergias kai sunexwn prospa8eiwn e3eureshs apasxolhshs kai porwn (htoi fragka...).

Kata ta alla, kala euxaristw kai ta deonta sthn mama sas kai kalh sunexeia :kaloe:

Άβαταρ μέλους
xarisss
Επικοινωνία:

Που πήγαμε διακοπές;

Δημοσίευση από xarisss » 10 Σεπ 2003 01:20

ki ego pouthena..
stin patrida, volo, diladi..
ekana, vevaia mia sxetiki apotoksinosi apo to computer, ekana kai ta banakia mou..
den exo parapono.. 8)

kalo xeimona, tora... :pint:
PRO-PRO.gr
Πρωτάθλημα Προγνωστικών

Άβαταρ μέλους
iNDEFiX
Honorary Member
Επικοινωνία:

Που πήγαμε διακοπές;

Δημοσίευση από iNDEFiX » 10 Σεπ 2003 13:29

Ego me thn indefixoula sthn Samo. Perasame poli omorfa :) :) Se liges meres tha pao kai Krhth na do to soi mou :kaloe:

Άβαταρ μέλους
greek_manager
Honorary Member
Επικοινωνία:

Που πήγαμε διακοπές;

Δημοσίευση από greek_manager » 11 Σεπ 2003 01:57

Εγώ αρχικά Τρίκαλα (στο μπαμπά και στη μαμά) όπου σκυλοβαρέθηκα,
μετά 4 μέρες Σκιάθο (δυστυχώς ο e-times είχε φύγει - αλήθεια που είναι αυτό το παιδί?) και τελικά κατέληξα 3 μέρες στη Ύδρα (τέλειο το νησί και ας μην έχει αμμουδιές) :pint:
aka thkouk
Football Manager - H ελληνική κοινότητα
παιχνιδια στρατηγικης - Παίξε Δωρεάν

Άβαταρ μέλους
mary

Που πήγαμε διακοπές;

Δημοσίευση από mary » 13 Σεπ 2003 20:25

:D Αν μιλάτε για διακοπές εμένα κανονικά θα έπρεπε να με πιάνει ένα κάτι ένας πανικός και ίσως να μην μιλάω και καθόλου αν γίνετα αλλά δεν μπορώ . Αν και απο το καλοκαίρι του 2002 ως και τον Ιανουάριο του 2003 βρισκόμουν ας το πούμε εκτός έδρας δεν θα έλεγα οτι ήταν διακοπές . Εγώ φέτος λοιπόν έκανα μόλις και μετά βιας διακοπές διότι δεν μου έδωσαν άδεια μια και την είχα ξεφτιλήσει όλη . Πήγα μια εβδομάδα στην Κάσο ( Δωδεκάνησα?) αν έχετε ακουστά 18 ώρες ταξίδι έκανα η χριστιανή αλλά πιστεύω ότι ήταν η τελευταία μου φορά μιας και φέτος χόρτασα Κάσο όλο το χρόνο , αχ τι να κάνουμε υποχρεώσεις . Αλλά από του χρόνου πρώτα ο θεός θα πηγαίνω και σε κανένα άλλο νησάκι και όχι να ξενητεύομαι τελικά .Αλλά κομάτια να γίνει αφού ήταν εκεί το έτερον ήμισι

Άβαταρ μέλους
Drizzt
Honorary Member
Επικοινωνία:

Που πήγαμε διακοπές;

Δημοσίευση από Drizzt » 15 Σεπ 2003 13:22

Ayto to kalokairi pistespa oti tha itan katastrofi.... alla oi filoi sta diskola fainontai.... Kapoio palikari me filoxsenise Tino :lol: (onomata den leme :wink: ) pou parolo den akougete san meros gia meros diakopes einai poli kala :lol: :lol: kai meta kapoios allos me filoxsenise stin Kerkira (as einai kala oi Polonezes, Tsexes, Roumanes kai oles oi files tou Isdrail
:wink: )

Άβαταρ μέλους
Youli
Honorary Member

Που πήγαμε διακοπές;

Δημοσίευση από Youli » 22 Σεπ 2003 18:50

Αν σας πω που πήγα το καλοκαίρι, μπορεί και να με μισήσετε... Αλλά μην βιάζεστε και αρχίσετε τα βρισίδια... Ακούστε τα πρώτα όλα....
Πήγα με τη σειρά Χίο, Άνδρο, Τήνο, Κρήτη....
Χίο, όπου παρ' όλο που ήταν καλό το νησί (έχω πάει άλλη μία φορά) και έχει φοβερές παραλίες, εγώ δεν πέρασα και τόσο καλά (να 'ναι καλά το τότε ήμισυ και τώρα πρώην...)
Άνδρο, με τους γονείς μου, όπου ο αέρας λύσαξε και δεν πήγα για μπάνιο παραπάνω απο 1 φορά, και ξενέρωσα γενικότερα.
Τήνο, για 2 μέρες, αδιάφορα.
Κρήτη, για 1 εβδομάδα, όπου έφαγα (ξεσκίστηκα για την ακρίβεια), ήπια (τα κέρατά μου) και τώρα είμαι σε λίστα για μεταμόσχευση συκωτιού :lol: :lol: :lol: (πλάκα κάνω...)
Εντάξει , τελικά το μόνο καλό φέτος ήταν η Κρήτη...
Τώρα γύρισα στην πραγματικότητα και στην αναζήτηση δουλειάς....
Αυτά κι απο μένα...

Άβαταρ μέλους
cordis
Administrator, [F|H]ounder, [C|S]EO
Επικοινωνία:

Που πήγαμε διακοπές;

Δημοσίευση από cordis » 22 Σεπ 2003 20:50

georgia έγραψε:
Τήνο, για 2 μέρες, αδιάφορα.
oxi kai adiafora stin Tino...! mallon den sinantithikame... gi' ayto! :P :kaloe:
Δεν απαντάω σε προσωπικά μηνύματα με ερωτήσεις που καλύπτονται από τις ενότητες του forum. Για ο,τι άλλο είμαι εδώ για εσάς.
- follow me @twitter

Άβαταρ μέλους
Youli
Honorary Member

Που πήγαμε διακοπές;

Δημοσίευση από Youli » 23 Σεπ 2003 22:35

όχι καλέ μου, δεν φταίει το νησί... αμέσως να παρεξηγηθείς...., :hammer: :hammer: :hammer: απλά δεν είχα καλή παρέα και διάθεση....

Άβαταρ μέλους
Rusel

Που πήγαμε διακοπές;

Δημοσίευση από Rusel » 10 Ιαν 2004 10:19

Διακοπές στη Χίο λόγω δουλειάς και στρατού παράλληλα! Ηταν οι πιο περίεργες και πιο άδειες διακοπές της ζωής μου, με εξαίρεση τις μέρες που ήρθε στο νησί η "Αγκαλίτσα μου". Μόλις έφυγε πάλι η ίδια ρουτίνα και μαυρίλα...

Άβαταρ μέλους
Darkchilde
Επικοινωνία:

Που πήγαμε διακοπές;

Δημοσίευση από Darkchilde » 10 Ιαν 2004 14:32

Φέτος δεν πήγα πουθενά το καλοκαίρι λόγω οικογενειακών προβλημάτων. Το Νοέμβριο έκανα τις διακοπές μου 4 μέρες στο Λονδίνο.
Εικόνα
Blog: The Dark Side of the Force and Other Stories
Ελληνικό Forum για Science Fiction & Fantasy: http://www.sff.gr
Ο Κόσμος της Επιστήμης: http://www.scienceworld.gr

Απάντηση

Επιστροφή στο “Γνωριμία Μελών - Προσωπικές Ιστορίες”

Μέλη σε σύνδεση

Μέλη σε αυτήν τη Δ. Συζήτηση: Δεν υπάρχουν εγγεγραμμένα μέλη και 0 επισκέπτες