Λογαριασμοί e-mail

Γενικές ερωτήσεις και απαντήσεις που έχουν σχέση με το Internet και την καθημερινή του χρήση.

Συντονιστής: Super-Moderators

Απάντηση
EMILI

Λογαριασμοί e-mail

Δημοσίευση από EMILI » 08 Ιουν 2011 10:21

Υπάρχει τρόπος να ελέγχω τους λογαριασμούς του e-mail μου;Δηλαδη με κάποιο τρόπο να μπαίνω ''κάπου'' και να βλέπω για όλους αν έχω μυνήματα.Μιλάω για διαφορετικά e-mails,yahoo,gmail,windows live κ.τ.λ.
Δεν ξέρω αν το διατυπώνω καλά sorry!

Άβαταρ μέλους
hitca
Honorary Member
Επικοινωνία:

Λογαριασμοί e-mail

Δημοσίευση από hitca » 08 Ιουν 2011 11:05

Αναζητάς πρόγραμμα email notifier. Είναι πρόγραμμα ειδοποίησης για email από διαφορετικές πηγές (αφού ρυθμιστεί σωστά πρώτα)
«Μάθε από τα λάθη των άλλων γιατί δε θα προλάβεις να τα κάνεις όλα μόνος σου»
Οι Έλληνες είμαστε «θεατές των λόγων και ακροατές των έργων» (.... ο Θουκυδίδης το είπε !)
«Υπάρχουν τριών ειδών άνθρωποι. Αυτοί που κερδίζουν, αυτοί που χάνουν και αυτοί που καθορίζουν ποιοι κερδίζουν και ποιοι χάνουν! »

EMILI

Λογαριασμοί e-mail

Δημοσίευση από EMILI » 08 Ιουν 2011 16:08

Μπορείς να δώσεις λίγες πληροφορίες ακόμη;Πιο πρόγραμα και που θα το βρώ γιατί αγνοια γαρ;

Ευχαριστώ πολύ πάντως!

Άβαταρ μέλους
hitca
Honorary Member
Επικοινωνία:

Λογαριασμοί e-mail

Δημοσίευση από hitca » 08 Ιουν 2011 17:07

Υπάρχουν πολλά προγράμματα αυτής της κατηγορίας....

Δοκίμασε αυτό, εάν σου ταιριάζει >>> http://download.cnet.com/Multi-Email-No ... 57776.html
«Μάθε από τα λάθη των άλλων γιατί δε θα προλάβεις να τα κάνεις όλα μόνος σου»
Οι Έλληνες είμαστε «θεατές των λόγων και ακροατές των έργων» (.... ο Θουκυδίδης το είπε !)
«Υπάρχουν τριών ειδών άνθρωποι. Αυτοί που κερδίζουν, αυτοί που χάνουν και αυτοί που καθορίζουν ποιοι κερδίζουν και ποιοι χάνουν! »

Άβαταρ μέλους
Rapsos13
Επικοινωνία:

Λογαριασμοί e-mail

Δημοσίευση από Rapsos13 » 08 Ιουν 2011 17:28

Δεν νομίζω ότι ψάχνει email notifier.Ακόμα και με αυτό θα πρέπει να μπει στον κάθε λογαριασμό της κανονικά για να δει τα e-mails της.
Μπορεί απλά να χρησιμοποιήσει το microsoft outloοk ή το Mozilla Thunderbird όπου μπορεί να τα ρυθμίσει ούτος ώστε όλα τα mails της να έρχονται εκει

Απάντηση

Επιστροφή στο “Internet Help”

Μέλη σε σύνδεση

Μέλη σε αυτήν τη Δ. Συζήτηση: Δεν υπάρχουν εγγεγραμμένα μέλη και 0 επισκέπτες