Ladopano.gr 8% προμήθεια στις πωλήσεις

Παρουσίαση προγραμμάτων και σχόλια για το ελληνικό AffiliateMotion Affiliate Network. [παύση λειτουργίας]

Συντονιστής: Black_Elk

Κλειδωμένο
Άβαταρ μέλους
Black_Elk
Επικοινωνία:

Δημοσίευση από Black_Elk » 27 Ιουν 2011 19:40

Περιγραφή προγράμματος της AffiliateMotion:
Εγγραφή συνεργατών / Είσοδος συνεργατών

Λίγα λόγια για μας

Το ladopano.gr είναι το πρώτο πλήρες ηλεκτρονικό κατάστημα για την Βάπτιση προσφέροντας Βαπτιστικά ρούχα, Κουτιά Βάπτισης, Λαμπάδες, Λαδόπανα, Παπουτσάκια Βάπτισης, Μπομπονιέρες, Προσκλητήρια, Μαρτυρικά και Στολισμούς Κολυμπήθρας στις καλύτερες τιμές τις αγοράς.

Επιλέξτε από μια μεγάλη ποικιλία με επώνυμα βαπτιστικά και δειτε πρωτότυπες μπομπονιερες βαπτισης και προσκλητήρια βάπτισης σε εξαιρετικά χαμηλές τιμές.

Μπορείτε να πραγματοποιήσετε τίς αγορές σας με κατάθεση σε τραπεζικό λογαριασμό ή πιστωτική κάρτα.

Επιπλέον όλα τα είδη μας αποστέλλονται σε ΟΛΟ ΤΟΝ ΚΟΣΜΟ με εξαιρετικά προσιτές τιμές μεταφορικών.

Προσπάθειά μας είναι να σας προσφέρουμε την καλύτερη εμπειρία αγορών μέσο Ίντερνετ με ξεκάθαρες χρεώσεις και ευκολία πλοήγησης που δεν έχετε ξανασυναντήσει σε άλλο ηλεκτρονικό κατάστημα στο χώρο της Βάπτισης και όχι μόνο.

Όροι και Προϋποθέσεις προγράμματος

------------------------------------

PPC

Οι affiliates δεν επιτρέπεται να τρέξουν καμπάνιες που περιλαμβάνουν τη λέξη 'ladopano' ή οποιαδήποτε παράφραση αυτής (misspellings κτλ) σε οποιοδήποτε μέσο, μηχανή αναζήτησης, directory κτλ

Προμήθειες: 8% επί της καθαρής αξίας της παραγγελίας με διάρκεια cookie 90 μέρες

* γίνετε μέλη του AffiliateMotion για να επωφεληθείτε από το συγκεκριμένο πρόγραμμα.
* εδώ θα απαντάω ερωτήσεις και απορίες που αφορούν το συγκεκριμένο πρόγραμμα της AffiliateMotion ως affiliate και τίποτα παραπάνω.

Ευχαριστώ.

Άβαταρ μέλους
billt

Δημοσίευση από billt » 27 Ιουν 2011 23:56

Εικόνα

Ως affiliate manager του Ladopano.gr θα ήθελα να σας προσκαλέσω να συμμετάσχετε στο πρόγραμμα συνεργασίας μας μέσω AffiliateMotion ή Linkwise

Λίγα λόγια για το Ladopano.gr
Πέρα από αυτά που αναφέρθηκαν παραπάνω θα ήθελα να προσθέσω ότι το Ladopano.gr ανήκει σε μια εταιρία με πολυετή παράδοση στο χώρο του γάμου και τις βάπτισης η οποία έχει αφιερώσει χρόνο και χρήμα, ώστε να δημιουργηθεί ένα ηλεκτρονικό κατάστημα ξεχωρίζει στην ελληνική αγορά για τα προσιτά και επώνυμα βαπτιστικά του (πχ Aslanis, Nikos Takis, Disney κτλ) σε περίοδο κρίσης.

Ενδεικτικά οι τιμές που υπάρχουν στο Ladopano.gr πολλές φορές είναι 20-25% χαμηλότερες απ' ότι σε οποιοδήποτε φυσικό κατάστημα και αυτό το αντιλαμβάνονται αμέσως οι επισκέπτες μας.

Στοιχεία προγράμματος:
- 8% Προμήθεια
- Cookie 90 ημερών
- Μέση πώληση περίπου 240€
- Πολλά banners σε όλες τις διαστάσεις που ανανεώνονται διαρκώς
- Datafeed και Deals RSS αν το επιθυμείτε
- Affiliate Manager στον οποίο μπορείτε να απευθυνθείτε για custom banner και οτιδήποτε άλλο χρειάζεστε
- Και πάνω απ' όλα κάθε affiliate θα αντιμετωπίζεται ως συνεργάτης και όλες οι πληρωμές θα είναι στην ώρα τους.

Είμαι στη διάθεση σας για ότι χρειαστείτε. Σας εύχομαι καλές πωλήσεις!

Βασίλης Τσιάβος
affiliates[at]ladopano.gr

Άβαταρ μέλους
billt

Δημοσίευση από billt » 06 Ιούλ 2011 22:04

Το startup promo του affiliate program του Ladopano.gr

Δοκιμάστε το πρόγραμμά μας και σας χαρίζουμε εως 15€, χωρίς να χρειαστεί να πραγματοποιήσετε καμία πώληση! Συγκεκριμένα :

1) Ανεβάστε 2 affiliate links του ladopano.gr (το ένα τουλάχιστον banner) ανά σελίδα σας με PR1 τουλάχιστον και δοκιμάστε το πρόγραμμα μέχρι τις 31/7

2) Στείλτε μου το λινκ της σελίδας σας και το affiliate id σας στην Affiliate Motion ή LW και εγώ θα σας πιστώσω 5€ για κάθε σας σελίδα για το μήνα Ιούλιο.

Κάθε affiliate μπορεί να συμμετέχει με εως 3 σελίδες (δηλ. 6 links με αμοιβή εως 15€) ανεξάρτητα από το δίκτυο.

Το bonus θα δωθεί στους 50 πρώτους affiliates που θα επικοινωνήσουν μαζι μου, αρκεί να μου στείλετε τα links των σελίδων σας, μαζί με το affiliate id σας εως και την Παρασκευή 8/7 στο email : affiliates[at]ladopano.gr

Άβαταρ μέλους
cordis
Administrator, [F|H]ounder, [C|S]EO
Επικοινωνία:

Δημοσίευση από cordis » 07 Ιούλ 2011 00:45

τέλειο! done! :D
Δεν απαντάω σε προσωπικά μηνύματα με ερωτήσεις που καλύπτονται από τις ενότητες του forum. Για ο,τι άλλο είμαι εδώ για εσάς.
- follow me @twitter

Άβαταρ μέλους
bibisidis
Honorary Member

Δημοσίευση από bibisidis » 07 Ιούλ 2011 01:02

Το banner μπορεί να είναι σε οποιαδήποτε θέση η πρέπει να είναι στο πάνω μέρος της σελίδας?

Άβαταρ μέλους
fiskilis
Honorary Member
Επικοινωνία:

Δημοσίευση από fiskilis » 07 Ιούλ 2011 01:58

και πως ξερουμε οτι ειμαστε μεσα στους 50;
εγω εστειλα δεν ξερω ακομα αν εχει ληφθει και αν ειμαι οκ

Άβαταρ μέλους
billt

Δημοσίευση από billt » 07 Ιούλ 2011 10:07

Καλημέρα,
οσοι στείλαν μήνυμα έως και τώρα που ανοιγω τα email είναι ΟΚ.

Ναι όπου θελετε το τοποθετείται το banner. Εξάλλου σκοπός είναι να έχετε πωλήσεις! Αν θέλετε συμβουλή που να μπει ή χρειάζεστε κάποια custom διασταση μου το λέτε.

Επίσης εννοώ με '3 σελίδες' 3 διαφορετικα domais όχι 3 pages του ίδιου domain, sorry αν δεν έγινε κατανοητό αυτό

Θα απαντήσω σε όλα τα email για να επιβεβαιώσω το bonus

Άβαταρ μέλους
billt

Δημοσίευση από billt » 07 Ιούλ 2011 12:29

Μόλις τελείωσα με τον έλεγχο και την επιβεβαίωση όσον μου στείλαν email μέχρι τώρα. Από την ανταπόκριση διαπιστώνω ότι τελικά οι affiliates επιζητούνε affiliate programs με e-shops και όχι μόνο deal sites:)

Καλά κέρδη σε όλους και συνεχίστε να στέλνετε email με τις σελίδες σας. Θα συνεννοηθώ με τον πελάτη, αν μπορούμε να διπλασιάζουμε τον αριθμό των σελίδων και να πάμε στις 100.

Κλειδωμένο

Επιστροφή στο “AffiliateMotion [παύση λειτουργίας]”

Μέλη σε σύνδεση

Μέλη σε αυτήν τη Δ. Συζήτηση: Δεν υπάρχουν εγγεγραμμένα μέλη και 0 επισκέπτες