Ερωτηματολόγιο για διπλωματική εργασία με θέμα τα Groupon deals !!

Προβληματισμοί και ανταλλαγή ιδεών από την Επικαιρότητα και διάφορα άλλα θέματα.

Συντονιστής: Super-Moderators

Απάντηση
Dimitra V

Δημοσίευση από Dimitra V » 12 Ιούλ 2011 22:57

Φίλοι και φίλες,
θα ήθελα τη βοήθειά σας.

Αφορά τη διπλωματική μου εργασία η οποία εξετάζει το κατα πόσο υπάρχουν ευκαιρίες για τις επιχειρήσεις που προωθεί η Groupon, να αναπτύξουν μακροχρόνιες πελατειακές σχέσεις με τους Grouponers.

Απαραίτητη προϋπόθεση είναι να μαζέψω έναν αριθμό ερωτηματολογίων που θα με βοηθήσουν στις αναλύσεις μου.

Αν λοιπόν έχετε αγοράσει ΑΛΛΑ ΚΑΙ ΕΞΑΡΓΥΡΩΣΕΙ κάποια προσφορά της Groupon, θα σας παρακαλούσα θερμά αν μπορείτε να μπείτε στο παρακάτω link και να απαντήσετε το ερωτηματολόγιο online. Δεν θα σας πάρει πάνω από δέκα λεπτά, σας το εγγυώμαι.

https://qtrial.qualtrics.com/SE/?SID=SV_eJNHl0Xdyxfb5dO

Απλά θυμίζω πως απαραίτητη προϋπόθεση είναι να έχετε αγοράσει ΚΑΙ ΕΞΑΡΓΥΡΩΣΕΙ το κουπονι σας, αλλιώς δεν μπορείτε να απαντήσετε καθώς όλες οι ερωτήσεις αφορούν την ικανοποίηση σας από την εξυπηρέτηση, την ποιότητα, τη συμπεριφορά του προσωπικού κτλ.

Σας ευχαριστώ πολύ για το ενδιαφέρον και το χρόνο σας.[/b] :D

ΥΓ: Το ερωτηματολόγιο είναι στα Αγγλικά καθώς είμαι φοιτήτρια σε ξένο πανεπίστημιο, αλλά πολύ απλά γραμμένο. Δεν προκεται να υπάρξει καμία δυσκολία στην κατανόηση, δηλαδή.

Ευχαριστώ και πάλι.

Άβαταρ μέλους
cordis
Administrator, [F|H]ounder, [C|S]EO
Επικοινωνία:

Δημοσίευση από cordis » 12 Ιούλ 2011 23:05

θα μας γράψεις κι εδώ μερικά από τα αποτελέσματα ε;

να μάθουμε κι εμείς κάτι. ;)
Δεν απαντάω σε προσωπικά μηνύματα με ερωτήσεις που καλύπτονται από τις ενότητες του forum. Για ο,τι άλλο είμαι εδώ για εσάς.
- follow me @twitter

Dimitra V

Δημοσίευση από Dimitra V » 12 Ιούλ 2011 23:15

Εννοείται,
αν μπορέσω και μαζέψω έναν καλό αριθμό απαντήσεων, θα έχω και πιο έγκυρα αποτελέσματα έτσι.

Οπότε, κατα το τελος Αυγούστου που θα έχω τελειώσει είναι όλα ελεύθερα προς δημοσίευση :)

Άβαταρ μέλους
cordis
Administrator, [F|H]ounder, [C|S]EO
Επικοινωνία:

Δημοσίευση από cordis » 12 Ιούλ 2011 23:17

πολύ ωραία! :D
Δεν απαντάω σε προσωπικά μηνύματα με ερωτήσεις που καλύπτονται από τις ενότητες του forum. Για ο,τι άλλο είμαι εδώ για εσάς.
- follow me @twitter

Απάντηση

Επιστροφή στο “Επικαιρότητα & Διάφορες Συζητήσεις”

Μέλη σε σύνδεση

Μέλη σε αυτήν τη Δ. Συζήτηση: Δεν υπάρχουν εγγεγραμμένα μέλη και 0 επισκέπτες