Καλές διακοπές και καλό καλοκαίρι σε όλους και όλες !

Εδώ μπορείτε να παρουσιάσετε την σελίδα σας. Να γνωρίζετε όμως ότι κάθε δημόσια προβολή φέρνει και τις αντίστοιχες κρίσεις και γνώμες. Αν θέλετε την λεπτομερή γνώμη μας για την σελίδα σας τοποθετήστε ένα θέμα εδώ...

Συντονιστής: Super-Moderators

Απάντηση
Άβαταρ μέλους
Asgard
Επικοινωνία:

Δημοσίευση από Asgard » 26 Ιούλ 2011 18:43

Γεια χαρά σε όλους.
Είμαι καινούριος στην παρέα του freestuff.gr

Εδώ και λίγο καιρό είμαι μπλόγκερ σε ένα ταξιδιωτικό μπλογκ.Βάζουμε κυρίως φωτογραφίες που έχουμε τραβήξει εμείς από μέρη που έχουμε επισκεφτεί.Επίσης άλλες αναρτήσεις μας έχουν σκοπό να βοηθήσουν κάθε υποψήφιο ταξιδιώτη !

http://traveltipsgr.blogspot.com/

Ελπίζω να του ρίξετε μια ματιά και να μου πείτε την γνώμη σας.Φαντάζομαι είναι ακόμα πολύ ερασιτεχνικό ,αλλά φτιαγμένο με μεράκι και με αγάπη για τα ταξίδια.

Φιλικά,

Asgard,Athens
And in the end, it's not the years in your life that count. It's the life in your years.(Abraham Lincoln)
http://traveltipsgr.blogspot.com

Άβαταρ μέλους
hitca
Honorary Member
Επικοινωνία:

Δημοσίευση από hitca » 27 Ιούλ 2011 09:09

Καλή ιδέα και ενδιαφέροντα τα άρθρα σας. Πιστεύω θα ενδιαφέρουν και άλλους οι ταξιδιωτικές σας εμπειρίες.
Αισθητικά νομίζω ότι όντως χρειάζεται (σιγά-σιγά) κάποιες παρεμβάσεις (πχ. συνδυασμοί χρωμάτων και ορισμένες γραμματοσειρές, logo).
Καλή επιτυχία εύχομαι... Τουλάχιστον εγώ θα το παρακολουθώ καθ' ότι ενδιαφερόμενος για τέτοια θέματα.
«Μάθε από τα λάθη των άλλων γιατί δε θα προλάβεις να τα κάνεις όλα μόνος σου»
Οι Έλληνες είμαστε «θεατές των λόγων και ακροατές των έργων» (.... ο Θουκυδίδης το είπε !)
«Υπάρχουν τριών ειδών άνθρωποι. Αυτοί που κερδίζουν, αυτοί που χάνουν και αυτοί που καθορίζουν ποιοι κερδίζουν και ποιοι χάνουν! »

Απάντηση

Επιστροφή στο “Σας παρουσιάζω την σελίδα μου”

Μέλη σε σύνδεση

Μέλη σε αυτήν τη Δ. Συζήτηση: Δεν υπάρχουν εγγεγραμμένα μέλη και 0 επισκέπτες