Super Διαγωνισμός : Γιορτάζουμε 3 χρόνια και κληρώνουμε 3 ολοκαίνουργα iphone 5!

Γράψτε τις Ανακοινώσεις και τα Δελτία Τύπου σας και ενημερώστε μας για τις νέες υπηρεσίες σας.

Συντονιστής: Super-Moderators

Απάντηση
Άβαταρ μέλους
Argyris88i
Επικοινωνία:

Super Διαγωνισμός : Γιορτάζουμε 3 χρόνια και κληρώνουμε 3 ολοκαίνουργα iphone 5!

Δημοσίευση από Argyris88i » 01 Αύγ 2011 00:56

Η SDS Game Studios, γιορτάζει 3 χρόνια σταθερής και επιτυχημένης πορείας και κληρώνει 3 iphone 5. Η κλήρωση θα γίνει στις 1/11/2011 και 3 τυχεροί θα κερδίσουν από ένα iphone 5.
Μπείτε στην ηλεκτρονική διεύθυνση: Εδώ! , Κάντε «LIKE» στην σελίδα μας, παίξτε το παιχνίδι μας και δηλώστε συμμετοχή στην κλήρωση!!

Υ.Γ : Το νέο iphone 5 αναμένεται να κυκλοφορήσει στην Ελληνική αγορά αρχές Σεπτεμβρίου, αυτη τη στιγμή δεν ειναι διαθέσιμο κάπου, ωστόσο μέχρι την κλήρωση θα βρίσκεται κανονικά στα ράφια των καταστημάτων και έτσι θα μπορέσουμε να το χαρίσουμε σε 3 τυχερούς.

ΚΑΛΗ ΣΑΣ ΕΠΙΤΥΧΙΑ!!!

Σας ευχαριστώ πολύ.

Εκ μέρους της S.D.S. Game Studios,
Προσίλης Αργύρης

[/i]
Τελευταία επεξεργασία από το μέλος Argyris88i την 01 Αύγ 2011 01:10, έχει επεξεργασθεί 1 φορά συνολικά.
Prosilis - Chatzitofis & Co.
Web,Social & Marketing Games!
http://www.sdsgames.com/

Άβαταρ μέλους
nackgr
Επικοινωνία:

Δημοσίευση από nackgr » 01 Αύγ 2011 01:08

δεν δουλευει το λινκ
αυταααααααααααα...
e-Byte.gr
Dafuq.gr

Άβαταρ μέλους
Argyris88i
Επικοινωνία:

Δημοσίευση από Argyris88i » 01 Αύγ 2011 01:11

Έχεις δίκιο :) Το διόρθωσα μόλις :)

Άβαταρ μέλους
Argyris88i
Επικοινωνία:

Δημοσίευση από Argyris88i » 01 Αύγ 2011 01:43

Σιγά μην βάλουμε τους χρήστες να υπογράψουν και συμβόλαιο για αποκλειστική και δεσμευτική αγορά παιχνιδιών μόνο από εμάς εάν μπουν στον διαγωνισμό!.…. Επίσης δεν βάλαμε την εφαρμογή ως application ( όπου θα μπορούσαμε να τραβάμε τα emails με το σχετικό allow button ) και αφήσαμε μόνο όσοι χτυπήσουν 25 iphone να έχουν δικαίωμα εάν θέλουν να δηλώσουν συμμετοχή από την σχετική απλή φόρμα. Επίσης η κλήρωση θα είναι τυχαία και δεν λαμβάνεται υπόψην ο χρόνος, το score ή κάτι άλλο, το μοναδικό στοιχείο που κρατάμε είναι το email και αυτό για να επικοινωνήσουμε με τους 3 τυχερούς όταν γίνει η κλήρωση ( 01/11/2011 ).

Άβαταρ μέλους
adiaforosgr
Επικοινωνία:

Δημοσίευση από adiaforosgr » 01 Αύγ 2011 01:50

Μάλιστα, οι άλλες οι εταιρείες είναι χαζές που κάθονται και γράφουν όρους δηλαδή, κι ας δίνουν δώρα αρκετά χαμηλότερης αξίας από 3 iPhone 5.

Το ενδεχόμενο να μην παρουσιάσει η Apple iPhone 4 μέχρι τις 1/11 το λαμβάνουμε υπόψιν;

Άβαταρ μέλους
Argyris88i
Επικοινωνία:

Δημοσίευση από Argyris88i » 01 Αύγ 2011 02:01

Μάλιστα.. θα σου απαντήσω λίγο διαφορετικά γιατί εδώ στο forum υπάρχει αυτό το κακό οι περισσότεροι( συνήθως και παλιότεροι ) να βγάζουν τα μαχαίρια όταν δουν κάτι νέο.. Λες να βάζω την επωνυμία της εταιρίας που έχω φτύσει αίμα και να ρισκάρω το όνομα της και το όνομα μου σε ένα διαγωνισμό ( ενόψει μάλιστα νέων κυκλοφοριών-συνεργασιών από Σεπτέμβριο ) και τελικά να μην δώσω τα δώρα π.χ ή να μην ανταμείψω τους τυχερούς του Διαγωνισμού με ένα ανάλογο δώρο σε αξία εάν η Apple π.χ δεν έχει θέσει σε κυκλοφορία το νέο iphone μέχρι την ημέρα της κλήρωσης;; Σε παρακαλώ επειδή δεν έχω όρεξη για διαμάχες μέσω του forum, εάν θέλεις δηλώνεις συμμέτοχη και εάν φυσικά θέλεις δηλώνεις και το email σου( αφού παίξεις το mini Παιχνιδάκι και δεις ότι όλα είναι normal ). Σε ευχαριστώ πολύ.

Άβαταρ μέλους
adiaforosgr
Επικοινωνία:

Δημοσίευση από adiaforosgr » 01 Αύγ 2011 02:04

Συμφωνώ μαζί σου, αλλά εφόσον δε θέλεις να ρισκάρεις το brandname σου, πιστεύω ότι θα μπορούσες να συμπεριλάβεις όρους με παρουσία συμβολαιογράφου κατά την κλήρωση. Δε νομίζω τα 50€ του συμβολαιογράφου να είναι πολλά σε σχέση με τα ~2000 που θα κοστίζουν τα iPhone 5.

Έτσι, για να διασφαλιστεί η διαφάνεια, καθώς μόνο εσύ βλέπεις - έχεις πρόσβαση στους συμμετέχοντες.

Άβαταρ μέλους
Argyris88i
Επικοινωνία:

Δημοσίευση από Argyris88i » 01 Αύγ 2011 02:08

Ναι ενώ ο συμβολαιογράφος όταν θα εκτελέσω εγώ το script που θα επιλέξει 3 τυχερούς θα ελέγξει και τον κώδικα εάν είναι valid;;; :D Anyway οσον αφορά το συγκεκριμένο θέμα, θα μιλήσω αύριο με την Δικηγόρο μας να ετοιμάσει κάποιους απλούς όρους να τους προσθέσουμε μέσα στην βδομάδα… Τροφοδοτείς την γραφειοκρατία πάντως. :P (πλακίτσα)

Άβαταρ μέλους
Basilakis
PHP Moderator
Επικοινωνία:

Δημοσίευση από Basilakis » 01 Αύγ 2011 15:51

Αργύρη, δεν περίμενα απο έναν άνθρωπο που κάνει social games, τέτοια απάντηση.

Όρους βάζουμε, όχι απλώς για να ρισκάρουμε να δώσουμε ή όχι τα δώρα. Αλλά για να προστατέψουμε το brand name μας, για να μην φανεί πως "δίνουμε" δώρα σε φίλους κτλ.

Για την προστασία σου το είπε ο adiaforosgr, μην τρελαίνεσαι...

Άβαταρ μέλους
Argyris88i
Επικοινωνία:

Δημοσίευση από Argyris88i » 01 Αύγ 2011 16:41

Ρε παιδιά εντάξει το να κοροϊδευόμαστε δεν έχει και ουσία( αυτός ήταν ο λόγος που νευρίασα από την απάντηση του φίλου adiaforosgr – χωρίς να λέω ότι είχε κακή πρόθεση φυσικά ), και όρους να βάλω εάν θέλω π.χ να τα δώσω σε φίλους θα τα δώσω, όχι μόνο εγώ αλλά ακόμα και η μεγαλύτερη εταιρία στην Ελλάδα. Το ξέρετε και εσείς, τόσες εφαρμογές θα έχετε αναπτύξει που δίνουν δώρα τι παίζει. Επίσης τους όρους δεν τους διαβάζει και κανείς, επίσης εάν έβαζα όρους που θα ζήταγα μετά 100 ευρώ συνδρομή για το νέο browser game π.χ τι σημαίνει αυτό πως θα τα έδιναν εφόσον είχαν κάνει αποδοχή των όρων του διαγωνισμού;;; Έμπαση περίπτωση εγώ μίλησα σήμερα με την δικηγόρο μας και θα ετοιμάσουμε κάποιους όρους απλούς φυσικά χωρίς δεσμεύσεις για τους χρήστες και θα τους προσθέσουμε μέσα στην βδομάδα και φυσικά θα ενημερώσουμε κ τους χρήστες που ήδη έχουν δηλώσει συμμετοχή εάν τους αποδέχονται αλλιώς να τους διαγράψουμε τα στοιχεία τους από την βάση. Βασίλη και adiaforosgr ζητώ συγνώμη εάν ήμουν κάπως απότομος, αλλά πραγματικά στο ιντερνέτ ή και γενικά με πελάτες που θέλουν να κοροϊδευτούν εγώ προτιμώ (μπορεί φυσικά να είμαι και λάθος) να το κόβω από την αρχή παρά να ταλαιπωρούμε και να ταλαιπωρώ και να τραβάμε μια συζήτηση που δεν οδηγεί πουθενά ( βλέπε Flame Wars σε διάφορα fora ) . Σας ευχαριστώ πάντως και τους δύο πραγματικά για τα σχόλια σας, γιατί πάντα είναι καλοδεχούμενα στο να βελτιώνεις την δουλειά σου ( ειδικά όταν κάτι δεν το έχεις ξανακάνει, όπως εμείς τώρα με τον διαγωνισμό στο Facebook ).

Υ.Γ : Όποιος θέλει bonus μίζα + 20% πιθανότητα να κερδίσει ένα από τα iphone ας μου γράψει εδώ πάντως :P

Καλή επιτυχία σε όσους δηλώσουν συμμετοχή!. :D :D

Αργύρης

Spyrostagas
Honorary Member
Επικοινωνία:

Δημοσίευση από Spyrostagas » 02 Αύγ 2011 00:10

Δήλωσα και εγώ συμμετοχή. Α κάτι άλλο δεν ξέρω αλλά πιστεύω ότι πολύ γρήγορα πάνε τα i-phone στο παιχνίδι, θα μπορούσαν λίγο πιο αργά για να μην αστοχούμε πολλές φορές.. :)
Από εμένα καλή αρχή στην εταιρία, στα παιχνίδια που φτιάχνεται και καλή επιτυχία σε όσους από εμας συμμετέχουμε...
α θέλω 20+ bonus... χεχε. Καλό μήνα αλάνια! :)
Εικόνα

Άβαταρ μέλους
Argyris88i
Επικοινωνία:

Δημοσίευση από Argyris88i » 02 Αύγ 2011 15:53

Αγαπητοί φίλοι του Super Διαγωνισμού της S.D.S. Game Studios®, οι όροι χρήσης μόλις προστέθηκαν σε ειδικό tab στην σελίδα του διαγωνισμού στο Facebook. Μπορείτε να τους ρίξετε μια ματιά και εάν κάποιος δεν συμφωνεί με κάποιον όρο, μπορεί να μας ενημερώσει για να διαγράψουμε το email του από την βάση της κλήρωσης. Για κάθε διευκρίνιση μπορείτε να στείλετε email στο contact [at] sdsgames.com.

Σας ευχαριστούμε πολύ όλους για την μεγάλη συμμετοχή, βρισκόμαστε ήδη στην 2η ημέρα και έχουν δηλώσει συμμετοχή πάνω από 400 άτομα! Καλή επιτυχία και καλό καλοκαίρι σε όλους!

Άβαταρ μέλους
Argyris88i
Επικοινωνία:

Δημοσίευση από Argyris88i » 02 Αύγ 2011 15:56

Spyrostagas έγραψε: α θέλω 20+ bonus... χεχε. Καλό μήνα αλάνια! :)
Θα μας βάλει χέρι ο Πάγκαλος μην λές τέτοια! :P

Καλό καλοκαίρι :pint: και καλή επιτυχία στους συμμετέχοντες παίδες! :wink:

Απάντηση

Επιστροφή στο “Ανακοινώσεις, Δελτία Τύπου (μη κερδοσκοπικά)”

Μέλη σε σύνδεση

Μέλη σε αυτήν τη Δ. Συζήτηση: Δεν υπάρχουν εγγεγραμμένα μέλη και 0 επισκέπτες