Διαφημισεις επιλεκτικα (μόνο Βαπτιση και ότι σχετιζεται)?

Εύρεση και τοποθέτηση διαφημίσεων στις σελίδες μας.

Συντονιστές: WebDev Moderators, Super-Moderators

Απάντηση
synneffaki
Επικοινωνία:

Δημοσίευση από synneffaki » 13 Αύγ 2011 17:19

Εχω στησει (προχειρα γιατι ακομα δεν ξερω αν θα το κανω) αυτο http://www.vaptizo.gr/index.php?p=1_30_ (αν συμφερει ή οχι)

Θελω να βαζω προσφορες απο διαφορα sites αλλα μονο οτι αφορα την βαπτιση (δλδ δεξιωση, φωτογραφοι , διασκεδαση παιδιων , ομορφια κλπ).

Τωρα στηνω εναν κατάλογο επιχειρήσεων που σχετίζονται με την βάπτιση

Υπαρχει καποιος τροπος να δηλωσω οτι θελω επιλεκτικα να βαζω τετοιες διαφημισεις και αν ναι που?

Πληρωνουν με το κλικ ή με την αγορα? (γιατι με την αγορα δεν λεει).
Η σελίδα είναι καινουργια οποτε πιστεύ όλα θα ανέβουν (μεγαλος κύκλος γονεων γυρω μου)

Για πειτε?
Ακουω προτασεις .

Spyrostagas
Honorary Member
Επικοινωνία:

Δημοσίευση από Spyrostagas » 16 Αύγ 2011 04:03

Αν λες για τα deal sites, εγώ δεν έχω συναντήσει επιλεκτικά προσφορές να μπορείς να τραβήξεις, αλλά μην ξεχνάς ότι θα είναι μόνο για 24 ή 48 ώρες μία προσφορά. Πάντα αφού είσαι affiliate πληρώνουν με την αγορά, αλλά πάντα με ποσοστά που κυμαίνονται. Βέβαια για όλα αυτά θα μπορούσες να επικοινωνήσεις με ένα deal site και να ρωτήσεις αν μπορεί να σε βοήθησει με ειδικό κώδικα που θα περνά μόνο αυτά που θες ( αν και δεν νομίζω να το κάνουν, αλλά ρώτα ποτέ δεν ξέρεις ).
Το έχεις σκεφτεί να βάζεις άρθρα στο site και παράλληλα εσύ να πηγαίνεις σε εταιρία, μαγαζιά να παίρνεις προσφορές και να κάνεις τον ρόλο του deal site για αυτά που θες να δίνεις, αλλά όχι καθημεριά αφού δεν είναι εφικτό αλλά μία φορά τον μήνα ας πούμε. Και εσύ γλυτώνεις όλες τις προμήθειες και σου μένουν περισσότερα στο χέρι.
Εικόνα

synneffaki
Επικοινωνία:

Δημοσίευση από synneffaki » 17 Αύγ 2011 07:22

Ειναι μια πολυ ωραια λυση αλλα δεν ειναι εφικτη για πολλους προσωπικους λογους .
Ισως στα γειτονικα μονο.

Ευχαριστω για την απαντηση

Απάντηση

Επιστροφή στο “Διαφημίσεις στις σελίδες μας (εκδότες)-γενικά”

Μέλη σε σύνδεση

Μέλη σε αυτήν τη Δ. Συζήτηση: Δεν υπάρχουν εγγεγραμμένα μέλη και 0 επισκέπτες