Αποστολή ποδηλάτου από Ελλάδα - Ολλανδία

Προβληματισμοί και ανταλλαγή ιδεών από την Επικαιρότητα και διάφορα άλλα θέματα.

Συντονιστής: Super-Moderators

Απάντηση
Άβαταρ μέλους
Cha0s
SysAdmin

Δημοσίευση από Cha0s » 31 Αύγ 2011 22:33

Καλωσηρθες συμπατριωτη απο τα ξενα :D

Τελικα εγινε μεσω του συγκατοικου ο οποιος ειχε γνωστο σε μια μεταφορικη και κανονισε να μας τα στειλει στο free.

Θα ερθουν Rotterdam και θα τα παραλαβουμε εμεις απο εκει.

Η αληθεια ειναι πως δεν προλαβα να ψαξω, μολις εκανα εδω το topic την επομενη μερα τελικα αξιωθηκε ο συγκατοικος να το κανονισει :P

Δεν γνωριζω λεπτομεριες για την μεταφορικη, θα πρεπει να τον ρωτησω τι παιζει (νομιζω δεν κανει μεταφορες για ιδιωτες, μεταφερει εξαρτηματα μηχανων πλοιων or smth)

7 Σεπτεμβριου με το καλο θα ειναι εδω :D

Και εγω ενα των 100 ευρω πηρα εδω και εχω ξενερωσει την ζωη μου :lol:

Που εισαι στο Amsterdam btw;;

Άβαταρ μέλους
alelos

Δημοσίευση από alelos » 01 Σεπ 2011 02:09

Μου φαίνεται θα χρειαστεί να τα σκάσω για να πάρω κανένα της προκοπής εκεί... Οι μεταφορικές που βρίσκω ζητάνε ποσά πάνω από την αξία του ποδηλάτου + ταλαιπωρία πακεταρίσματος.... Προς το παρών προσπαθώ με ένα κονέ και εγώ...

Με το θέμα ασφάλεια του ποδηλάτου πώς το έχεις σκεφτεί;; Έχω ακούσει και έχω δεί διάφορα εκεί (κλοπές κλπ)... Ειδικά ποδηλατάρα σαν τη δικιά σου θα το σκεφτόμουν δύο φορές...

Μένω στις καταπληκτικές (:Ρ) εστίες του De key κοντά στο centraal station και ξημεροβραδιάζομαι στο Science Park...

Απάντηση

Επιστροφή στο “Επικαιρότητα & Διάφορες Συζητήσεις”

Μέλη σε σύνδεση

Μέλη σε αυτήν τη Δ. Συζήτηση: Δεν υπάρχουν εγγεγραμμένα μέλη και 0 επισκέπτες