Μπλοκάρισμα σελίδας στο Facebook

Γενικές ερωτήσεις και απαντήσεις που έχουν σχέση με το Internet και την καθημερινή του χρήση.

Συντονιστής: Super-Moderators

Απάντηση
Spyrostagas
Honorary Member
Επικοινωνία:

Δημοσίευση από Spyrostagas » 17 Οκτ 2011 20:38

καμία σχέση δεν έχει με αυτό το νούμερο. βασικά να μπλοκάρει σελίδα ή να διαγραφεί εντάξει δεν είναι τόσο καθημερινό γεγονός, πάντως από αναφορές πρέπει να φας εκατοντάδες ως χιλιάδες αναφορές σε σελίδα από χρήστες για να το προσέξει το fb κι αυτό φαίνεται και σε σελίδες π.χ πολιτικές ή εθνικιστικές ή κάποια σελίδα που μπορεί να βρίζει.
Ενώ στα προφίλ με λίγα report στο κλείνουν... :) :)
Πάντως γνωστή σελίδα καναλιού, ελληνικού, καταλαβαίνετε ποια λέω λογικά, έπεσε μετά από πάρα πολλα report μαζικά από χιλιάδες χρήστες και ύστερα από μία ημέρα, βέβαια επανήλθε πάλι από το facebook με τα ίδια μέλη.... :)
εγώ απορώ μερικοί πως επικοινωνούν με το facebook και παίρνουν πίσω σελίδες που τους χάκαραν ή έκλεψαν... εγώ ψάχνω ένα email για μία σελίδα, συγκεκριμένα αυτή να μου πουν τι να κάνω για να την ανοίξουν αλλά θέλω και να πάρω πίσω μία σελίδα μου, που πλέον εξαφανίστηκε και δεν ξέρω σε ποιους ανήκει η διαχειριση...
έστω ένα τηλέφωνο να πάρω αφού δεν έχει e-mail... :)
Εικόνα

spirospin

Δημοσίευση από spirospin » 17 Οκτ 2011 21:39

Δεν νομίζω πως μπορεί να πάρει κάποιος πίσω την σελίδα του. Εκτός κι είσαι το mega, οκ εκεί πάω πάσο :P

Spyrostagas
Honorary Member
Επικοινωνία:

Δημοσίευση από Spyrostagas » 17 Οκτ 2011 23:13

την πήρε και ο Σεφερλής πίσω... όχι την τεράστια, με τα 400000 μέλη, αλλά την άλλη με 200000+ που του είχαν χακάρει και ζητάγαν αν δεν κάνω λάθος κοντά στα 10000ρικα για να την δώσουν πίσω.... :P :D
Εικόνα

Άβαταρ μέλους
fiskilis
Honorary Member
Επικοινωνία:

Δημοσίευση από fiskilis » 19 Νοέμ 2011 23:02

τελικα κατι ειχες πειραξει

ψαχνωντας εκανα καποιες αλλαγες και νομιζω οτι τωρα ειναι οκ

για ριξε μια ματια και πες μου

Απάντηση

Επιστροφή στο “Internet Help”