Συμμετοχή σε δύο έρευνες για εργασία!

Ας χαλαρώσουμε και λίγο... Aς κουτσομπολέψουμε μια σταλιά, ας πούμε και κανένα ανέκδοτο!

Συντονιστές: theiapythia, Super-Moderators

Απάντηση
Spyrostagas
Honorary Member
Επικοινωνία:

Συμμετοχή σε δύο έρευνες για εργασία!

Δημοσίευση από Spyrostagas » 26 Αύγ 2011 14:58

Δεν θέλω καμία λύση, μην με παρεξηγήσετε. Απλώς θέλω όσοι είστε fitness instructors ή personal training ή γενικά ΕΠΑΓΓΕΛΜΑΤΙΕΣ του fitness αλλά και όσο αφορά την δεύτερη έρευνα όσοι είστε απλοί ασκούμενοι, να μου συμπληρώσετε το παρακάτω και στο ονομα μπορείτε να βάλετε και ψευδώνυμο, σας ευχαριστώ πολύ. Είναι δύο έρευνες. Η πρώτη αφορά όπως είπα τους Επαγγελματίες του χώρου του fitness. Συμπληρώστε τα παρακάτω όσοι πληρείτε τα παραπάνω τρία ( έχετε επαγγελματική σχέση με τον χώρο του fitness δηλαδή )

Όνομα:
Αθλητικό παρελθόν:
Τίτλοι Σπουδών:
Σεμιναριακή Επιμόρφωση:
Εκπαιδευτικές ειδικότητες:
Πιστοποιήσεις:

Μπορείτε να τα συμπληρώσετε είτε εδώ, είτε να μου τα στείλετε μέσω pm ( προσωπικού μηνύματος ) είτε στο Spyrostagkas@gmail.com

Λοιπόν η δεύτερη έρευνα αφορά όσους είναι ασκούμενοι και κάποια στιγμή στην ζωή τους επέλεγαν να ασκηθούν με την καθοδήγηση και βοήθεια ενός προσωπικού γυμναστή ( personal trainer ). Θα ήθελα να μου πείτε με ποια σειρά αντικειμενικά θα βάζατε τα τρία στοιχεία για την τελική επιλογή του προσωπικού γυμναστή σας.
Τα τρία στοιχεία είναι :
- Εξωτερική Εμφάνιση σώματος.
- Εκπαίδευση ( πτυχία, διπλώματα, πιστοποίηση )
- Συστάσεις πελατών του ( φήμη, αποτελεσματικότητα, επαγγελματισμός )
Θα ήθελα εφόσον είναι δυνατό να μου συμπληρώσετε το παρακάτω
Όνομα:
Αθλητικό παρελθόν:
Με βάση τα τρία στοιχεία κατά σειρά προτίμησης :
1.
2.
3

Μπορείτε να τα συμπληρώσετε είτε εδώ, είτε να μου τα στείλετε μέσω pm ( προσωπικού μηνύματος ) είτε στο Spyrostagkas@gmail.com

Τέλος ελπίζω να μην σας κούρασα και σας ευχαριστώ πάρα πολύ!
Εικόνα

Απάντηση

Επιστροφή στο “Χαλαρά κι Ανάλαφρα”

Μέλη σε σύνδεση

Μέλη σε αυτήν τη Δ. Συζήτηση: Δεν υπάρχουν εγγεγραμμένα μέλη και 0 επισκέπτες