Εργαλείο προώθησης προσφορών στο facebook. Μοιραστείτε προσφορές στο facebook wall σας

Παρουσίαση προγραμμάτων και σχόλια για το ελληνικό AffiliateMotion Affiliate Network. [παύση λειτουργίας]

Συντονιστής: Black_Elk

larrys

Εργαλείο προώθησης προσφορών στο facebook. Μοιραστείτε προσφορές στο facebook wall σας

Δημοσίευση από larrys » 04 Σεπ 2011 22:55

Yπαρχει μεθοδος να παρακολουθούμε τα κλικ μας και την προμηθεια του application?

Άβαταρ μέλους
cordis
Administrator, [F|H]ounder, [C|S]EO
Επικοινωνία:

Δημοσίευση από cordis » 05 Σεπ 2011 00:48

πιστεύω ότι αν βάλεις στο affiliate id σου στο τέλος ένα &data1=facebooktool

αλλά θα σου το πει κι ο Black_Elk για σιγουριά...
Δεν απαντάω σε προσωπικά μηνύματα με ερωτήσεις που καλύπτονται από τις ενότητες του forum. Για ο,τι άλλο είμαι εδώ για εσάς.
- follow me @twitter

Άβαταρ μέλους
Black_Elk
Επικοινωνία:

Δημοσίευση από Black_Elk » 05 Σεπ 2011 21:08

Δεν μπορείς να βάλεις sub-id tracking στο app. Θα το προσθέσουμε εμείς για όλους τους affiliates. Μπορείς να δεις όμως το referral link στα κλικ και τις πωλήσεις

matrixxakos

Δημοσίευση από matrixxakos » 08 Σεπ 2011 20:10

ειναι για τα προφιλς μας ? η και για τις pages mas?

gib

Δημοσίευση από gib » 21 Σεπ 2011 06:18

προσπαθώ να δημοσιεύσω προσφορές στο προφίλ στο facebook με την εφαρμογή affiliatemotion αλλά ενώ κάνω και τα 3 βήματα οι προσφορές δεν εμφανίζονται στον τοίχο του προφίλ μου.
τι δεν κανω σωστά?

Άβαταρ μέλους
Black_Elk
Επικοινωνία:

Δημοσίευση από Black_Elk » 21 Σεπ 2011 23:48

@gib μπορείς να μου στείλεις το facebook name σου να δω; το δοκίμασα και εγώ και δεν μπορώ να αναπαράγω το πρόβλημα.

Άβαταρ μέλους
Black_Elk
Επικοινωνία:

Δημοσίευση από Black_Elk » 22 Σεπ 2011 00:40

Υπάρχει περίπτωση να μην σε αφήνει το facebook να κάνεις άλλα post σε μια ημέρα. Δοκίμασε πάλι αύριο και πες μου αν λειτουργεί

gib

Δημοσίευση από gib » 22 Σεπ 2011 03:28

Black_Elk έγραψε:@gib μπορείς να μου στείλεις το facebook name σου να δω; το δοκίμασα και εγώ και δεν μπορώ να αναπαράγω το πρόβλημα.
το έστειλα με pm

Άβαταρ μέλους
Black_Elk
Επικοινωνία:

Δημοσίευση από Black_Elk » 23 Σεπ 2011 12:13

Έχει κάποιο bug που το εντόπισα. ο developer το κοιτάζει και θα ενημερώσω μόλις έχει φτιαχτεί

Κλειδωμένο

Επιστροφή στο “AffiliateMotion [παύση λειτουργίας]”

Μέλη σε σύνδεση

Μέλη σε αυτήν τη Δ. Συζήτηση: Δεν υπάρχουν εγγεγραμμένα μέλη και 0 επισκέπτες