Για ταβλαδόρους...

Ας χαλαρώσουμε και λίγο... Aς κουτσομπολέψουμε μια σταλιά, ας πούμε και κανένα ανέκδοτο!

Συντονιστές: theiapythia, Super-Moderators

Απάντηση
Άβαταρ μέλους
katrin
Honorary Member
Επικοινωνία:

Για ταβλαδόρους...

Δημοσίευση από katrin » 23 Σεπ 2003 19:43

Εγώ θα συμφωνήσω με την Έλλη :lol:
Αντε ρε παιδιά να οργανωθούμε!!!!!

Άβαταρ μέλους
gvard
Honorary Member
Επικοινωνία:

Για ταβλαδόρους...

Δημοσίευση από gvard » 23 Σεπ 2003 19:46

georgia έγραψε:Έχω να κάνω μία δήλωση-παράπονο για το tavli-network... Μήπως θα έπρεπε να το λένε tavli-aintework ???? :-? :-? Προσπάθησα 2 φορές να παίξω και με πέταγε έξω, γιατί κόλλαγε ο server, με αποτέλεσμα να χάσω πόντους χωρίς να έχω χάσει στην ουσία παρτίδα :hammer: :hammer: . Μα, είναι τρόπος αυτός να χάνω παιχνίδια και πόντους ???? :x :x
Καλησπέρα,

Κατέβασε την τελευταία έκδοση από το site (έκδοση 2.0) η οποία περιορίζει τα disconnects και το χάσιμο βαθμών για αυτά.
Με εκτίμηση,
Γιώργος Βαρδίκος
Φιλοξενία ιστοσελίδων - Cloud Servers στην Ελλάδα

Άβαταρ μέλους
katrin
Honorary Member
Επικοινωνία:

Για ταβλαδόρους...

Δημοσίευση από katrin » 23 Σεπ 2003 19:52

Με ποιόν θα παίξω στις δέκα απόψε????

gvard......... :wink:

α ναι...και για να μη παραπονιέσαι, κι άλλον είχα νικήσει, πρίν από σενα :pint:

Άβαταρ μέλους
Elli
Honorary Member
Επικοινωνία:

Για ταβλαδόρους...

Δημοσίευση από Elli » 23 Σεπ 2003 21:51

Θα έρθει κανείς για τάβλι ή όχι?

Άβαταρ μέλους
katrin
Honorary Member
Επικοινωνία:

Για ταβλαδόρους...

Δημοσίευση από katrin » 23 Σεπ 2003 21:53

Καλησπέρα,

Κατέβασε την τελευταία έκδοση από το site (έκδοση 2.0) η οποία περιορίζει τα disconnects και το χάσιμο βαθμών για αυτά.[/quote]

Εγώ που το κατέβασα γιατί δεν παίζει????

Θέλω τάβλι ιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιι :cry:

Άβαταρ μέλους
Youli
Honorary Member

Για ταβλαδόρους...

Δημοσίευση από Youli » 23 Σεπ 2003 22:32

Θα συμφωνήσω με την katrin.... την έχω κατεβάσει ήδη την έκδοση 2.0, αλλά τίποτα... μια απο τα ίδια. Θα μπώ και σήμερα και αν συνεχιστούν τα ίδια, θα διοργανώσω τουρνουά tet-a-tet !!!! :lol: :lol:

Άβαταρ μέλους
Elli
Honorary Member
Επικοινωνία:

Για ταβλαδόρους...

Δημοσίευση από Elli » 23 Σεπ 2003 22:54

Εχω να καταγγείλω ότι ο gvard μου πιάνει την κουβέντα ενώ παίζουμε τάβλι για να αποσπά την προσοχή μου και να με κερδίζει :hammer: :hammer: :hammer:

Άβαταρ μέλους
Elli
Honorary Member
Επικοινωνία:

Για ταβλαδόρους...

Δημοσίευση από Elli » 23 Σεπ 2003 23:16

Οτι και να σας πει ο gvard μην τον πιστέψετε. Gvard μην ξεχνάς ότι είμαι moderator σε αυτή την περιοχή και μπορώ να διαγράψω ή να παρέμβω σε όποιο μήνυμα θέλω :P :P :P

Άβαταρ μέλους
gvard
Honorary Member
Επικοινωνία:

Για ταβλαδόρους...

Δημοσίευση από gvard » 23 Σεπ 2003 23:21

Elli έγραψε:Οτι και να σας πει ο gvard μην τον πιστέψετε. Gvard μην ξεχνάς ότι είμαι moderator σε αυτή την περιοχή και μπορώ να διαγράψω ή να παρέμβω σε όποιο μήνυμα θέλω :P :P :P
ΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑ!!!!

Παίξαμε 2 σετ των 3 παιχνιδιών το καθένα...

1ο σετ:
Ξεκίνησα με νίκη (φυσικά) 1-0... Ξαφνικά και ενώ παίζαμε πλακωτό βρέθηκε με ο,τι πούλι έβγαινε από την περιοχή της να καπακώνεται... και ξαφνικά τσάαααακκκ...... μου έβγαλε οτι κέρδισα 3-0.... Λέω οχι ρε γαμωτο, έγινε disconnect, αλλά μόλις της μίλησα μου είπε οτι παραιτήθηκε. Και της είχα πιάσει μόνο 5 πούλια! Ηξερε βλέπετε τη συνέχεια στην παντοκρατορία του Βαρδίκου...

2ο σετ: Ξεκίνησε με νίκη της 0-1 και με λόγια του στυλ "τώρα θα δείς κλπ κλπ". Με τα πρώτα εξάπορτα μου και τις πρώτες ατάκες "ξεκουράσου τώρα" όταν δεν είχε να παίξει τίποτα, πήγε 2-1 και 3-1. Το βατερλώ το είδε λίγο και η katrin οπότε ξέρει τι την περιμένει αν ξαναπαίξουμε :D

Κάποιος που να ξέρει τάβλι ρε παιδιά;;; :kaloe:
Με εκτίμηση,
Γιώργος Βαρδίκος

Άβαταρ μέλους
gvard
Honorary Member
Επικοινωνία:

Για ταβλαδόρους...

Δημοσίευση από gvard » 23 Σεπ 2003 23:22

αααα, και κάτι άλλο:

Ξέχασα να αναφέρω οτι επιχείρησε να με δωροδοκήσει για να την αφήσω να μου πάρει κανα πόντο με ανταλλαγή διαφημίσεων του tavli-network και του zortal :P
Με εκτίμηση,
Γιώργος Βαρδίκος

Άβαταρ μέλους
pritanis
Επικοινωνία:

Για ταβλαδόρους...

Δημοσίευση από pritanis » 23 Σεπ 2003 23:38

Αλήθεια έχετε όλοι τα ιδια με εδώ username και εκει στο τάβλι;
Όσον αφορα την οργάνωση νομίζω πως περιμέναμε αρκετα για τις εγγραφές. Εγω προτείνω την elli να οργανώσει τους ομίλους να κάνει και τα ζευγάρια και να τα ανακοινώσει εδώ. Απο 'κει και πέρα τα ζευγάρια μεταξύ τους κλεινουν ραντεβού και δίνουν τα ματς σε ώρες που βολεύει και τους δυό. Αν και πάνω σ' αυτό θα βοηθούσε αν ο καθένας από μας δήλωνε αν τον βολεύει μέχρι τις 17.00 η ώρα για παράδειγμα η μετα τις 17.00 ούτως ώστε να μπορεί και η elli να κάνει ανάλογα ζευγάρια. Όλα αυτά βέβαια στον Α' γύρο με τους ομίλους, μετά που προφανώς θα παίξουν ο 1ος του ενός ομίλου με τον 2ο του άλλου θα πρέπει να βρεθεί κοινή ώρα. Όποιος έχει να προτείνει κάτι άλλο ας το κάνει για να ξεκινήσει επιτέλους το τουρνουά. Διψάω για την κορυφή 8)

Άβαταρ μέλους
Youli
Honorary Member

Για ταβλαδόρους...

Δημοσίευση από Youli » 23 Σεπ 2003 23:38

:evil: :evil: :evil: :evil: Δεν μπορώ να παίξω με τίποτα. Έχω χάσει 5 παιχνίδια, λόγω του server που κολλάει. Ζαριά και κόλλημα, ε, δεν γίνεται να παίξω έτσι.... Αν το φτιάχουν κάποια στιγμή, με ενημερώνεται, ως τότε, δεν ξαναμπαίνω να χάνω άδικα πόντους... :hammer: :hammer: :hammer:

Γιούλη

Άβαταρ μέλους
Youli
Honorary Member

Για ταβλαδόρους...

Δημοσίευση από Youli » 23 Σεπ 2003 23:46

Το βατερλώ το είδε λίγο και η katrin οπότε ξέρει τι την περιμένει αν ξαναπαίξουμε
...... κι εγώ το είδα λίγο ρε gvard, εμένα δηλαδή γιατί δεν με αναφέρεις, ε??? δεν είμαι μάρτυρας κι εγώ? Δεν έχω ψυχή? Γνώμη? Άποψη? Whatever τέλος πάντων??? εεεε????? :( :( :( :( :(

Γιούλη

Υ.Γ. Μόλις είδα το προηγούμενό μου post. Τι "ενημερώνεται" ήταν αυτό??? Εγκεφαλικό θα πάθω.... :hammer: :hammer: :hammer:

Γιούλη

Άβαταρ μέλους
pritanis
Επικοινωνία:

Για ταβλαδόρους...

Δημοσίευση από pritanis » 24 Σεπ 2003 00:46

Kai emena me petakse eksw o server polles fores alla otan sindeomoun ksana den exana tipote kai sunexizame kanonika. Den thelw na pistepsw Giouli pws theleis na kalipseis kati me ton server :hammer: :hammer: :hammer:

Άβαταρ μέλους
blackhumor
Honorary Member
Επικοινωνία:

Για ταβλαδόρους...

Δημοσίευση από blackhumor » 24 Σεπ 2003 04:13

Λοιπον και εγώ σκεφτόμουνα να το κάνουμε σε γκρουπάκια...

Την Παρασκευή (αν δεν διαφωνεί κανείς) θα είναι έτοιμα τα γκουπ, ανάλογα με το πόσα άτομα είμαστε...

Στείλτε μου όλοι το username στο FreeStuff και στο Tavli-Network έτσι ώστε να ξέρουμε τι μας γίνεται...

Φυσικά για να παίξουμε θα πρέπει να ανταλάξουν οι εκάστοτε αντίπαλοι email ή μήνυμα μέσω FS...

Ξαναγράφω λοιπόν τους παίκτες με τα username που ξέρω στο FreeStuff και στο Tavli-Network... Όσα λείπουν στείλτε μου email, MSM ή κάτι βρε παιδιά ;-)

FreeStuff --- Tavli-Network
blackhumor --> blackhumor
Serpatinas
katrin --> katrin
alxk
Elli
gvard --> gvard
georgia
nidasdj
sitos
pritanis
LL
Yiannis Resbithas --> RESBI

elias ???
c k ???

(Ότι φιλικά παιχνίδια παίζεται ή όχι και τόσο φιλικά, μην ντρέπεστε να τα γράφεται εδώ μέσα... Δεν θα γελάμε... Όχι δυνατά τουλάχιστον)
To LinkZ.gr ανανεώθηκε. Καταχωρήστε την ιστοσελίδα σας δωρεάν.
Διαφημιστικά δώρα για επαγγελματίες.
Διαφημιστικά στυλό.

Απάντηση

Επιστροφή στο “Χαλαρά κι Ανάλαφρα”

Μέλη σε σύνδεση

Μέλη σε αυτήν τη Δ. Συζήτηση: Δεν υπάρχουν εγγεγραμμένα μέλη και 0 επισκέπτες