Τι θα μπορούσα να κάνω

Θέλετε την γνώμη των άλλων για την σελίδα σας; Τότε βρίσκεστε στο σωστό μέρος.

Συντονιστές: WebDev Moderators, Super-Moderators

Απάντηση
thinker_5

Τι θα μπορούσα να κάνω

Δημοσίευση από thinker_5 » 13 Σεπ 2011 12:55

Δεν ξέρω αν είναι η σωστή θέση που το αναρτώ. Έχω ένα μεγάλο αρχείο από ταινίες ξένου κινηματογράφου ιταλικός γαλλικός αμερικάνικος κύριος έως το 1960(3000 τεμαχία) που τα περισσότερα είναι γραμμένα από τηλεόραση θα μπορούσα να κάνω κάτι με αυτά στο ίντερνετ και τι? Ευχαριστώ για την βοήθειά σας εκ τον προτέρων.

Άβαταρ μέλους
JohnMorf
Επικοινωνία:

Τι θα μπορούσα να κάνω

Δημοσίευση από JohnMorf » 13 Σεπ 2011 13:32

ίσως θα μπορούσες να φτιάξεις ένα σχετικό website και να τις προβάλεις.
Κάντο δωρέαν... Και αν έχεις καμια πολύ καλή βάλε κουμπί donation και βάλε ως "ανταμοιβή" για το φιλοδόριμα την προβολή της ταινίας.... Δεν ξέρω αν γίνονται αυτά γιατί δεν ασχολούμε με τέτοιου τύπου websites. Αν θέλει να απαντήσει και κανένας που έχει κάνει κάτι παρόμοιο.
Του Μπι ορ νοτ του μπι; Δατς δε κουέστιον...

Άβαταρ μέλους
bibisidis
Honorary Member

Τι θα μπορούσα να κάνω

Δημοσίευση από bibisidis » 13 Σεπ 2011 14:27

thinker_5 έγραψε:Δεν ξέρω αν είναι η σωστή θέση που το αναρτώ. Έχω ένα μεγάλο αρχείο από ταινίες ξένου κινηματογράφου ιταλικός γαλλικός αμερικάνικος κύριος έως το 1960(3000 τεμαχία) που τα περισσότερα είναι γραμμένα από τηλεόραση θα μπορούσα να κάνω κάτι με αυτά στο ίντερνετ και τι? Ευχαριστώ για την βοήθειά σας εκ τον προτέρων.
Ναι καΙ βέβαια θα μπορούσες.
Υπάρχουν ένα σωρό ηλεκτρονικά καταστήματα που πουλάνε εξωτερικούς σκληρούς που μας βοηθούν να αποθηκεύουμε αρχεία που δεν εχουμε την αδεια να μοιραζόμαστε στο ιντερνετ.

Άβαταρ μέλους
bibisidis
Honorary Member

Τι θα μπορούσα να κάνω

Δημοσίευση από bibisidis » 13 Σεπ 2011 14:29

Η θα μπορούσες να ανοίξεις ενα τορρενταδικο και το πολυ σε 6 μηνες με ενα χρονο να πας να βρεις τους διαχειριστες του gamato και ν ατους γνωρισεις απο κοντα

thinker_5

Τι θα μπορούσα να κάνω

Δημοσίευση από thinker_5 » 13 Σεπ 2011 14:30

αυτό ήθελα βασικά να μάθω αν τις βάλω δωρεάν να τις προβάλω και εάν χρειάζεται κάποιο είδος δικαιωμάτων.

Άβαταρ μέλους
bibisidis
Honorary Member

Τι θα μπορούσα να κάνω

Δημοσίευση από bibisidis » 13 Σεπ 2011 14:49

Κοιτα η αλήθεια είναι πως κι εγώ υποθέτω οτι δεν μπορεις να το κανεις αυτό.
Ισως ομως θα μπορουσες να κανεις ενα blog ή forum και να προσελκησεις ανθρωπους που αγαπουν το σινεμα, χωρις να γινεται ανταλλαγη αρχειων.
Μια αλλη ιδεα στην εχω στειλει με pm

Απάντηση

Επιστροφή στο “Θέλω την γνώμη σας για την Σελίδα μου...”

Μέλη σε σύνδεση

Μέλη σε αυτήν τη Δ. Συζήτηση: giannis.pantazis και 0 επισκέπτες