ζητουνται java developers

Ψάχνετε για δουλειά; Καταχωρήστε το βιογραφικό σας εδώ.

Συντονιστής: Super-Moderators

Απάντηση
kingbill

Δημοσίευση από kingbill » 05 Οκτ 2011 22:51

δεν ξερω αν το εχω βαλει στο σωστο θεμα

ζητουνται java developers για J2EE και J2ΜΕ στην πολη της θεσσαλονικης και για αθηνα οποιος ενδιαφερεται αν μου στειλει pm

kingbill

Δημοσίευση από kingbill » 09 Οκτ 2011 13:22

τι εγινε ρε παιδια δεν υπαρχουν java developers στην ελλαδα

Άβαταρ μέλους
c0d3punk
Honorary Member
Επικοινωνία:

Δημοσίευση από c0d3punk » 09 Οκτ 2011 15:11

Μπορείς να postαρεις την θέση εργασίας στο http://jobs.freestuff.gr/?ref=fstop με λεπτομέρειες.

Επειδή δεν βρίσκεις σε Αθήνα και Θεσσαλονίκη σημαίνει ότι δεν υπάρχουν σε όλη την Ελλάδα? :-P :-)

Αποκέντρωση τώρα! :kaloe:
like ants in a colony we do our share
but there's so many other f****' insects out there || Ανανεωμένα Παρτάλια || biZfind.gr

kingbill

Δημοσίευση από kingbill » 09 Οκτ 2011 16:14

απευθυνεται σε ολη την ελλαδα δεν ειπα να μενουνε θεσσαλονικη η αθηνα προς θεου απλως η δουλεια ειναι σε αυτες τις δυο πολεις

αλλα απορω πως δεν με απαντησε κανεις ολοι οι java developers σε ολη την ελλαδα εχουν δουλεια και μακαρι να εχουν

αυτο ειναι σαν ερευνα ζητησης για java developers να το πω ετσι αν οντως υπαρχουν που υπαρχουν και ποσοι ζητανε δουλεια σαν java developers

ακομα δεν μπορω να το βαλω εκει

gorgoro

Δημοσίευση από gorgoro » 20 Οκτ 2011 12:19

σου εχω στελει πμ

Άβαταρ μέλους
nirvana

Δημοσίευση από nirvana » 20 Οκτ 2011 15:08

Παντως επειδη και εγώ ψάχνω για δουλειά και με αφορμή αυτό το θέμα έχω να πω το εξής. Είναι πολύ δύσκολο κάποιος java developer να απαντήσει σε κάτι τόσο φλού. Δεν υπάρχουν αρκετές πληροφορίες για να μπει στον κόπο.

Απλά επειδή καθημερινά βλέπω όλες τις αγγελίες πληροφορικής 3-4 αγγελιάδικα, βλέπω οτι πολλές φορές οι αγγελείες δεν είναι σωστές. Οι εργοδότες πάρα πολύ συχνά δεν δίνουν πληροφορίες (π.χ ζητουνται web developers), ή δεν ξέρουν τι θέλουν (ζητήται προγραμματιστής με απαραίτητα προσόντα HTML,CSS,Javascript,PHP,Java, Ruby, Lua, Python, C++, Wordpress, Drupal,Joomla!. Γνώση flash και photoshop θα εκτιμηθεί).

Όσο σωστός και σχολαστικός πρέπει να είναι αυτός που θα στείλει το βιογραφικό για να τον καλέσουν, άλλο τόσο πρέπει να είναι και η αγγελία για να στείλουν άτομα που πρέπει και όχι η κουτσή Μαρία.

Αυτό το λέω με αφορμή το "αλλα απορω πως δεν με απαντησε κανεις ολοι οι java developers σε ολη την ελλαδα εχουν δουλεια και μακαρι να εχουν". Εγώ δεν έχω απαντήσει σε πολλές αγγελίες ενώ μπορεί να μου ταιριάζαν, επειδή ήταν ασαφείς. Αν κάποια στιγμή απελπιστώ πολύ μπορεί να απαντάω με περισσότερη ευκολία.

kingbill

Δημοσίευση από kingbill » 27 Οκτ 2011 17:23

Java Developer

Artezio is looking for Java developers for various business application development and system integration projects.

Requirements:
Successful applicant should have technical background
Experience in software development 2 years minimal
Strong knowledge of Java SE
Java EE
Knowledge of one of the several frameworks/standards:
JSP,
JSF,
Spring,
Hibernate,
EJB is highly appreciated
Upper-intermediate spoken and written English

Company offers excellent compensation package, including usual corporate benefits for successful applicants.

ABOUT ARTEZIO
Artezio is an ISO 9001:2008 certified software development and consulting company. Over the last nine years, Artezio has completed more than 300 projects for its international corporate customer base. The company delivers cost effective, high quality IT services to clients in the United States, Japan, Austria, Germany, Switzerland, United Kingdom and Russia.
Artezio is a member of LANIT group, one of the largest providers of IT-services in Russia and CIS. Therefore, Artezio has the financial backing of a larger organization while still flexible as a smaller company.

www.artezio.com

Contact Details

George Polatsidis | EVP Solutions & Client Services, EMEA
ARTEZIO
Cell: +371 2655 4038 | Tel: +371 6666 3026
Email: george.polatsidis@artezio.com | Skype: gpolatsidis
Uzvaras prospekts 17/2 - 76, Balozi, Riga Region, LV - 2128, Latvia

Assistant

Bill Baltzis
Email: vabaltz@gmail.com

Άβαταρ μέλους
cordis
Administrator, [F|H]ounder, [C|S]EO
Επικοινωνία:

Δημοσίευση από cordis » 27 Οκτ 2011 20:42

έχουμε ωραιότατο σύστημα για αγγελίες εργασίας εδώ
http://jobs.freestuff.gr/

:D
Δεν απαντάω σε προσωπικά μηνύματα με ερωτήσεις που καλύπτονται από τις ενότητες του forum. Για ο,τι άλλο είμαι εδώ για εσάς.
- follow me @twitter

Απάντηση

Επιστροφή στο “Αναζήτηση Εργασίας”

Μέλη σε σύνδεση

Μέλη σε αυτήν τη Δ. Συζήτηση: Δεν υπάρχουν εγγεγραμμένα μέλη και 0 επισκέπτες