Μαγνητάκια στα Ψυγεία

Ας χαλαρώσουμε και λίγο... Aς κουτσομπολέψουμε μια σταλιά, ας πούμε και κανένα ανέκδοτο!

Συντονιστές: theiapythia, Super-Moderators

Απάντηση
Άβαταρ μέλους
DGeorge
Honorary Member

Μαγνητάκια στα Ψυγεία

Δημοσίευση από DGeorge » 27 Οκτ 2011 15:05

fiskilis έγραψε:.........φανταζεσε να ειχαν ξεχασμενο κανα μαγνητακι απο καμια πιτσαρια ξεχασμενο σε κανα μεταλο κοντα στον Colider?

τωρα θα κοβαμε βολτες σε καμια σκουλικοτρυπα για παντα!
:banana: :respect: :respect: :respect: :respect:
Οι μαγνήτες που συνδέονται με οποιαδήποτε ηλ.οικιακη συσκευή, αυξανουν την κατανάλωση ρεύματος της εν λογω συσκευης διοτι αυξάνουν την ηλεκτρομαγνητική δύναμη του ηλεκτρικού πεδίου της.
Θα πρέπει η αναφερόμενη "οποιαδήποτε οποιαδήποτε ηλ.οικιακη συσκευή" να έχει κι αυτή ηλεκτρομαγνητικό πεδίο. Διαφορετικά, πώς να επηρρεάσεις έτσι π.χ. μιά σόμπα αλογόνου, ή μιά 'κουκουνάρα'; :-?

Άβαταρ μέλους
fafos
Script Master

Μαγνητάκια στα Ψυγεία

Δημοσίευση από fafos » 27 Οκτ 2011 15:28

Skopeuo na afaireso tous magnhtes apo ta magnhtakia kai na ta kolhso me logo sto psygeio.. gnorizoume an h logo ephreazei thn leitourgia tou psygeiou? epishs... h porta tou psygeiou exei magnhth sto esoteriko ths (gyro-gyro)... na to afaireso kai auto kai kathe fora pou anoigokleino thn porta na vazo authn thn UHU pou epanakollaei?
Οι πάνες και οι πολιτικοί πρέπει να αλλάζονται συχνά για τον ίδιο λόγο...

LLeonidas

Μαγνητάκια στα Ψυγεία

Δημοσίευση από LLeonidas » 27 Οκτ 2011 17:53

Εγώ που φοράω μαγνητικά σκουλαρίκια σε το απόσταση μπορώ να πλησιάσω το ψυγείο . ΠΑΡΑΚΑΛΩ ΑΠΑΝΤΗΣΤΕ ΑΜΕΣΑ να ξέρω πόσο κινδυνεύει η οικογένεια μου :P

Επίσης μόλις αγόρασε καινούριο ψυγείο η πεθερά μου ... ποσο γρήγορα είπαμε εμφανίζεται ο καρκίνος ???
:(

Άβαταρ μέλους
telas
Honorary Member
Επικοινωνία:

Μαγνητάκια στα Ψυγεία

Δημοσίευση από telas » 28 Οκτ 2011 07:43

Εικόνα

τέρμα λόλ
Web Design - Δημιουργία Ιστοσελίδας - http://www.computerman.gr/
My Photography - http://www.tilaveridis.com/
Τεχνολογικά προιόντα - http://www.bigbox.gr/

Άβαταρ μέλους
OneFate
Επικοινωνία:

Μαγνητάκια στα Ψυγεία

Δημοσίευση από OneFate » 02 Νοέμ 2011 16:55

Μετά από εκτενή και ενδελεχή έρευνα εγώ και οι συνεργάτες μου αναπτύξαμε ένα ειδικό κράμα μετάλλου όπου τοποθετώντας το στο ψυγείο εμποδίζει τα αγαπημένα μαγνητάκια σας, που με τόσο κόπο έχετε μαζέψει από όλες τις χώρες του κόσμου που δεν πρόκειται να ξαναπάτε λόγω κρίσης, απ'το να ακτινοβολούν με ΘΑΝΑΤΗΦΟΡΑ ακτινοβολία τα τρόφιμα, τα κατοικίδια σας και τα αγαπημένα σας πρόσωπα!

Απολαύστε τον μουσακά που είχατε για 2 μέρες στο ψυγείο ατενίζοντας το αγαπημένο σας μαγνητάκι από το Τιμπουκτού αγκαλιά με τον ΜΗ ΑΚΤΙΝΟΒΟΛΗΜΕΝΟ γάτο σας!

Ο νέος ΑΠΟΜΑΓΝΗΤΙΣΤΗΣ ΜΑΓΝΗΤΑΚΙΩΝ έρχεται με δώρο ένα πειραματόζωο χάμστερ(συμπεριλαμβάνονται 2 χρόνια εγγύηση ζωής) και ένα ταψί μουσακά στην τιμή τον ΜΟΝΟ 99,99 Euro (ούτε καν 100)

Μια προσφορά της Τυφλοπόντικας ΟΕ.

Εικόνα
*Προσοχή στους μη εξουσιοδοτημένους απομαγνητιστές. Κοιτάξτε για το σήμα μας. κίνδυνος θάνατος !!![/img]

Απάντηση

Επιστροφή στο “Χαλαρά κι Ανάλαφρα”

Μέλη σε σύνδεση

Μέλη σε αυτήν τη Δ. Συζήτηση: Δεν υπάρχουν εγγεγραμμένα μέλη και 2 επισκέπτες