παρέχουμε Δωρεάν πλήρες πακέτο για τη δημιουργία affiliate site για το Car-Gadgets

Gadgets Αυτοκινήτου | Usb Gadgets | Οικολογικά Τζάκια | Gadgets Σπιτιού | Ηλιακά Συστήματα

Συντονιστής: mairhcp

Κλειδωμένο
Άβαταρ μέλους
mairhcp
Επικοινωνία:

παρέχουμε Δωρεάν πλήρες πακέτο για τη δημιουργία affiliate site για το Car-Gadgets

Δημοσίευση από mairhcp » 26 Οκτ 2011 15:54

Καλησπέρα!
Εντός λίγων ημερών θα έχουμε το σύνολο των προωθητικών εργαλείων για Wordpress & Joomla.

Αυτό που στην ουσία θα παρέχουμε είναι ένα πλήρες πακέτο για τη δημιουργία affiliate website με τα εξής χαρακτηριστικά:
1. Εμφάνιση προϊόντων & κατηγοριοποίηση αυτών (WP Plugin & J Component)
2. Εμφάνιση προωθητικών άρθρων (affiliate articles με προώθηση & παρουσιάσεις προϊόντων) (WP Plugin & J Component)
3. Έτοιμα Wordpress themes ή Joomla templates ανάλογα με το ηλεκτρονικό κατάστημα που θέλετε να προωθήσετε ή ανάλογα με τα προϊόντα που θέλετε να προωθήσετε (πχ ενεργειακά τζάκια μόνο).
4. Δωρέαν κατασκευή - φιλοξενία affiliate website με τα παραπάνω χαρακτηριστικά (περιορισμένος αριθμός & κατά σειρά προτεραιότητας)
5. Προσφορά σε κάθε νέα κατοχύρωση domain που θα γίνεται με σκοπό το affiliate marketing, στα 13€ χωρίς ΦΠΑ (σύντομα θα ανακοινωθεί η νέα μας σελίδα για κατοχυρώσεις domains κ τα promo codes θα δίνονται ξεχωριστά στον κάθε affiliate)
6. Παροχή εκπτωτικών κουπονιών κατά διαστήματα για καλύτερη προώθηση των προϊόντων
7. Παροχή promo newsletters με ενσωματωμένα affiliate links
8. Φόρμα για εγγραφή subaffiliate από το site σας.

Τα παραπάνω θα παρέχονται χωρίς χρέωση μόνο για τους mercants που υποστηρίζουμε εμείς.

Ενδιαφερόμαστε άμεσα για affiliates που θέλουν να προωθήσουν τις εξής κατηγορίες προϊόντων ξεχωριστά:
1. Affiliate Website με Ενεργειακά - Οικολογικά Τζάκια & Αξεσουάρ (από Car-Gadgets)
2. Affiliate Website με Αξεσουάρ αυτοκινήτων & Gadgets αυτοκινήτων (SavelTrade & Car-Gadgets)
3. Affiliate Website με το σύνολο των υπολοίπων Gadgets (γραφείου, σπιτιού, etc) (από Car-Gadgets)

Όσοι ενδιαφέρονται για τα έτοιμα affiliate websites, αυτά θα παραδοθούν σε 15 εργάσιμες ημέρες.
Για συμμετοχή απλά αφήστε μας ένα μήνυμα εδώ, γράφοντάς μας τι είδος θα σας ενδιέφερε & θα μπορούσατε να προωθήσετε καλύτερα & με ποιους τρόπους σκοπεύετε να το προωθήσετε.

Thank you!

Άβαταρ μέλους
fiskilis
Honorary Member
Επικοινωνία:

Δημοσίευση από fiskilis » 26 Οκτ 2011 15:59

δηλωνω το ενδιαφερον μου και Θα με ενδιεφερε να προωθησω το συνολο των προιοντων σας με τους τροπους που αναφερετε εδω μεσω social media Και ιστοσελιδων ιδιοκτησιας μου

στην διαθεση σας για καθε διευκρινηση

Άβαταρ μέλους
mairhcp
Επικοινωνία:

Δημοσίευση από mairhcp » 26 Οκτ 2011 16:11

Στείλε μου ένα domain που έχεις ή που θέλεις να κατοχυρώσουμε για εσένα & θα σου ανοίξω hosting etc για να ξεκινήσουμε το σεττάρισμα :))

Ευχαριστώ για την άμεση ανταπόκριση!!

email: info@errorweb.gr

Άβαταρ μέλους
fiskilis
Honorary Member
Επικοινωνία:

Δημοσίευση από fiskilis » 26 Οκτ 2011 16:33

mairhcp έγραψε:Στείλε μου ένα domain που έχεις ή που θέλεις να κατοχυρώσουμε για εσένα & θα σου ανοίξω hosting etc για να ξεκινήσουμε το σεττάρισμα :))

Ευχαριστώ για την άμεση ανταπόκριση!!

email: info@errorweb.gr

Εικόνα

Άβαταρ μέλους
ZoiSpa
Επικοινωνία:

Δημοσίευση από ZoiSpa » 27 Οκτ 2011 21:34

Ενδιαφέρομαι και γω.... Οικολογικά τζάκια και αξεσουάρ και τα υπόλοιπα gadget. Social προώθηση και μέσα από τις ιστοσελίδες μου...

stathis_k9
Επικοινωνία:

Δημοσίευση από stathis_k9 » 27 Οκτ 2011 21:35

Καλησπέρα, με ενδιαφέρει το πλήρες πακέτο για το
3. Affiliate Website με το σύνολο των υπολοίπων Gadgets (γραφείου, σπιτιού, etc) (από Car-Gadgets)

Η προώθηση θα γίνει μέσω δικών μου σελίδων και facebook!

Ευχαριστώ

stathis_k9
Επικοινωνία:

Δημοσίευση από stathis_k9 » 06 Νοέμ 2011 20:05

stathis_k9 έγραψε:Καλησπέρα, με ενδιαφέρει το πλήρες πακέτο για το

Η προώθηση θα γίνει μέσω δικών μου σελίδων και facebook!

Ευχαριστώ
AKYRO

Άβαταρ μέλους
mairhcp
Επικοινωνία:

Δημοσίευση από mairhcp » 08 Νοέμ 2011 11:22

Καλημέρα σας.
Σήμερα μέχρι το βράδυ θα παραδοθούν όλα τα affiliate websites.

Ευχαριστώ :)

Άβαταρ μέλους
fiskilis
Honorary Member
Επικοινωνία:

Δημοσίευση από fiskilis » 08 Νοέμ 2011 14:31

mairhcp έγραψε:Καλημέρα σας.
Σήμερα μέχρι το βράδυ θα παραδοθούν όλα τα affiliate websites.

Ευχαριστώ :)

καλο αυτο!
αντε μπας και κανουμε καμια δουλια

Άβαταρ μέλους
cordis
Administrator, [F|H]ounder, [C|S]EO
Επικοινωνία:

Δημοσίευση από cordis » 08 Νοέμ 2011 15:09

δουλειές κάνουμε έτσι κι αλλιώς... κανένα φράγκο να βγάλουμε... :p
Δεν απαντάω σε προσωπικά μηνύματα με ερωτήσεις που καλύπτονται από τις ενότητες του forum. Για ο,τι άλλο είμαι εδώ για εσάς.
- follow me @twitter

Άβαταρ μέλους
fiskilis
Honorary Member
Επικοινωνία:

Δημοσίευση από fiskilis » 08 Νοέμ 2011 15:35

cordis έγραψε:δουλειές κάνουμε έτσι κι αλλιώς... κανένα φράγκο να βγάλουμε... :p
μα αυτο ειναι ολη η ουσια
δουλια να κανουμε λεφτα να βγαζουμε!
μας ηρθε και το ΔΕΗ-ΧΑΡΑΤΣΙ και δεν εχουμε μια !

το βραδυ αν ολα πανε καλα θα βγει και η δικη μου ιστοσελιδα με αυτη την προσφορα
περιμενω να δω τι ωραια πραγματα θα εχουν φτιαξει τα παλικαρια!

Άβαταρ μέλους
cordis
Administrator, [F|H]ounder, [C|S]EO
Επικοινωνία:

Δημοσίευση από cordis » 08 Νοέμ 2011 16:30

τα παλικάρια... και η κοπελιά! :D
Δεν απαντάω σε προσωπικά μηνύματα με ερωτήσεις που καλύπτονται από τις ενότητες του forum. Για ο,τι άλλο είμαι εδώ για εσάς.
- follow me @twitter

Άβαταρ μέλους
fiskilis
Honorary Member
Επικοινωνία:

Δημοσίευση από fiskilis » 08 Νοέμ 2011 23:27

mairhcp έγραψε:Σήμερα μέχρι το βράδυ θα παραδοθούν όλα τα affiliate websites.
Τι ωρα περιμενουμε την εκτοξευση;
η λογω καιρικων εχουμε καμια αναβολη;

nikosopterarxos

Δημοσίευση από nikosopterarxos » 10 Νοέμ 2011 17:16

Δηλώνω το ενδιαφέρον μου για τα affiliate sites.. θέλω και τις τρεις κατηγορίες μέσα στο site!
nikos o pterarxos

Κλειδωμένο

Επιστροφή στο “Car-Gadgets.gr [CB]”

Μέλη σε σύνδεση

Μέλη σε αυτήν τη Δ. Συζήτηση: Δεν υπάρχουν εγγεγραμμένα μέλη και 0 επισκέπτες