ΠΩΛΕΙΤΑΙ ιστοσελίδα

Συνεργαστείτε με άλλους webmasters που έχουν σελίδες σχετικού περιεχομένου.

Συντονιστές: WebDev Moderators, Super-Moderators

Κλειδωμένο
takisr9

ΠΩΛΕΙΤΑΙ ιστοσελίδα

Δημοσίευση από takisr9 » 10 Νοέμ 2011 16:27

Καλησπέρα σε όλους,
Εδω και 3 χρόνια λειτουργώ μια ιστοσελίδα που αφορά Φοιτητές για συγκεκριμένη ανώτατη σχολή της Αττικής. Από τοτε μονο πληρώνω! Θες φυλλαδια.. θες συγκεντρώσεις μελών κλπ..
Αποτέλεσμα να έχω σχεδόν 6000 μέλη εγγεγραμμένα στα 2 forums και μια κίνηση της τάξης των 15.000 μοναδικών επισκεπτών | πάνω από 1.500.000 pageviews κλπ
ΔΕΝ μπορώ να βγάλω χρήματα όμως! Αφενός γιατι δεν έχω χρόνο να ασχοληθώ με τα affiliate που προχθές έμαθα και σήμερα έβαλα 2 banners για δοκιμή και αφετέρου γιατι δεν εχω ορεξη να ψαχτω κλπ. Το ξεκινησα γιατι ηθελα να βοηθηθω και ο ιδιος, σημειωσεις και καθε ειδους θεμα που αφορουσε τη σχολη αλλα τωρα εχω παρει το πτυχιο μου, δουλευω και παω να ανοιξω σπιτι.
Τα μονα λεφτα που εβγαλα ηταν απο διαφημισεις φροντιστηριων και εταιρειες σεμιναριων για φοιτητες (γυρω στα 1500€ για ενα ετος). Μετα μπηκα στρατο και τα παρατησα ολα.
Αποφασισα λοιπον αν εχω καποια καλη προσφορα απο καποιον που θα μπορει να το αξιοποιησει εμπορικα να το δωσω και να μη ξανασχοληθω με html, php, flash κλπ!
Αν ενδιαφερεται καποιος ας μου στειλει στο takisr9@yahoo.gr για λεπτομερειες.
Καλο σας βραδυ!

Άβαταρ μέλους
cordis
Administrator, [F|H]ounder, [C|S]EO
Επικοινωνία:

ΠΩΛΕΙΤΑΙ ιστοσελίδα

Δημοσίευση από cordis » 10 Νοέμ 2011 16:38

βάζεις αγγελία εδώ με τον τρόπο που περιγράφετε
http://www.freestuff.gr/forums/index.php?f=151
Δεν απαντάω σε προσωπικά μηνύματα με ερωτήσεις που καλύπτονται από τις ενότητες του forum. Για ο,τι άλλο είμαι εδώ για εσάς.
- follow me @twitter

Κλειδωμένο

Επιστροφή στο “Ανταλλαγή διαφήμισης, συνεργασίες”

Μέλη σε σύνδεση

Μέλη σε αυτήν τη Δ. Συζήτηση: Δεν υπάρχουν εγγεγραμμένα μέλη και 2 επισκέπτες