Πρόβλημα εγκατάστασης

σχετικά με το Google AdSense

Συντονιστές: WebDev Moderators, Super-Moderators

Απάντηση
FumaBoy

Πρόβλημα εγκατάστασης

Δημοσίευση από FumaBoy » 12 Νοέμ 2011 11:51

Έχω ένα blog 15 μέρες ... Έχει ήδη δεχτει 1200+ Visitors , (μέχρι και 161 σε μια μέρα) , χωρίς διαφήμιση .. Έτσι αποφάσισα σιγά σιγά να Βάλω google adsense να αρχίσω να τα μαθαίνω . Πήγα λοιπόν sto panel της blogspot , πάτισα αύξηση κερδών , συμπλήρωσα και πήγα στο email να το ενεργοποίησω , μόνο που δεν υπήρχε email! Έτσι πάτησα resend και μου βγάζει το εξής

Κώδικας: Επιλογή όλων

Ο εκδότης δεν διαθέτει εκκρεμείς συσχετίσεις με τον ιστότοπο προγραμματιστή.
Μου είπαν να πάω να το κάνω μέσα από την google , αλλά δεν έχω συμπληρώση ακόμα το 18 έτος της ηλικίας μου , και δεν θέλω να εμπλέκω τον άσχετο πατέρα μου με αυτά ... Θέλω πρώτα να δω πως θα πάει και μετά αν είναι ...

Οπότε έχω 2 ερωτήσεις . Υπάρχει λύση στο πρώτο ? Και γίνεται να κάνω εγγραφη στο google adsense με ότι όνομα ιδιοκτήτη (λέει πως πρέπει να είναι ίδιο με της τράπεζας) , αριθμό κτλπ με ότι να 'ναι στοιχεία και να τα αλλάξω στη συνέχεια . Δηλαδή να λειτουργεί το Adsense έχοντας ψεύτικα στοιχεία και μόλις φτάσω τον ικανοποιητικό αριθμό , να αλλάξω τα στοιχεία και να βγάλω τα λεφτά ?

Spyrostagas
Honorary Member
Επικοινωνία:

Πρόβλημα εγκατάστασης

Δημοσίευση από Spyrostagas » 12 Νοέμ 2011 21:43

Καλησπέρα δυστυχώς η ευτυχώς πρέπει να είσαι ενήλικος και απέφυγε με οποιαδήποτε υπηρεσία να βάζεις ψευτικά στοιχεία στην αρχή ή πριν την πληρωμή, καθώς μπορεί να ακυρωθούν, αν θεωρηθούν ύποπτες οι αλλάγες.. μόνο αληθινά στοιχεία εξαρχής... το όνομα που θα είναι ο εκδότης θα πρέπει να είναι και το ίδιο όνομα στον τραπεζικό λογαριασμό...
Εικόνα

FumaBoy

Πρόβλημα εγκατάστασης

Δημοσίευση από FumaBoy » 13 Νοέμ 2011 00:09

κάνοντας το εγκατάσταση απο το blog δεν μου ζήτησε στοιχεία , απλά μου εβγαλε ένα μετρητή σε ευρώ που πρφανώς θα μετράει τα λεφτά ... αυτό θέλω και εγώ , να μάσω τα λεφτά και όταν χρειαστεί να τα δηλώσω δυο στοιχεία και να τα βγάλω .. αλλά δεν μου έρχεται μήνυμα στο email :@

Απάντηση

Επιστροφή στο “Google AdSense”

Μέλη σε σύνδεση

Μέλη σε αυτήν τη Δ. Συζήτηση: Δεν υπάρχουν εγγεγραμμένα μέλη και 0 επισκέπτες