Βοήθει για αγορά ασύρματου τηλεφώνου

Απόψεις, σχόλια και συζητήσεις για τις προσφερόμενες υπηρεσίες και τις συσκευές.

Συντονιστής: Super-Moderators

Απάντηση
87steve

Δημοσίευση από 87steve » 28 Νοέμ 2011 12:31

καλησπέρα πραγματικά θα ήθελά την βοηθειά σας σχετικά με τα ασύρματα τηλέφωνα.Σε διάστημα ένος χρόνου έχω αλλάξει 3 ασύρματα τηλέφωνα πραγματικά δεν μπορώ να καταλάβω τι φταίει εχω αγοράσει και οικονομικά και ακριβά.Με πια κουβέντα που είχα με ένα φίλο μου είπε να κοιτάξω να αγοράσω απο τον γερμανό http://www.e-germanos.gr/e-germanos/mid ... goryId=127 εκείνος εχει αγοράσει και του έχει κρατήσει,πραγματικά έαν γνωρίζει κάποιος ας μού την γνώμη του γιατί πραγματικά δεν ξέρω τι να κάνω

Ευχαριστώ πολυ

Άβαταρ μέλους
DGeorge
Honorary Member

Δημοσίευση από DGeorge » 29 Νοέμ 2011 09:12

Πολύ Καλημέρα σου :D
Δεν μου/μας δίνεις να καταλάβουμε γιατί τα αλλάζεις τα τηλεφωνάκια... Τι πρόβλημα παρουσιάζουν; Καίγονται; Δεν αποδίδουν; Τι;....
Περιμένουμε νέα σου. :wink:

87steve

Δημοσίευση από 87steve » 29 Νοέμ 2011 13:51

καλησπέρα τα 2 δεν φόρτιζαν τα έβαζα στην βάση και δεν άναβε η ένδειξη ότι φόρτιζαν έπεφτε πολύ γρήγορα η μπαταρία τους και το τελευταίο που είχα όταν απομακρυνόσουν πολύ από τη βάση και μίλαγες με κάποιον έκανε ένα θόρυβο σαν παράσιτα

Άβαταρ μέλους
DGeorge
Honorary Member

Δημοσίευση από DGeorge » 29 Νοέμ 2011 14:19

Άψογα! Έχουμε τα πρώτα στοιχεία :D
1) Όλα παρουσίαζαν αυτά τα -ίδια- προβλήματα;
2) Μετά από πόσον καιρό τα παρουσίαζαν; Ήταν μέσα στην εγγύηση (1 έτος);
3) Τα αγόραζες όλα από το ίδιο μαγαζί; (μήπως είχε κάποια προβλήματα με σκάρτες παρτίδες, κλπ.)
4) Ακόμα και τα "ακριβά" που αναφέρεις, αν είναι 'made by DGeorge Co. Inc.' :P θά' λεγα ότι και πάλι ύποπτα είναι. Για κάτι λόγους σαν αυτόν υπάρχουν κάτι Εταιρείες, όπως Siemens, Motorola, Ericsson κλπ. Όπως επίσης δεν ξεχνάμε να ζητάμε Τεχνολογία Dect για τα ασύρματα τηλεφωνάκια μας. Μ'αυτήν γενικά δεν υπάρχουν παρεμβολές, όπως επίσης και δεν μπορεί άλλος (με την ίδια ραδιοσυχνότητα εκπομπής-λήψης) να τηλεφωνήσει από το δικό μας τηλέφωνο/γραμμή.
5) Με το θέμα των επαναφορτιζόμενων μπαταριών τους, δεν ξέρω σε τι επίπεδο έχουν φτάσει τα επώνυμα-ακριβά μοντέλα, κι έτσι δεν μπορώ να εκφέρω άποψη... Δυστυχώς!

Απάντηση

Επιστροφή στο “Κινητή & Σταθερή Τηλεφωνία”

Μέλη σε σύνδεση

Μέλη σε αυτήν τη Δ. Συζήτηση: Δεν υπάρχουν εγγεγραμμένα μέλη και 0 επισκέπτες