Να το τολμήσουμε;

Θέλετε την γνώμη των άλλων για την σελίδα σας; Τότε βρίσκεστε στο σωστό μέρος.

Συντονιστές: WebDev Moderators, Super-Moderators

Άβαταρ μέλους
Expl0it
Honorary Member

Να το τολμήσουμε;

Δημοσίευση από Expl0it » 27 Σεπ 2003 01:47

Και επειδή τον βαρέθηκα τον δίθεν Flash "γ***ω" Web Designer "KaBaMaRu" !!Να πώ ότι όταν του ζητήθηκε να αναλάβει μια δουλειά ! Έκανε πίσω σαν καλή κοτούλα-άσχετος που είναι !!!

Και θές να ξεκινήσεις και δουλειά στον χώρο του Web Design !!! :lol: :lol:

Φίλε KaBaMaRu άσε καλύτερα το Web Design για αυτούς που ξέρουν την σημασία του ! Και την λέξη λειτουργικότητα σε ένα Site !!! Και τράβα φάε καμία μακαρονάδα !!! Που νομίζεις ότι είσαι ο γ***ω του Flash !!!

Μόνο μια λέξη θα μπορούσε να σε χαρακτηρίσει !!! ΨΩΝΑΡΑ !!!

Και μην ξεχνάτε το ρητό που λέει " ΣΚΥΛΟΣ ΠΟΥ ΓΑΒΓΙΖΕΙ ΔΕΝ ΔΑΓΚΩΝΕΙ "

Κοινώς : Πολλά λές, λίγα μπορείς να κάνεις

Αυτά απο εμένα !!!

Filter

Εικόνα

Greek Web Angel

Ray

Να το τολμήσουμε;

Δημοσίευση από Ray » 27 Σεπ 2003 07:50

Ego 8a h8ela na sas po oti, prin ksekinhsete mia dikh sas etaireia, kalo 8a htan na apokthsete mia ergasiakh empeiria 5-10 xronon se analoges 8eseis (webdesigner)...

Ayto to leo, dioti allios fainontai ta pragmata otan kapoios akoma einai se mia sxolh, kai allios einai h agora ergasias...

Symfono me ayta pou anaferan ta paidia poio pano, kai isos na prepei na afhsete tous egohsmous kai na akousete me ypomonh thn apopsh tous...

Den einai dynaton na zhtate na krinoun kapoioi thn douleia sas kai meta na bgainete kai na lete oti emas etsi mas aresei!! :wink:

Filika,

Christos

Άβαταρ μέλους
cordis
Administrator, [F|H]ounder, [C|S]EO
Επικοινωνία:

Να το τολμήσουμε;

Δημοσίευση από cordis » 27 Σεπ 2003 12:04

Ray έγραψε:Ego 8a h8ela na sas po oti, prin ksekinhsete mia dikh sas etaireia, kalo 8a htan na apokthsete mia ergasiakh empeiria 5-10 xronon se analoges 8eseis (webdesigner)...
simfono apolita mazi sou...

akoma kai diikisi epixiriseon kai managment na exeis spoydasei, den simenei oti aftomata mporeis na diikiseis tin Fage, isos kapoio sinikiako mpakaliko na mporeis...

prota apoktas tin analogi empeiria kai meta kaneis ta bimata pio pano -i- anigontas diki sou etaireia -i- pigenontas se kapoia megali... giati tote ta bimata sou einai stathera kai den eorise se ena xaos...

...den mporeis na les oti tha anikso etaireia web design exo ftiaksei mono ena site...
Δεν απαντάω σε προσωπικά μηνύματα με ερωτήσεις που καλύπτονται από τις ενότητες του forum. Για ο,τι άλλο είμαι εδώ για εσάς.
- follow me @twitter

Άβαταρ μέλους
cdhyper
Literature Moderator
Επικοινωνία:

Να το τολμήσουμε;

Δημοσίευση από cdhyper » 27 Σεπ 2003 14:28

John eisai sigouros oti to na dioikiseis ena sinikiako mpakaliko einai eukolo? Ego pistevo oti einai pio diskolo na kratas mia mikromesea epixeirisi stin Ellada para na dioikeis ta Marinopoulos.

Telos panton to zitima einai oti oi efthines einai varies kai prepei prota na exeis perasei kapoies ores proponisis sto gimnastirio prin mpeis ston agona.
Σύγκριση τιμών Supermarket: http://www.shopnsave.gr
Νέα Ιταλικα επιπλα κουζινας
Για φιλοσόφους: http://filosofia.gr και http://liantinis.org

Άβαταρ μέλους
KaBaMaRu
Επικοινωνία:

Να το τολμήσουμε;

Δημοσίευση από KaBaMaRu » 27 Σεπ 2003 22:36

8elw mono na 3eka8arisw kati sto post tou Filter... Den nomizw oti einai etsi opws ta leei...

To mhnyma tou htan to e3hs:

Φίλε KaBaMaRu !!!!

Βλέποντας το site σου !! Θα ήθελα να σε ρωτήσω άν ενδιαφέρεσε και μπορείς να μου φτιάξεις ένα site σε Flash που να περιέχει βάση δεδομένων με control panel για να μπορώ να διαχειριστώ την βάση μου, όπως επίσης και ένα Forum σχεδιασμένο σε PHP+Flash !!! Με Θέμα την προστασία κατά των ιών... !

Αν ενδιαφέρεσαι και μπορείς, πές μου τι χρειάζεσαι απο εμένα και πόσο θα μου κοστήσει ?

Υ.Γ : Domain Name και Hosting έχω !!

Filter

Kai h apanthsh h e3hs:

File mou, sorry alla akoma eimaste se peiramatiko stadio... Opws mporeis na deis kai apo to post mas, dex8hkame polla arnhtika sxoleia, kai ayto htan megalo plhgma... Epishs, den 3eroume kai poso paei h tarifa gi'ayto pou zhtas kai poso xrono mas dineis klp klp... Kalytera na t'afhsoume gia twra... Kai pali sorry.

An 8es dwse mou to email sou na se exoume sta yp'opshn se periptwsh pou alla3oume gnwmh (kai den exeis brei tipota kalytero)...

Oso gia tous xarakthrismous, den prokeitai na pesw se ayto to epipedo...

Telos.

Άβαταρ μέλους
eforias

Να το τολμήσουμε;

Δημοσίευση από eforias » 27 Σεπ 2003 22:55

KaBaMaRu έγραψε:8elw mono na 3eka8arisw kati sto post tou Filter... Den nomizw oti einai etsi opws ta leei...

Φίλε KaBaMaRu !!!!

Βλέποντας το site σου !! Θα ήθελα να σε ρωτήσω άν ενδιαφέρεσε και μπορείς να μου φτιάξεις ένα site σε Flash που να περιέχει βάση δεδομένων με control panel για να μπορώ να διαχειριστώ την βάση μου, όπως επίσης και ένα Forum σχεδιασμένο σε PHP+Flash !!! Με Θέμα την προστασία κατά των ιών... !

.

tha tou pw egw edw episima timh oso kai antiepagelmatiko einai ayto...

ayto tha sou kostisei file mas Filter gia ena aplo site me ayta akryvws pou theleis apo 15-30.000 euro... to 50% xrimatwn mprosta ... paroxh timologiwn, apodikseis oti thes...

kai ean vrethei kapoios na sto ftiaksei emena na me ftiseis .....

pragmatika den exoun me ti na asxolithoun Kabamaru...

min se noizei tipota sinexise ayto pou kaneis mallon den tha kseroun me ti na asxolithoun....

ta neyra mou me pianoun otan vlepw kati tetoia edw mesa.....
Μην μου Μιλάτε, Δέν είμαι καλά!

Άβαταρ μέλους
cvoodan
Honorary Member

Να το τολμήσουμε;

Δημοσίευση από cvoodan » 27 Σεπ 2003 23:40

eforias έγραψε:
KaBaMaRu έγραψε:8elw mono na 3eka8arisw kati sto post tou Filter... Den nomizw oti einai etsi opws ta leei...

Φίλε KaBaMaRu !!!!

.

tha tou pw egw edw episima timh oso kai antiepagelmatiko einai ayto...

ayto tha sou kostisei file mas Filter gia ena aplo site me ayta akryvws pou theleis apo 15-30.000 euro... to 50% xrimatwn mprosta ... paroxh timologiwn, apodikseis oti thes...

kai ean vrethei kapoios na sto ftiaksei emena na me ftiseis .....

pragmatika den exoun me ti na asxolithoun Kabamaru...

min se noizei tipota sinexise ayto pou kaneis mallon den tha kseroun me ti na asxolithoun....

ta neyra mou me pianoun otan vlepw kati tetoia edw mesa.....

Γιάννη ή πως σε λένε... ο καθένας εδώ μπορεί να πει ελεύθερα την γνώμη του εφόσον ο kabamaru ηρθέ εδώ για να ζητήσει την γνώμη ολονών μας... Έτσι λοιπόν δεν υπάρχει λόγος να σε ποιάνουν τα νεύρα σου όταν βλέπεις κάτι τέτοια οκ? Και μια ερώτηση προς εσένα τώρα, εσύ είσαι τόσο έμπειρος web designer :question: γιατί πραγματικά εκπλήσομαι με το ότι έδωσες μια Α τιμή σε αυτό που ζήτησε ο Filter...
Εικόνα

Άβαταρ μέλους
cordis
Administrator, [F|H]ounder, [C|S]EO
Επικοινωνία:

Να το τολμήσουμε;

Δημοσίευση από cordis » 28 Σεπ 2003 11:27

kairo eixame na klidosoume topic...
Δεν απαντάω σε προσωπικά μηνύματα με ερωτήσεις που καλύπτονται από τις ενότητες του forum. Για ο,τι άλλο είμαι εδώ για εσάς.
- follow me @twitter

Κλειδωμένο

Επιστροφή στο “Θέλω την γνώμη σας για την Σελίδα μου...”

Μέλη σε σύνδεση

Μέλη σε αυτήν τη Δ. Συζήτηση: Δεν υπάρχουν εγγεγραμμένα μέλη και 1 επισκέπτης