Ειδήσεις;;;; STAR!!!

Προβληματισμοί και ανταλλαγή ιδεών από την Επικαιρότητα και διάφορα άλλα θέματα.

Συντονιστής: Super-Moderators

Απάντηση
Άβαταρ μέλους
blackhumor
Honorary Member
Επικοινωνία:

Ειδήσεις;;;; STAR!!!

Δημοσίευση από blackhumor » 24 Σεπ 2003 05:03

Ούτως ή άλλως είμαι άτομο που δεν αφιερώνει σχεδόν καθόλου χρόνο στην τηλεόραση... Είτε γιατί την θεωρώ χαζοκούτι, είτε γιατί δεν έχω και περιίσιο χρόνο...

Τις περισσότερες φορές βλέπω ειδήσεις, δηλαδή ίσα ίσα να ενημερώνομαι και αυτό αν το θυμηθώ...

Καναδύο φορές έτυχε και είδα STAR, που, τι ειδήσεις; το σοκ στην τηλεόραση είναι... Τι έκανε ο τάδε με την τάδε, τι ΣΚΕΦΤΗΚΕ η τάδε για την τάδε... Τέλος πάντων... Χαλι μαύρο αν με ρωτήσετε εμένα...

Οπότε στις χθεσινές ειδήσεις, πάνω στο zapping ακούω το εξής κουλό για έναν γάιδαρο που πέρασαν δύο Ελληνοκύπριοι (οι Κύπριοι αν προτιμάτε) στα Κατεχώμενα με... διαβατήριο... Μερίκα κρύα ρεπορτάζ... (σχόλια!!!!!!! από άλλο γάιδαρο, συγγενή του πρώτου...) Ημουνα σε φάση: "Ας κάνω ότι χαμογελάω με το αστείο"...

Οπότε ακούω το εξής κουλο...
"Ας ακούσουμε πως μετέδωσαν τα Τούρκικα κανάλια το γεγονός"
Και βλέπω να δείχνουν το Cuprus Sat και την τηλεπαρουσιάστρια σε άψογα ελληνικα!!! (η άψογα Ελληνοκυπριακά για τους τυπολάτρες :) :) :) ) να λέει το γεγονός... Τούρκικα κανάλια και να δείχνει το Cuprus Sat...

ΕΛΕΟΣ ρε παιδιά....
To LinkZ.gr ανανεώθηκε. Καταχωρήστε την ιστοσελίδα σας δωρεάν.
Διαφημιστικά δώρα για επαγγελματίες.
Διαφημιστικά στυλό.

Άβαταρ μέλους
crackman
Τοποθεσία: Ιωάννινα, Αμαρτίας 69 ημιόροφος. Ο τελευταίος να κλείσει την πόρτα! Το κουδούνι είναι χαλασμένο :P

Ειδήσεις;;;; STAR!!!

Δημοσίευση από crackman » 24 Σεπ 2003 07:03

ΕΕΕΕΕ ρε blackhumor....
Αφού ξέρεις, άν ο γαΐδαρος είναι πάνω από 6 χρονών, πρέπει να έχει δικό του διαβατήριο, αν ήταν μικρότερος, θα τον είχαν γραμμένο στο διαβατήριο των γωνιών του... :o :kaloe: :kaloe: :kaloe: :P :hammer: :lol:

ΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑ τι άλλο θα ακούσουμε θεέ μου?!?!?!?

aguila21
Honorary Member
Επικοινωνία:

Ειδήσεις;;;; STAR!!!

Δημοσίευση από aguila21 » 24 Σεπ 2003 08:23

blackhumor έγραψε:Ούτως ή άλλως είμαι άτομο που δεν αφιερώνει σχεδόν καθόλου χρόνο στην τηλεόραση... Είτε γιατί την θεωρώ χαζοκούτι, είτε γιατί δεν έχω και περιίσιο χρόνο...

Τις περισσότερες φορές βλέπω ειδήσεις, δηλαδή ίσα ίσα να ενημερώνομαι και αυτό αν το θυμηθώ...

Καναδύο φορές έτυχε και είδα STAR, που, τι ειδήσεις; το σοκ στην τηλεόραση είναι... Τι έκανε ο τάδε με την τάδε, τι ΣΚΕΦΤΗΚΕ η τάδε για την τάδε... Τέλος πάντων... Χαλι μαύρο αν με ρωτήσετε εμένα...

Οπότε στις χθεσινές ειδήσεις, πάνω στο zapping ακούω το εξής κουλό για έναν γάιδαρο που πέρασαν δύο Ελληνοκύπριοι (οι Κύπριοι αν προτιμάτε) στα Κατεχώμενα με... διαβατήριο... Μερίκα κρύα ρεπορτάζ... (σχόλια!!!!!!! από άλλο γάιδαρο, συγγενή του πρώτου...) Ημουνα σε φάση: "Ας κάνω ότι χαμογελάω με το αστείο"...

Οπότε ακούω το εξής κουλο...
"Ας ακούσουμε πως μετέδωσαν τα Τούρκικα κανάλια το γεγονός"
Και βλέπω να δείχνουν το Cuprus Sat και την τηλεπαρουσιάστρια σε άψογα ελληνικα!!! (η άψογα Ελληνοκυπριακά για τους τυπολάτρες :) :) :) ) να λέει το γεγονός... Τούρκικα κανάλια και να δείχνει το Cuprus Sat...

ΕΛΕΟΣ ρε παιδιά....
Καλά δεν είναι η π΄ρωτη φορά που στα "δελτία ειδήσεων" λένε μ***** και ιδίως σε ALTER & STAR.Γι'αυτό βλέπω μόνο κρατική τηλεόραση...

Άβαταρ μέλους
Rapid-eraser
WebDev Moderator
Επικοινωνία:

Ειδήσεις;;;; STAR!!!

Δημοσίευση από Rapid-eraser » 25 Σεπ 2003 09:42

bale staaaaaaaaaaaarrrrrrrrrrrrrr sou lewwwwwwwwwwwwww.
Cu, Rapid-eraser, Tα αγαθά copies κτώνται.
Love is like oxygen, You get too much you get too high
Not enough and you're gonna die, Love gets you high

Απάντηση

Επιστροφή στο “Επικαιρότητα & Διάφορες Συζητήσεις”

Μέλη σε σύνδεση

Μέλη σε αυτήν τη Δ. Συζήτηση: Δεν υπάρχουν εγγεγραμμένα μέλη και 1 επισκέπτης