Απορία σχετικά με το Adtaily

ζήτηση και προσφορές διαφήμισης μέσω σελίδων στο internet.

Συντονιστής: Super-Moderators

Απάντηση
urahara
Επικοινωνία:

Δημοσίευση από urahara » 12 Δεκ 2011 14:24

παιδιά έχω απορία σχετικά με το widget της adtaily. Υπάρχει κάποιο άλλο widget ή κάποιος τρόπος να το κάνουμε edit ώστε να έχουμε σε ένα μόνο χώρο ας πούμε 300x300 4 διαφημίσεις για οικονομία χώρου και καλύτερη εμπειρία χρήστη? Μπορούμε να πειράξουμε μόνοι τον κώδικα για μετατροπή ή δεν το επιτρέπει η εταιρεία. Ρωτάω επειδή στα edit options δεν βρήκα κάτι και επειδή νομίζω έχει πάρει το μάτι μου σε διάφορες σελίδες widget της adtaily με περισσότερες από μία διαφημίσεις

demiscy
Επικοινωνία:

Δημοσίευση από demiscy » 12 Δεκ 2011 21:43

Φιλε κάνει μόνο του παραμετροποιηση. Πούλησε μια διαφήμηση και θα σου βγάλει και άλλο χώρο

urahara
Επικοινωνία:

Δημοσίευση από urahara » 12 Δεκ 2011 23:29

demiscy έγραψε:Φιλε κάνει μόνο του παραμετροποιηση. Πούλησε μια διαφήμηση και θα σου βγάλει και άλλο χώρο
thanks demisky.. πως φανηκε πως ειμαι καινουριος στο adtaily..γενικά πως το βλέπεις αγοράζει ο κόσμος;

demiscy
Επικοινωνία:

Δημοσίευση από demiscy » 13 Δεκ 2011 01:53

το έχω σε 3 blogs και αυτή τη στιγμή άδεια είναι όμως μου βγάζει κατά καιρούς γιατί είναι πολύ απλό για το διαφημιζόμενο και αυτό είναι το πλεονέκτημα του! το κακό είναι το μέγεθος της διαφήμησης γιατί ενώ το μέγεθος αυτό είναι δημοφιλές στο εξωτερικό δεν το βλέπουν θετικά στη χώρα μας οι διαφημιζόμενοι

Απάντηση

Επιστροφή στο “προσφορά και ζήτηση διαφήμισης σε ιστοσελίδες”

Μέλη σε σύνδεση

Μέλη σε αυτήν τη Δ. Συζήτηση: Δεν υπάρχουν εγγεγραμμένα μέλη και 0 επισκέπτες