Παρουσίαση Παρουσίαση! Τα πηγαδάκια των Ελλήνων - pigadakia.gr

Εδώ μπορείτε να παρουσιάσετε την σελίδα σας. Να γνωρίζετε όμως ότι κάθε δημόσια προβολή φέρνει και τις αντίστοιχες κρίσεις και γνώμες. Αν θέλετε την λεπτομερή γνώμη μας για την σελίδα σας τοποθετήστε ένα θέμα εδώ...

Συντονιστής: Super-Moderators

Απάντηση
kapoios001

Δημοσίευση από kapoios001 » 14 Δεκ 2011 22:52

Τα Πηγαδάκια των Ελλήνων! Κύριο αντικείμενο τα έξυπνα άρθρα του.

Η φρέσκια παρουσία του στο χώρο ήρθε να προκαλέσει αίσθηση καθώς το περιεχόμενό του είναι απόλυτα μοναδικό και προσπαθούμε να προσεγγίσουμε τον αναγνώστη θίγοντας φλέγον θέματα.

Μπορείτε να δείτε φωτογραφίες από διάσημα πρόσωπα, να ακούσετε μουσική και να δείτε βίντεο.

Ευχόμαστε να σας δούμε εκεί και να πείτε τη γνώμη σας για τα άρθρα μας χρησιμοποιώντας την ειδική φόρμα για τα σχόλια.

Σκοπεύουμε να σας συγκρατήσουμε συντροφιά με ωραία άρθρα και περιεχόμενο που δεν κουράζει!

Πείτε μας τη γνώμη σας, ελάτε να γίνουμε φίλοι στο Facebook και κάντε like στη σελίδα μας στο Facebook για να λαμβάνετε ενημερώσεις για τις προσθήκες/διαγωνισμούς που θα κάνουμε!

Δεν έχουμε όριο ηλικίας, προσπαθούμε το περιεχόμενό μας να γίνεται "εύκολα χωνευτό" από όλους!

Με εκτίμηση,
Η Διαχείριση του pigadakia.gr
Τελευταία επεξεργασία από το μέλος kapoios001 την 15 Δεκ 2011 13:52, έχει επεξεργασθεί 1 φορά συνολικά.

Άβαταρ μέλους
cordis
Administrator, [F|H]ounder, [C|S]EO
Επικοινωνία:

Δημοσίευση από cordis » 15 Δεκ 2011 01:11

στις φωτογραφίες γιατί έχεις βάλει το logo σου; εσύ τις έχεις τραβήξει;
Δεν απαντάω σε προσωπικά μηνύματα με ερωτήσεις που καλύπτονται από τις ενότητες του forum. Για ο,τι άλλο είμαι εδώ για εσάς.
- follow me @twitter

kapoios001

Δημοσίευση από kapoios001 » 15 Δεκ 2011 12:59

Δεν έχω το logo αλλά το url του site έτσι ώστε βρουν την εικόνα από το Google Images να δουν και το pigadakia.gr.

Οι εικόνες που εμφανίζονται στο pigadakia.gr δεν γράφουν Copyright pigadakia.gr αλλά σκέτο pigadakia.gr.

Άβαταρ μέλους
cordis
Administrator, [F|H]ounder, [C|S]EO
Επικοινωνία:

Δημοσίευση από cordis » 15 Δεκ 2011 22:22

Το ότι δεν είχες βάλει την λέξη "Copyright" δεν αλλάζει κάτι. Είχες πάει και είχες βάλει watermark (οκ όχι το logo) το url του site σα να είχαν τραβηχτεί για αυτό ή από αυτό. ;)

σα να πάει κάποιος στο module που έχεις φτιάξει και αντί να έχει link προς εσένα να βάλει προς κάποιον άλλον ή στον εαυτό του, αλλά χωρίς την λέξη "Copyright".
Δεν απαντάω σε προσωπικά μηνύματα με ερωτήσεις που καλύπτονται από τις ενότητες του forum. Για ο,τι άλλο είμαι εδώ για εσάς.
- follow me @twitter

Απάντηση

Επιστροφή στο “Σας παρουσιάζω την σελίδα μου”

Μέλη σε σύνδεση

Μέλη σε αυτήν τη Δ. Συζήτηση: Δεν υπάρχουν εγγεγραμμένα μέλη και 0 επισκέπτες