πως να δουν το desktop του Pc μου, ενα ή παραπάνω άτομα ταυτόχρονα ζωντανά μέσω νετ?

Προβλήματα που αντιμετωπίζουμε χρησιμοποιώντας τα Windows και τα προγράμματά τους. Νέα & ειδήσεις.

Συντονιστές: Super-Moderators, Software & Hardware Moderators

Απάντηση
Άβαταρ μέλους
B_Dark

πως να δουν το desktop του Pc μου, ενα ή παραπάνω άτομα ταυτόχρονα ζωντανά μέσω νετ?

Δημοσίευση από B_Dark » 18 Δεκ 2011 14:59

Ποιο πρόγραμμα μέσω Internet μπορώ να συνδεθώ με ένα ή παραπάνω άτομα ταυτόχρονα ζωντανά και να του παρουσιάσω ότι κάνω στην οθόνη του pc Μου και να το βλέπουν με καλή ποιότητα εικόνας και να μπορούν να με ακούν χρησιμοποιώντας εγώ μικρόφωνο?

Δοκίμασα το skype άλλα ήταν πολύ χαμηλή η ανάλυση μήπως έκανα εγώ κάτι λάθος?
Music is the spirit of love, happiness and life...

Άβαταρ μέλους
hitca
Honorary Member
Επικοινωνία:

Δημοσίευση από hitca » 18 Δεκ 2011 17:41

«Μάθε από τα λάθη των άλλων γιατί δε θα προλάβεις να τα κάνεις όλα μόνος σου»
Οι Έλληνες είμαστε «θεατές των λόγων και ακροατές των έργων» (.... ο Θουκυδίδης το είπε !)
«Υπάρχουν τριών ειδών άνθρωποι. Αυτοί που κερδίζουν, αυτοί που χάνουν και αυτοί που καθορίζουν ποιοι κερδίζουν και ποιοι χάνουν! »

Άβαταρ μέλους
B_Dark

Δημοσίευση από B_Dark » 19 Δεκ 2011 11:00

ναι αλλά δεν θέλω να με βλέπουν όλοι, μόνο συγκεκριμένοι άνθρωποι και να μπορώ να επικοινωνώ ταυτόχρονα μαζί τους.
Music is the spirit of love, happiness and life...

Απάντηση

Επιστροφή στο “Windows Software Guide”

Μέλη σε σύνδεση

Μέλη σε αυτήν τη Δ. Συζήτηση: Δεν υπάρχουν εγγεγραμμένα μέλη και 2 επισκέπτες