Εκπόνηση πτυχιακών και μεταπτυχιακών εργασιών

Προβληματισμοί και ανταλλαγή ιδεών από την Επικαιρότητα και διάφορα άλλα θέματα.

Συντονιστής: Super-Moderators

Κλειδωμένο
Marina65

Δημοσίευση από Marina65 » 28 Δεκ 2011 15:54

Γεια σας παιδιά, είμαι φοιτήτρια και πρέπει να γράψω την πτυχιακή μου εργασία, δεν ξέρω απο που να αρχίσω και δεν έχω ούτε χρόνο για να την φτιάξω. Σκέφτηκα να χρησιμοποιήσω μια εταιρία η οποία προσφέρει τέτοιες υπηρεσίες, μου την σύστησε μια φίλη μου.
Δεν ξέρω, πως σα φαίνετε η ιδέα? Εγώ το μόνο που θέλω είναι να περάσω, πέρα απο τα προσωπικά προβλήματα και το χρόνο δεν μπορώ να την φτιάξω.
Βρήκα αυτό http://zavolakos.gr/el/foititikes-ergasies.html , μου φαίνετε ενδιαφέρουσα, θα ήθελα να την δοκιμάσω!

Ευχαριστώ.

Άβαταρ μέλους
CyberCr33p
Honorary Member
Επικοινωνία:

Δημοσίευση από CyberCr33p » 28 Δεκ 2011 16:00

Μια γνωστή μου που πήγε να πάρει έτοιμη εργασία την πάτησε. Προτείνω να στρωθείς και να την κάνεις μόνη σου. Εάν φυσικά είσαι πράγματι φοιτήτρια και δεν έκανες το post απλά για να διαφημίσεις την παραπάνω εταιρεία.

Marina65

Δημοσίευση από Marina65 » 28 Δεκ 2011 16:12

Εγώ ζήτησα απλά μια γνώμη, δεν ανάγκασα κανέναν να μπεί....

Άβαταρ μέλους
CyberCr33p
Honorary Member
Επικοινωνία:

Δημοσίευση από CyberCr33p » 28 Δεκ 2011 16:19

Σου είπα την γνώμη μου: Φτιάξε μόνη σου την πτυχιακή και θα με θυμηθείς. Μπορεί να ταλαιπωρηθείς λίγο αλλά τουλάχιστον θα τελειώσεις στον προγραμματισμένο χρόνο, θα μπορείς να υποστηρίξεις την εργασία στην παρουσίαση, θα έχεις γλιτώσει λεφτά (αν και φαντάζομαι δεν θα είναι πολλά τα λεφτά γιατί αυτοί που κάνουν τις εργασίες πουλάνε την ίδια εργασία και σε άλλους με το τσουβάλι) και θα γλιτώσεις και την ταλαιπωρία που θα ζητάει η καθηγήτρια αλλαγές και αυτοί που θα σου κάνουν τη πτυχιακή θα σε καθυστερούν ή/και θα γράφουν μέσα βλακείες μέχρι να εκνευριστείς και εσύ και η καθηγήτρια. Και θυμήσου, οι καθηγητές δεν είναι χαζοί να μην καταλάβουν εάν την εργασία την κάνεις εσύ ή σου την κάνει άλλος.

Άβαταρ μέλους
dva_dev
Script Master
Επικοινωνία:

Δημοσίευση από dva_dev » 28 Δεκ 2011 16:36

Παράτα τη σχολή και κάτσε σπίτι σου. Θα γλυτώσεις και το δικό σου χρόνο και τα χρήματα σου και το κυριότερο δεν θα εξαπατήσεις κανέναν, ούτε τους καθηγητές σου ούτε και τους μελλοντικούς συνεργάτες και πελάτες σου.

Άβαταρ μέλους
korgr
Honorary Member
Επικοινωνία:

Δημοσίευση από korgr » 28 Δεκ 2011 16:46

Μα καλά, είναι δυνατόν να πάει κάποιος φοιτητής στο manolakos.gr την στιγμή που υπάρχει το πολύ καλύτερο /http://www.ergasies4you.gr/ :kaloe:
Πήγαινε και εσύ εκεί!
Εκτός του ότι θα σου κάνουν καλύτερη δουλειά (ειδικεύονται στην εξαπάτηση καθηγητών) στο τέλος σου δίνουν και το βραβείο "Best Student Ever!" :P

εργασίες φορ γιου και τα μυαλά στο μπλέντερ λέμεεεε :D

Άβαταρ μέλους
Connor MacLeod
Honorary Member
Επικοινωνία:

Δημοσίευση από Connor MacLeod » 28 Δεκ 2011 18:15

Παράτα τη σχολή και κάτσε σπίτι σου
To καλητερο που εχεις να κανεις(αν και δν εισαι φοιτητρια, αλλα κουβεντα να φινεται). Και εγω φοιτητης ειμαι, και εκνευρίζομαι αφάνταστα οτα ερχετε αλλος φοιτητής και λεει "δεν εχω χρονο να διαβασω για την εξεταστική", "Δεν εχω χρόνο να κανω την πτυχιακή μου" και μπουρδες τετοιου τυπου.

Τι κανεις ολη μερα και δε εχεις χρονο για ... την ιδια σου την δουλεια?! Δουλεια του φοιτητή ειναι η σχολη του και τίποτε αλο. Τελος.
Meizu MX5(5.5"/8Core/3GB/32GB/Sony IMX220 20.7MP)
PC 27'' (3770@3.4/16GB/560SE/500GB SATA3/650W S12G)
Mac mini (2.5GHz/8GB/6630/90GB GorsairGT)

Άβαταρ μέλους
CyberCr33p
Honorary Member
Επικοινωνία:

Δημοσίευση από CyberCr33p » 28 Δεκ 2011 18:20

Βρε η κοπέλα είναι στα τελειώματα. Μόνο πτυχιακή χρωστάει και εσύ της λες να τα παρατήσει; :hammer:

Άβαταρ μέλους
cordis
Administrator, [F|H]ounder, [C|S]EO
Επικοινωνία:

Δημοσίευση από cordis » 28 Δεκ 2011 18:27

ban
Δεν απαντάω σε προσωπικά μηνύματα με ερωτήσεις που καλύπτονται από τις ενότητες του forum. Για ο,τι άλλο είμαι εδώ για εσάς.
- follow me @twitter

Κλειδωμένο

Επιστροφή στο “Επικαιρότητα & Διάφορες Συζητήσεις”

Μέλη σε σύνδεση

Μέλη σε αυτήν τη Δ. Συζήτηση: Δεν υπάρχουν εγγεγραμμένα μέλη και 1 επισκέπτης