προβλημα εισοδου στο FB

Γενικές ερωτήσεις και απαντήσεις που έχουν σχέση με το Internet και την καθημερινή του χρήση.

Συντονιστής: Super-Moderators

Απάντηση
nektar_storm1982

προβλημα εισοδου στο FB

Δημοσίευση από nektar_storm1982 » 06 Ιαν 2012 01:49

Καλησπερα παιδια χρονια πολλα καλη χρονια εfxomai to 2012 να φερει σε σας και στις οικογενειες σας οτι πραγματικα ποθειτε και πανω απ ολα υγεια αγαπη και εργασια!Εχω ενα τεραστιο προβλημα εχω 5 προφιλ στο fb τα οποια ειναι λιγο μυστηρια αλλα εχω πολυ σημαντικες μεσα και εχω πελαγωσει σας παρακαλω πολυ χρειαζομαι τη βοηθεια σας σας παρακαλω
1.οι 2 απο τους 5 μετα την παροδο καποιου χρονου κα ενω δεν ειχα προβλημα εισοδου τωρα μου ζητανε νουμερο κινητου για ταυτοποιηση δεν ξερω γιατι βγαζει αυτο! :(
Use a phone to verify your account
Δώστε τον κωδικό επιβεβαίωσης
2.Στους 3 απο τους 5 λογαριασμους μου ζητανε τον κωδικο ασφαλειας για τα κινητα που εχω χρησιμοποιησει για να κανω εισοδο και σημερα το πρωι μου εβγαλε αυτο το μυνημα
Ένας κωδικός έχει σταλεί στον εξής αριθμό:693xxxxxxxx Μόλις λάβετε τον κωδικό επιβεβαίωσης, πληκτρολογήστε τον παρακάτω.
Έτσι θα επιβεβαιώσετε ότι είστε κάτοχος του λογαριασμού σας.
Ξαναστείλτε τον κωδικό
επειδη δεν εχω τον κωδικο pataw na mou to ksanasteilei στο νουμερο αυτο αλλα δε γινεται τπτ εντομεταξυ θελω να αφαιρεσω το νουμερο γιατι ειναι του κολλητου μου ειναι ομως φρεσκοπαντρεμενος και δεν θελω να σταλει κανα μνμ και να του κανω ζημια δεν ανακατευεται κιολας με το fb απλα μου το εδωσε το νουμερο του για να μ εξυπηρετησει ομως δεν μπορω να κανω log in για να το αφαιρεσω απο τις ρυθμισεις λογαριασμου

ενα αλλο παλι νουμερο που χρησιμοποιω ειναι μιανης ξαδερφης μου που ειναι γιατρος και αυτη παλι δεν ασχολειται με το fb και μου το εδωσε το νουμερο της να με εξυπηρετησει ομως ειναι γιατρος και δεν θελω πλεον να την ενοχλω

Επισης εχω αλλο ενα νουμερο!ειναι του πατερα μου και αυτο θελω να το αφαιρεσω :(

υπαρχει κανα προγραμμα να αφαιρεσω τα κινητα η μηπως μπορει καποιος απο σας να που γνωριζει πως να αφαιρεσω τα κινητα και να παρακαμπτω αυτη τη χοντραδα να μου ζηταει κινητα?ισως ακουγομαι αρρωστος με 5 προφιλ στο fb και 5 mail ομως ειναι και παλια accounts και δεν ηθελα να τα σβησω και εχω σημαντικες επαφες! :(σας παρακαλω βοηθηστε να χαρειτε οτι αγαπατε!
οι λογαριασμοι ειναι οι εξης αν μπορειτε να μπειτε εσεις!
1.nektariosdimarakis@windowslive.com
2.nektar_storm@hotmail.com
3.nektar_dimarakis@windowslive.com
4.panos_trelokerkiraios@windowslive.com
5.nektarios_storm@hotmail.com
συγνωμη αν σας κουρασα ευχαριστω για το χρονο να διαβασετε το προβλημα μου και παλι καλη χρονια!!ευχομαι να χω συντομα νεα σας!

Απάντηση

Επιστροφή στο “Internet Help”

Μέλη σε σύνδεση

Μέλη σε αυτήν τη Δ. Συζήτηση: Δεν υπάρχουν εγγεγραμμένα μέλη και 0 επισκέπτες