οι καλύτεροι Έλληνες freelancers web developers 2011 (ποιοι θα είναι υποψήφιοι;) - σχόλια

ζητάτε υπηρεσίες σχετικά με την κατασκευή σελίδων; (design, web hosting, graphics, web programming).

Συντονιστής: Super-Moderators

Απάντηση
Άβαταρ μέλους
cordis
Administrator, [F|H]ounder, [C|S]EO
Επικοινωνία:

οι καλύτεροι Έλληνες freelancers web developers 2011 (ποιοι θα είναι υποψήφιοι;) - σχόλια

Δημοσίευση από cordis » 08 Φεβ 2012 16:54

δεν έχει ανοίξει ακόμα η ψηφοφορία γιατί έρχονται ακόμα συμμετοχές.

μέχρι το τέλος τις εβδομάδας θα το φτιάξουμε και αυτό. ;)
Δεν απαντάω σε προσωπικά μηνύματα με ερωτήσεις που καλύπτονται από τις ενότητες του forum. Για ο,τι άλλο είμαι εδώ για εσάς.
- follow me @twitter

Άβαταρ μέλους
sitemania
Επικοινωνία:

Δημοσίευση από sitemania » 02 Μαρ 2012 04:51

Θα γίνει ο διαγωνισμός ή ακυρώθηκε ?
Εικόνα

Άβαταρ μέλους
cordis
Επικοινωνία:

Δημοσίευση από cordis » 10 Μαρ 2012 16:28

όχι, δεν ακυρώθηκε, απλά σκέφτομαι λίγο το πως θα γίνει για να έχουν όλοι σωστή προβολή. ;)
Δεν απαντάω σε προσωπικά μηνύματα με ερωτήσεις που καλύπτονται από τις ενότητες του forum. Για ο,τι άλλο είμαι εδώ για εσάς.
- follow me @twitter

Άβαταρ μέλους
Pesoner

Δημοσίευση από Pesoner » 20 Απρ 2012 21:46

Θα γίνει τελικά η ψηφοφορία; Αν δεν βρήκες το πώς θα γίνει ας πούμε μερικές απόψεις..
Εικόνα

Άβαταρ μέλους
cordis
Επικοινωνία:

Δημοσίευση από cordis » 20 Απρ 2012 22:39

για πείτε...

εγώ έλεγα να μείνει ως κατάλογος freelancers και να τον μεγαλώσουμε... γιατί απ' ότι βλέπω και σε άλλα θέματα αν βάλουμε ψηφοφορία θα γίνει σφαγή...
- follow me @twitter

Άβαταρ μέλους
Pesoner

Δημοσίευση από Pesoner » 20 Απρ 2012 23:12

Σφαγή για ποιό λόγο να γίνει; Αν κάποιος δεν θέλει ή δεν αντέχει την κριτική δεν δηλώνει συμμετοχή.

Εγώ προτείνω να ανοιχτεί μια κατηγορία freestuff webawards και να υπάρχει ή ένα θέμα ανα υποψήφιο ή υποκατηγορία του freelancer με κάθε έργο σαν θέμα..

Και ο καθένας θα βαθμολογεί με μια συγκεκριμένη φόρμα που θα περιλαμβάνει κάποιες κατηγορίες.

Τώρα για το ποιοί θα ψηφίσουν και αν θα είναι private εσύ αποφασίζεις.
Εικόνα

Απάντηση

Επιστροφή στο “Αναζήτηση Υπηρεσιών διαδικτύου”

Μέλη σε σύνδεση

Μέλη σε αυτήν τη Δ. Συζήτηση: Δεν υπάρχουν εγγεγραμμένα μέλη και 1 επισκέπτης