Πρόταση-πρόσκληση για βοήθεια...

Προβληματισμοί και ανταλλαγή ιδεών από την Επικαιρότητα και διάφορα άλλα θέματα.

Συντονιστής: Super-Moderators

Απάντηση
Άβαταρ μέλους
crackman
Τοποθεσία: Ιωάννινα, Αμαρτίας 69 ημιόροφος. Ο τελευταίος να κλείσει την πόρτα! Το κουδούνι είναι χαλασμένο :P

Δημοσίευση από crackman » 02 Οκτ 2003 22:43

Δεν είναι ότι μου έκανε εντύπωση αυτό, απλά το επισήμανα. :wink:

Αλλά να στο πώ και αλλιώς, μέχρι τώρα τι κάνουν οι "πολιτικοί" μας?
Αχ ναι τα αγγελούδια μας, μας σκέφτοντε συνέχεια και η γνώμη μας (πάνω από όλα η γνώμη μας) μετράει γι αυτούς... :P

Ρε κολητέ, δεν καταλαβες ότι μας κοροϊδεύουνε αβέρτα?
Κατανοώ τον θυμό σου και τον θυμό όλων όταν γίνοντε τέτοιες πράξεις, αλλά εσύ κι εγώ δεν μπορούμε να κάνουμε τίποτα!
Είμασταν, είμαστε και θα εξακολουθούμε να είμαστε παθητικοί θεατές αυτής της παράστασης και στο τέλος θα τους χαιρετίσουμε κιόλας!

Το θέμα σου όντως ήταν εκτώς θέματος :P αλλά είναι θέμα με νόημα :wink:

Μην ψάχνεσε κολητέ...
Αν κάποτε ανέβεις εσύ στη θέση τους, τα ίδια θα κάνεις.
Είναι το σύστημα τέτοιο... :wink:

Υ.Γ.: Ούτε εσύ αλλά ούτε κι εγώ ούτε και κανένας δεν μπορεί να εκφράσει απόλυτα αυτό του έχει στο μυαλό του κάνοντας απλά ένα post σε ένα topic. Οπότε ο καθένας αντιλαμβάνετε με το δικό του τρόπο αυτό που βλέπει μπροστά του. Γι αυτό ελπίζω να καταλαβαίνεις το πνεύμα και τον τρόπο που μιλάω. (γράφω :P )

Άβαταρ μέλους
γιαννης
Επικοινωνία:

Δημοσίευση από γιαννης » 02 Οκτ 2003 23:09

to pnevma sou to katalavaino, afto pou diskolevomai na katalavo einai i apopsi sou oti afou etsi einai ta pragmata, ti to psaxnoume kai afou isos kaname kai emeis ta idia den ta afinoume na paei sto diaolo.

ego den to simerizomai to pnevma sou. oli i dinami emeis eimaste, tha prepei na stamatisoume na eimaste apoxavnomenoi kai paradomenoi kai na kanoume kati gia afta pou mas feontai kai einai lathos.

fisika ola afta apaitoun kati poli diskolo, pou simeni oti prepei afto to koumpaki sto kranio pou to exoume girisi sto off, prepei na ksanagirisei sto on kai na arxisoume epitelous na skeftomaste.
Εικόνα

Απάντηση

Επιστροφή στο “Επικαιρότητα & Διάφορες Συζητήσεις”

Μέλη σε σύνδεση

Μέλη σε αυτήν τη Δ. Συζήτηση: Δεν υπάρχουν εγγεγραμμένα μέλη και 1 επισκέπτης