Έρευνα και ανάλυση προτάσεων για Hosting

ζητάτε υπηρεσίες σχετικά με την κατασκευή σελίδων; (design, web hosting, graphics, web programming).

Συντονιστής: Super-Moderators

Απάντηση
Άβαταρ μέλους
cordis
Administrator, [F|H]ounder, [C|S]EO
Επικοινωνία:

Δημοσίευση από cordis » 02 Ιουν 2012 17:32

όταν μπαίνεις με διαφήμιση σε μια κοινότητα που οι όροι χρήσης απαγορεύουν την διαφήμιση, τότε θα έχεις και αντιδράσεις.

αν δεν είσαι διάττοντας αστέρας και ήρθες για να μείνεις, βάλε στην υπογραφή σου την υπηρεσία σου και γίνε μέλος της κοινότητας βοηθώντας τα άλλα μέλη με το να απαντάς σε ερωτήσεις και προβλήματα.

μάι 2 σεντς.
Δεν απαντάω σε προσωπικά μηνύματα με ερωτήσεις που καλύπτονται από τις ενότητες του forum. Για ο,τι άλλο είμαι εδώ για εσάς.
- follow me @twitter

Άβαταρ μέλους
fiskilis
Honorary Member
Επικοινωνία:

Δημοσίευση από fiskilis » 02 Ιουν 2012 20:45

κανω λαθος η τα περισσοτερα free domain οπως τα cο.cc εχουν μπαναριστει απο την google;

sta1teo έγραψε:www.euro1.gr Προσφέρει δωρεάν 2GB Disk Space & 10.000GB data transfer,
αλλο ειναι το δωρεαν της σελιδας που δινει Μηνιαία Μετ. Δεδομένων : 10.000 MB;

sta1teo

Δημοσίευση από sta1teo » 02 Ιουν 2012 22:04

Cordis κάναμε εγγραφή και έχουμε καταχωρήσει στον κατάλογο του freestuff.gr το site μας, από εκεί και πέρα έκανα το λάθος να γράψω και να απαντήσω στον serveta για τις δυνατότητες που δίνουμε γεγονός που νομίζω ότι δεν εξυπηρετεί άλλες σκοπιμότητες εκτός πιθανόν μόνο από trafic και δεν ήταν διαφήμιση.
Η δε όποια αναφορά μας έγινε με την σκέψη της δωρεάν προσφοράς και μάλιστα από ελληνικό site, αν θεωρείτε ότι έχουμε υπερβεί τα όρια και κάναμε διαφήμιση απαντώντας στα όσα μας είπαν, σβήνω όλες τις μέχρι τώρα απαντήσεις μου και δεν πειράζει ας μείνουν οι απαντήσεις των υπολοίπων σχολιαστών.
Ευχαριστώ και καλό ΣΚ.

Άβαταρ μέλους
cordis
Administrator, [F|H]ounder, [C|S]EO
Επικοινωνία:

Δημοσίευση από cordis » 03 Ιουν 2012 22:29

δυστυχώς έκανες το χειρότερο που μπορούσες να κάνεις.

τέτοιες ενέργειες, όπως η διαγραφή των μηνυμάτων, επιφέρουν αυτομάτως ban...
Δεν απαντάω σε προσωπικά μηνύματα με ερωτήσεις που καλύπτονται από τις ενότητες του forum. Για ο,τι άλλο είμαι εδώ για εσάς.
- follow me @twitter

Απάντηση

Επιστροφή στο “Αναζήτηση Υπηρεσιών διαδικτύου”

Μέλη σε σύνδεση

Μέλη σε αυτήν τη Δ. Συζήτηση: Δεν υπάρχουν εγγεγραμμένα μέλη και 0 επισκέπτες