ΜΙΑ ΑΠΟ ΤΑ ΙΔΙΑ ΚΙ ΕΓΩ.ΕΙΠΑ ΝΑ ΚΑΝΩ ΕΝΑ SITE ΚΑΙ ΘΑ ΧΑΡΩ ΝΑ

Θέλετε την γνώμη των άλλων για την σελίδα σας; Τότε βρίσκεστε στο σωστό μέρος.

Συντονιστές: WebDev Moderators, Super-Moderators

Απάντηση
Άβαταρ μέλους
steki-man
Επικοινωνία:

ΜΙΑ ΑΠΟ ΤΑ ΙΔΙΑ ΚΙ ΕΓΩ.ΕΙΠΑ ΝΑ ΚΑΝΩ ΕΝΑ SITE ΚΑΙ ΘΑ ΧΑΡΩ ΝΑ

Δημοσίευση από steki-man » 31 Δεκ 2001 02:22

<BLOCKQUOTE><font size="1" face="Verdana, Arial">quote:</font><HR>Originally posted by SiRaX:
<B>Mpori na eimai kainourgios sto Forum alla oxi kai sto internet exo kani polles selides san xobi alla kai epagkelmatika asxoloume dld poli. To site sou 8eli kapia ananeosi, dokimase na ftiaxnis fonta orai giati to epanalambanomeno motibo den einai panta oreo. Episis to menu pou exis bali den einai euxristo apo ton episkepti dokimase kati se table, i javascript. Elpizo na dosis simasia se auta pou sou ipa , 8a se boi8isou. :smile: des p.x. tin tin teleutea mou selida <url>www.vir-team.com</url><P></B><HR></BLOCKQUOTE>Ευχαριστώ για τον χρόνο που διέθεσες να δεις την σελίδα μου και ευχαριστώ για την γνώμη σου.Για το menu συμφωνώ και εγώ θα ήθελα κάτι πιο εύχρηστο αλλά και κάτι χαρούμενο.Μπήκα στο site σου το οποίο ναι μεν έχει πράγματα που μπορεί να ενδιαφέρουν αλλά είναι συνηθισμένο το menu.Δηλαδή θυμίζει sites και δε σου δίνει την αίσθηση ότι μπήκες κάπου διαφορετικά.Αυτά εν'ολίγοις.Ευχαριστω και πάλι steki-man (ελπίζω σύντομα να ανανεώσω το site μου γιατί το μόνο που έχω αλλάξει είναι background)αν έχεις να μου προτείνεις μια διεύθυνση για εύχρηστο Menu θα ήταν ευχάριστο να την επισκεφτώ.ΚΑΛΗ ΧΡΟΝΙΑ<P>

Απάντηση

Επιστροφή στο “Θέλω την γνώμη σας για την Σελίδα μου...”

Μέλη σε σύνδεση

Μέλη σε αυτήν τη Δ. Συζήτηση: Δεν υπάρχουν εγγεγραμμένα μέλη και 0 επισκέπτες