Προμήθειες Affiliatemotion

Cozy Fashion

Συντονιστής: billt

Απάντηση
Άβαταρ μέλους
billt

Δημοσίευση από billt » 23 Φεβ 2012 20:46

Καλησπέρα,
όπως γνωρίζετε η Affiliatemotion ανακοίνωσε τη διακοπή λειτουργίας της. Επειδή θεωρώ ότι το θέμα των αναβολών των πληρωμών έχει φτάσει σε τραγελαφικό σημείο που δεν μπορώ και δεν θέλω να παρακολουθήσω, η COZY μετά από πρότασή μου θα εξοφλήσει απευθείας μέσω paypal όλες τις προμήθειες που εκρεμμούν στους affiliates.

Δώστε μου μερικές μέρες να τσεκάρω τις πωλήσεις και τα bonus και θα επικοινωνήσω με όλους τους affiliates που περιμένουν χρήματα.

Σχετικά με τη συνέχεια του προγράμματος σε άλλα δίκτυα, αυτό είναι κάτι που βρίσκεται υπό συζήτηση και εφόσον πάμε πάλι και σε δεύτερο δίκτυο (εκτός από LW) θα το ανακοινώσω εδώ μόλις έχω νέα.

Για οποιοδήποτε απορία και διευκρίνιση είναι αυτονόητο ότι μπορείτε να επικοινωνήσετε μαζί μου στο affiliates@cozyshop.com

Άβαταρ μέλους
fiskilis
Honorary Member
Επικοινωνία:

Δημοσίευση από fiskilis » 23 Φεβ 2012 21:34

Μπραβο πολυ ωραια κινηση αυτη
μακαρι να την ακολουθησουν και αλλα δυκτια και την επομενη φορα να ειναι ολοι ποιο προσεκτικοι στον ποιον συνεργατη διαλεγουν!

Άβαταρ μέλους
billt

Δημοσίευση από billt » 23 Φεβ 2012 21:59

Fiskili,
τα πράγματα είναι τόσο ρευστά που 'σήμερα είμαστε και αύριο μπορεί να μην είμαστε' από οικονομικής άποψης.

Είδα νοικοκυρεμένη επιχείρηση που ιδρύθηκε μετά τη μικρασιατική καταστροφή, επέζησε κατοχή και εμφύλιο και χρεοκόπησε φέτος.

Άβαταρ μέλους
fiskilis
Honorary Member
Επικοινωνία:

Δημοσίευση από fiskilis » 23 Φεβ 2012 22:01

καπως ετσι ειναι αγαπητε
αλλα μια εταιρεια One man show (καπως ετσι δεν το λενε;) πρεπει παντα να αντιμετωπιζεται ποιο προσεκτικα (νομιζω παλι)

Άβαταρ μέλους
burnmind
Script Master
Επικοινωνία:

Δημοσίευση από burnmind » 24 Φεβ 2012 00:07

@billt: Πολύ καλή κίνηση, που για ευνόητους λόγους θα ήταν καλό να ακολουθήσουν και οι υπόλοιπες εταιρείες που οφείλουν λεφτά στους affiliates μέσω της AffiliateMotion.

Μία ερώτηση: Η AffiliateMotion "ενόχλησε" την Cozy (ή το Ladopano που κάνει την ίδια κίνηση όπως διάβασα στο άλλο topic που άνοιξες) για να εισπράξει τα οφειλούμενα, ή αγνοείται και από αυτή τη ...δραστηριότητα;

Άβαταρ μέλους
billt

Δημοσίευση από billt » 24 Φεβ 2012 07:52

Παιδια ας αφήσουμε την AM να πάρει το δρόμο της και ας διαχειριστούμε την κατάσταση. Ίσως ο Σίμος, που παρεπιπτώντος δεν γνωρίζω προσωπικά, θελήσει κάποια στιγμή να μας γράψει την ιστορία του.

Σκοπός είναι να πάρετε τα λεφτά σας και ισως και άλλοι merchants να σκεφτούν να πληρώσουν απευθείας.

Fiskilis εσβησα το τελευταίο post σου καθώς αυτό είναι το forum της COZY και δε θέλω κάποιες κατηγορίες που διατυπώνονται για την ΑΜ να θεωρηθεί ότι απηχούν επίσημες θέσεις της εταιρίας.

Άβαταρ μέλους
billt

Δημοσίευση από billt » 05 Μαρ 2012 23:44

Καλησπέρα,
ένα update για το θέμα των πληρωμών. Έχω βρει τους περισσότερους που έχουν εκκρεμμείς πωλήσεις και μου έχουν στείλει το paypal address. Μόλις κλείσει η λίστα πάει στην εταιρία για να γίνουν οι πληρωμές κάτι που υπολογίζω να γίνει το αργότερο μέχρι το τέλος της επόμενης εβδομάδας.

Έχω εγκρίνει επίσης κάποιες πωλήσεις που πραγματοποιήθηκαν μετά την ανακοίνωση του κλεισίματος της Affiliatemotion. Θα πρέπει όμως άμεσα ΟΛΟΙ να γυρίσετε τα links σε linkwise για να γίνει το tracking των πωλήσεων από εδώ και πέρα.

Άβαταρ μέλους
billt

Δημοσίευση από billt » 15 Μαρ 2012 09:04

Καλημέρα,
έχουμε ολοκληρώσει την πληρωμή των affiliates της ΑΜ. Αν υπάρχει οποιοσδήποτε που δεν πήρε τα χρήματά του να επικοινωνήσει μαζί μου με PM

Καλή συνέχεια και καλά κέρδη!

Απάντηση

Επιστροφή στο “Cozy Fashion [LW]”

Μέλη σε σύνδεση

Μέλη σε αυτήν τη Δ. Συζήτηση: Δεν υπάρχουν εγγεγραμμένα μέλη και 0 επισκέπτες