Πληρωμές Affiliatemotion

το πρώτο πλήρες ηλεκτρονικό κατάστημα για την Βάπτιση

Συντονιστής: billt

Απάντηση
Άβαταρ μέλους
billt

Πληρωμές Affiliatemotion

Δημοσίευση από billt » 23 Φεβ 2012 20:48

Καλησπέρα,
όπως γνωρίζετε η Affiliatemotion ανακοίνωσε τη διακοπή λειτουργίας της. Επειδή θεωρώ ότι το θέμα των αναβολών των πληρωμών έχει φτάσει σε τραγελαφικό σημείο που δεν μπορώ και δεν θέλω να παρακολουθήσω, το Ladopano.gr μετά από πρότασή μου θα εξοφλήσει απευθείας μέσω paypal όλες τις προμήθειες που εκρεμμούν στους affiliates.

Δώστε μου μερικές μέρες να τσεκάρω τις πωλήσεις και θα επικοινωνήσω με όλους τους affiliates που περιμένουν χρήματα.

Σχετικά με τη συνέχεια του προγράμματος σε άλλα δίκτυα, αυτό είναι κάτι που βρίσκεται υπό συζήτηση και εφόσον πάμε πάλι και σε δεύτερο δίκτυο (εκτός από LW) θα το ανακοινώσω εδώ μόλις έχω νέα.

Για οποιαδήποτε απορία και διευκρίνιση είναι αυτονόητο ότι μπορείτε να επικοινωνήσετε μαζί μου στο affiliates@ladopano.gr
Τελευταία επεξεργασία από το μέλος billt την 23 Φεβ 2012 20:57, έχει επεξεργασθεί 1 φορά συνολικά.

Spyrostagas
Honorary Member
Επικοινωνία:

Πληρωμές Affiliatemotion

Δημοσίευση από Spyrostagas » 23 Φεβ 2012 20:50

Μπράβο, πολύ καλή κίνηση! Συγχαρητήρια φίλε πραγματικά.
Καλύτερα έτσι, για να φτάσουν σίγουρα τα χρήματα σε όσους έτρεχαν την καμπάνια.
Μακάρι να το κάνουν και οι άλλοι διαφημιστές.
Εικόνα

Άβαταρ μέλους
billt

Πληρωμές Affiliatemotion

Δημοσίευση από billt » 05 Μαρ 2012 23:42

Καλησπέρα,
ένα update για το θέμα των πληρωμών. Έχω βρει τους περισσότερους που έχουν εκκρεμμείς πωλήσεις και μου έχουν στείλει το paypal address. Μόλις κλείσει η λίστα πάει στην εταιρία για να γίνουν οι πληρωμές κάτι που υπολογίζω να γίνει το αργότερο μέχρι το τέλος της επόμενης εβδομάδας.

Έχω εγκρίνει επίσης κάποιες πωλήσεις που πραγματοποιήθηκαν μετά την ανακοίνωση του κλεισίματος της Affiliatemotion. Θα πρέπει όμως άμεσα ΟΛΟΙ να γυρίσετε τα links σε linkwise για να γίνει το tracking των πωλήσεων από εδώ και πέρα.

Απάντηση

Επιστροφή στο “Ladopano [LW]”

Μέλη σε σύνδεση

Μέλη σε αυτήν τη Δ. Συζήτηση: Δεν υπάρχουν εγγεγραμμένα μέλη και 0 επισκέπτες