Προβλημα με τονους στα ελληνικα

Προβλήματα που αντιμετωπίζουμε χρησιμοποιώντας τα Windows και τα προγράμματά τους. Νέα & ειδήσεις.

Συντονιστές: Super-Moderators, Software & Hardware Moderators

Απάντηση
giouli73

Δημοσίευση από giouli73 » 06 Μαρ 2012 13:57

Παιδια sos βοηθηστε με. Απο χθες εχω τρελαθει. Καταρχην καπου βρηκα το θεμα αλλα το εχασα. Συγνωμη που ανοιξα αλλο. Εχω διαβασει ολα τα φορουμ εχω ψαξει ολοτο google. Εχω προβλημα με τους τονους στα ελληνικα. Εχω καταστραφει. Εντωμεταξυ ειμαι και ψιλοασχετη εχω κατεβασει οτι προγραμματα κι antivirus λετε εδω κι απο αλλου που βρηκα αλλα τιποτα. Δεν ξερω αν τα κανω και καλα. Ποιος μπορει να με βοηθησει πρεπει οπωσδηποτε να το λυσω λογω δουλειας. Να σας δωσω το skype μου να το κανουμε μαζι? Ειμαι σε απογωνση θα σας πληρωσω αν χρειαζεται μονο να λυθει. Μην παρεξηγηθω. Απλα δεν ξερω τι να κανω.

Άβαταρ μέλους
dva_dev
Script Master
Επικοινωνία:

Δημοσίευση από dva_dev » 06 Μαρ 2012 14:25

Αυτά τα κοίταξες;
Επίσης το πρόβλημα με τους τόνους από μόνο του δεν λέει και πολλά πράγματα. Θα ήταν σκόπιμο να εξηγήσεις τι ακριβώς πρόβλημα έχεις για να μπορέσει κάποιος να βοηθήσει.

giouli73

Δημοσίευση από giouli73 » 06 Μαρ 2012 15:48

μεχρι χθες ολα ηταν μια χαρα. Ξαφνικα το βραδυ παω να γραψω ελληνικα και μου βγαζει τους τ΄΄ονους ΄΄ετσι. Υπαρχει σχετικο θεμα διαβασα κι αλλου αλλα δεν καταφερα να κανω κατι δεν τα ξερω και καλα. Εχω κατεβασει οτι εχω βρει εχω ψαξει σχεδον τα παντα δεν ξερω τι να κανω.

Άβαταρ μέλους
EneMe
Super Moderator
Επικοινωνία:

Δημοσίευση από EneMe » 06 Μαρ 2012 20:32

Είναι μαμούνι 99%.

Σκάναρε τον υπολογιστή σου με ΕΝΑ antivirus, ενώ ρίξε και μια ματιά με το mpam http://www.malwarebytes.org/products/malwarebytes_free

Όλα αυτά σε safe mode (πατάς F8 όταν ανοίγει ο υπολογιστής, στην οθόνη έναρξης)

giouli73

Δημοσίευση από giouli73 » 10 Μαρ 2012 23:07

EneMe έγραψε:Είναι μαμούνι 99%.

Σκάναρε τον υπολογιστή σου με ΕΝΑ antivirus, ενώ ρίξε και μια ματιά με το mpam http://www.malwarebytes.org/products/malwarebytes_free

Όλα αυτά σε safe mode (πατάς F8 όταν ανοίγει ο υπολογιστής, στην οθόνη έναρξης)
Δεν έχω λόγια να σ ευχαριστήσω. Έχω τόνους :kaloe: :kaloe: :kaloe: χίλια ευχαριστώ. Είστε το καλύτερο foroum.Ελπίζω να με συγχωρέσετε που άνοιξα ίδιο θέμα. Το θέμα είναι ότι είδα σήμερα την απάντηση κι έφαγα τόσο χρόνο τσάμπα. Ευχαριστώωωωωωωωωω.

Απάντηση

Επιστροφή στο “Windows Software Guide”

Μέλη σε σύνδεση

Μέλη σε αυτήν τη Δ. Συζήτηση: Δεν υπάρχουν εγγεγραμμένα μέλη και 0 επισκέπτες