Μου βγαίνουν οι τίτλοι διπλοί σε wordpress...

Μια περιοχή για το WordPress, αυτή την δημοφιλή δωρεάν πλατφόρμα για blogging

Συντονιστές: WebDev Moderators, Super-Moderators, PHP Moderators

Απάντηση
nasty
Επικοινωνία:

Δημοσίευση από nasty » 13 Μαρ 2012 00:44

Παιδιά καλησπέρα.
Τη βοήθεια σας please... Σε site που έφτιαξα όταν κάνω αναζήτηση στις μηχανές ή δημοσίευση κάποιας σελίδας στο fb, βγάζει τους τίτλους διπλούς, κολημένους στη σειρά, του τύπου π.χ.:

όνομα site » προιον1, προιον2, προιον3, προιον4, | προιον1, προιον2, προιον3, προιον4

ή άλλες φορές μόνο:
όνομαsiteονομαsite

Τι μπορεί να συμβαίνει? πρόσφατα εγκατέστησα και το seo all in one. Μπορεί να φταίει αυτό?

Άβαταρ μέλους
viktoras
Επικοινωνία:

Δημοσίευση από viktoras » 13 Μαρ 2012 14:58

Το πιο πιθανό είναι να υπάρχει conflict μεταξύ του plugin και του theme που χρησιμοποιείς, έτσι αντί το "SEO all in one" να κάνει override τους τίτλους του theme ( απ' το Wordpress ) να "προσθέτει" τους δικούς του.

Ποιο theme χρησιμοποιείς; κάποιο custom; free; premium; Αν είναι το τελευταίο τότε ίσως βρεις άμεση λύση στο support department τους.
<?="Hello Freestuff";?>
Quality hosting by Cityhost

nasty
Επικοινωνία:

Δημοσίευση από nasty » 13 Μαρ 2012 17:31

Χρησιμοποιώ το mazine, είναι e-commerce και το αγόρασα. Εν τω μεταξύ, έχω σβήσει όλους τους τίτλους από wordpress και έχω αφήσει μόνο αυτούς που έβαλα στο SEO. Κάποια στιγμή υπήρχαν τίτλοι και στα δύο και σκέφτομαι μήπως η google έχει κρατήσει κάτι απο κει και σε λίγες μέρες που θα ξαναδιαβάσει τον ιστό, πάρει τις νέες πληροφορίες και πάψει να εμφανίζει διπλά. Μπορεί να ισχύει αυτό? Δεν ξέρω αν κάνω κάτι σωστά ή λάθος γιατί δεν ασχολούμαι και πολύ καιρό και δεν έχω εμπειρία μεγάλη.

Απάντηση

Επιστροφή στο “WordPress γενικά”

Μέλη σε σύνδεση

Μέλη σε αυτήν τη Δ. Συζήτηση: Δεν υπάρχουν εγγεγραμμένα μέλη και 0 επισκέπτες