Σελίδα η οποία παρουσιάζει το API του Υπ. Ανάπτυξης σχετικά με το παρατηρητήριο τιμών

ζητάτε υπηρεσίες σχετικά με την κατασκευή σελίδων; (design, web hosting, graphics, web programming).

Συντονιστής: Super-Moderators

Απάντηση
Άβαταρ μέλους
Papirakis

Σελίδα η οποία παρουσιάζει το API του Υπ. Ανάπτυξης σχετικά με το παρατηρητήριο τιμών

Δημοσίευση από Papirakis » 18 Μαρ 2012 00:45

Γειά σας,
έπεσε παλιότερα στην αντίληψη μου μια ιστοσελίδα η οποία έκανε αναφορά σε ένα API που άνοιξε το υπουργείο ανάπτυξης το οποίο παρουσιάζε τις τιμές προϊόντων από υπεραγορές.

Η συγκεκριμένη ιστοσελίδα η οποία πέτυχα ( πολύ πιθανόν να έχω βρεί το λίνκ από εδώ ) θυμάμαι πολύ καλά ότι οργάνωνε ένα event με την υποστηρίξη της Microsoft και παρουσίαζε εφαρμογή του API χρησιμοποιώντας το jsfiddle.

Αν έχει κάποιος υπόψιν του τη συγκεκριμένη σελίδα (γραμμένη στα ελληνικά) ας με βοηθήσει... Κάτι που κάνει χρήση αυτού που λέω είναι η σελίδα http://www.e-prices.gr/search

Ευχαριστώ!

Άβαταρ μέλους
cordis
Administrator, [F|H]ounder, [C|S]EO
Επικοινωνία:

Δημοσίευση από cordis » 18 Μαρ 2012 22:01

Δεν απαντάω σε προσωπικά μηνύματα με ερωτήσεις που καλύπτονται από τις ενότητες του forum. Για ο,τι άλλο είμαι εδώ για εσάς.
- follow me @twitter

Απάντηση

Επιστροφή στο “Αναζήτηση Υπηρεσιών διαδικτύου”

Μέλη σε σύνδεση

Μέλη σε αυτήν τη Δ. Συζήτηση: Δεν υπάρχουν εγγεγραμμένα μέλη και 1 επισκέπτης