Kalh Xronia!Peite mou pws sas fainetai h teleutaia mou doule

Θέλετε την γνώμη των άλλων για την σελίδα σας; Τότε βρίσκεστε στο σωστό μέρος.

Συντονιστές: WebDev Moderators, Super-Moderators

Απάντηση
Άβαταρ μέλους
mikenuke
Επικοινωνία:

Δημοσίευση από mikenuke » 01 Ιαν 2002 13:25

Kalh xronia se olous!!!!
Me thn allagh tou xronou parousiasa to neo site pou kataskeuasa gia ena net cafe!Ksekinhsa thn parousiash me auth th selida h opoia eixe antistrofh metrhs! <A HREF="http://www.geocities.com/comsecgr/soon.htm" TARGET=_blank>www.geocities.com/comsecgr/soon.htm</A> <P>To site parousiastike me thn allagh tou xronou s auto to url: <A HREF="http://go.to/comsec.gr" TARGET=_blank>http://go.to/comsec.gr</A>
an den emfanistei deite to <A HREF="http://www.geocities.com/comsecgr" TARGET=_blank>www.geocities.com/comsecgr</A> <P>Perimenw tis entipwseis sas kai tis parathrhseis sas!<P>Eyxaristw.

Άβαταρ μέλους
07

Δημοσίευση από 07 » 03 Ιαν 2002 11:23

oreo. alla afto stin deocities den proteino na to dineis stous anthropous san to kirio link! kalitera na dineis to allo giati den anoigei tipota mono ena xontros ai-basilhs kai den metaferome pouthena allou...
sinexise tin prospathia!

Άβαταρ μέλους
mikenuke
Επικοινωνία:

Δημοσίευση από mikenuke » 04 Ιαν 2002 02:08

Don't worry file.Auto to geocities htan h eisagwgh...to link einai to <A HREF="http://go.to/comsec.gr" TARGET=_blank>http://go.to/comsec.gr</A>
Pws sas fainetai h prospa8eia mou me tis odhgies gia surfarisma kai dhmiourgia email gia xrhstes me elaxistes gnwseis?

Άβαταρ μέλους
gaucho
Honorary Member

Δημοσίευση από gaucho » 27 Ιαν 2003 03:45

mike dio topic sou eida.kai ligo ta site sou.Xwris paraksigisi o tropos pou milas einai san mikro paidi.Den kserw thn ilikia sou

Oi selides sou kales eina gia arxh alla an theleis na kaneis kariera kai na plirwnese tha elega oti to teleio epagelmatiko einai to 10 kai esi eisai sto 2.Akoma kai gia plaka na ekanes thn selida sou http://come.to/mikenuke Nomizw oti ston kosmo den "kathete kala" na tous ftiakseis selida me plirwmi sto epipedo pou eisai.Ayto einai enantion sou sto perisotero koino.Selida ipotheto oti tha ftiakseis mono se pelath pou den kserei ti einai internet kai den exei kritirio
.Se filous kai gnwstous mono tha ftiakseis apo to peribalon sou nomizw

As poume o webmaster Sclavos ayths ths selidas opws poloi exoun to phpnuke.Exei gamates leitourgies alla apo ena simeio kai meta prepei na exei gnwseis o allos gia na to tropopoieisei to nuke kai na balei dika tou.Opws kai o sclavos krerei polla kai exei empeireia.

Na fitaksei enas epagelmatias monos tou site san ton nuke apo to 0 prepei na parei pola komatia kwdika apo biblia apo internet kai tha ta prosarmosei.Kai giana ginei ayto kala thelei gnwseis.Kai na zei sth filandia giati elada theloume kia bolta.Leme twra

Gia sena thn apopsi mou eipa.

Άβαταρ μέλους
steki-man
Επικοινωνία:

Δημοσίευση από steki-man » 27 Ιαν 2003 21:05

Ισως σε στεναχωρήσω αλλά αν για αυτό το site ζητάς χρήματα τότε ......... οι πραγματικοί webmaster θα πρέπει να σκίσουν τα πτυχία τους και να μην ξανανοίξουν το Pc τους για να αποφεύγουν τέτοιο επαγγελματικό σοκ
Δεν θέλω να σε στεναχωρήσω αλλά αν ρωτούσες απλά τη γνώμη μου για το site ως προσωπικό site ή για site που έφτιαξες για κάποιο φίλο που έχει ιντερνετ καφέ θα σου έλεγα ότι είναι ........μέτριο ,χωρίς κάποια πρωτοτυπία,και ότι μη το βάλεις κάτω γιατί αν έβλεπες το πρώτο site που είχα κάνει εγώ .....ήταν έτοιμα όλα και μόνο τα κείμενα έβαζα εγώ
Αλλά δεν μπορώ ούτε μια στις χίλιες να το δω αυτό σαν αποτέλεσμα επαγγελματικής συνεργασίας , και καλύτερα μη το πολυλές γιατί θα σου κόψει δουλειές :o ( χιούμορ )
Πάντως σαν site πολύ μπάχαλο ,όλα στη φόρα πρώτη σελίδα χωρίς τακτική και καλό σχεδιασμό , κάτι σαν τον πάγκο του μανάβη , ότι έχουμε βρει από έτοιμα καλούδια όπως ειδήσεις κτλπ το πετάμε φάτσα κάρτα
Σου εύχομαι λοιπόν να μη το βάλεις κάτω και να συνεχίσεις με πιο πολύ όρεξη αλλά κυρίως με πολύ πιο ταπεινή σοφρωσύνη γιατί δεν είναι δυνατόν να διεκδικείς τον τίτλο επαγγελματία webmaster

Άβαταρ μέλους
cdhyper
Literature Moderator
Επικοινωνία:

Δημοσίευση από cdhyper » 28 Ιαν 2003 01:28

me 2 lekseis tha simpliroso ton parapano filo kai ta po oti to site einai o "Xristos ki Apostolos"

Exo pathei idi epilipsia apo ta pardala xromata kai ta apeira etoimatzidika scripts. oti mporousan na xoresoun ta 1024x768 ta xoresan! Gi auto sou aksizoun sigxaritiria:)

Sinexise tin kali douleia

Άβαταρ μέλους
steki-man
Επικοινωνία:

Δημοσίευση από steki-man » 29 Ιαν 2003 09:27

Θα ήθελα να πω δύο τρία λογάκια ακόμα γιατί ένιωσα λίγο άσχημα με την παραπάνω κριτική μου.Ηθελα λοιπόν να σου πω πως αυτή μου η κριτική και το ύφος λίγο το "επιθετικό" είχε να κάνει ΜΟΝΟ στην περίπτωση που ζητάς την κριτική μου διεκδικώντας τον τίτλο του επαγγελματία webmaster. Δηλαδή αν θεωρείς ότι είναι αρκετή μια τέτοια σελίδα για να θεωρηθείς webmaster επαγγελματίας τότε η κριτική μου ισχύει , αν όμως απλά έτυχε να φτιάξεις ένα site για ένα φίλο που έχει internet kafe πχ και σου είπε να κάνεις μια σελίδα και θα σου δώσει και χαρτζιλίκι τότε αυτό έχει να κάνει με το κατά πόσο έχει κάποιες απαιτήσεις αυτός σε σχέση με τα όσα του προσφέρεις
Σαν ερασιτεχνική σελίδα τώρα , σαν προσωπική σελίδα δηλαδή οι συμβουλές μου είναι οι εξής
Προσπάθησε να είσαι επιλεκτικός στο τι βάζεις μέσα σε μια σελίδα
Προσπάθησε να είσαι πρώτοτυπος σε αυτά που βάζεις γιατί τα έτοιμα script είναι μια ιδέα αρκετά μπανάλ πλέον που και εγώ το ίδιο έκανα σε προσωπικό μου site
Καλύτερα πιο λιτό δηλαδή παρά φορτωμένο με έτοιμα πραγματάκια , καλύτερα που λέει ο λόγος να έγραφες εσύ όλες αυτές τις ειδήσεις καθημερινά με html σε κάποιο σημείο .
Είναι πολύ σημαντικό να μαθαίνεις την html και να μην κάνεις όπως εγώ που έπαιρνα έτοιμες εντολές και τις έκανα copy paste και το μόνο που ξέρω από html είναι να κάνω bold ή να κεντράρω μια φράση κτλπ
Το swish το έχεις υπόψην ? είναι ένα ωραίο προγραμματάκι που σου δίνει την δυνατότητα να μπεις σιγά σιγά στην λογική του πως δουλεύει η τεχνολογία flash.
Καλή συνέχεια λοιπόν

Απάντηση

Επιστροφή στο “Θέλω την γνώμη σας για την Σελίδα μου...”

Μέλη σε σύνδεση

Μέλη σε αυτήν τη Δ. Συζήτηση: Δεν υπάρχουν εγγεγραμμένα μέλη και 0 επισκέπτες