Το blog μας mplevatraxos.blogspot.com

Θέλετε την γνώμη των άλλων για την σελίδα σας; Τότε βρίσκεστε στο σωστό μέρος.

Συντονιστές: WebDev Moderators, Super-Moderators

Απάντηση
navi4546

Δημοσίευση από navi4546 » 21 Απρ 2012 03:00

Το blog το έφτιαξα πριν 8 μήνες και παει καλούτσικα.. Όχι όσο καλά θα ήθελα αλλά έχει αρκετούς επισκέπτες... περιπου 1000 την ημέρα..

http://mplevatraxos.blogspot.com/

Ριξτε του μια ματια και πειτε μου την αποψη σας

Δεκτα ολα τα σχολια.. Πειτε μου αν δεν σας αρεσει κατι για να το διορθώσω και να γινει καλύτερο.. :D

Υ.Σ ειμαι καινόυργιος στο forum.. Μολις εγινα μέλος

Άβαταρ μέλους
AlexGraphicD
Επικοινωνία:

Δημοσίευση από AlexGraphicD » 21 Απρ 2012 13:26

Βρισκω ομορφο το design της σελιδας με ενδιαφεροντα θεματα. Ισως για μενα να αλλαζες την γραμματοσειρα "Μπλε Βατραχος" στο μπανερ επανω δεξια. Να το εκανες ας πουμε αλλο στυλ και πιο μεγαλο γιατι εχεις πολυ κενο και χωραει να πιασει λιγο χωρο.

Απλα ετσι οπως ειναι τωρα δεν μου κολλαει πολυ με την εικονα. Και οι λεπτες γραμμες στο φοντο νομιζω θα ηταν καλυτερα αν τις εβγαζες. Παντως πιο πολυ μου αρεσε που γραφεις στο τσατ οτι ουτε λογος για να βαλεις κουτσομπολια lol.

Τα σιχαινομαι μετα βδελυγμιας προσωπικα, ειδικα αυτα που αφορουν "επωνυμους " & "celebrities"
"Οι άνθρωποι στην ουσία δεν έχουν ανάγκη να αποκτήσουν χρήματα. Αυτό που χρειάζονται πραγματικά είναι η ελεύθερη πρόσβαση σε αγαθά και υπηρεσίες χωρίς τη χρήση κάποιου μέσου ανταλλαγής, χρέους."
http://thepangea.org, http://.thevenusproject.com, http://zeitgeistmovie.com/
Εικόνα

Άβαταρ μέλους
inBlogger
Επικοινωνία:

Δημοσίευση από inBlogger » 21 Απρ 2012 14:57

Μου άρεσε σε γενικές γραμμές. Βρίσκω βέβαια το logo τεράστιο και θα μπορούσε να αξιοποιηθεί καλύτερα(ένα μικρότερο λογότυπο αριστερά και ένα 728*90 ad unit δεξιότερα).
Το background δεν μου άρεσε..μου θυμίζει πλακάκια μπάνιου, ίσως και την pool_party..την πίστα του Counter Strike.
Τα 2 ad units τέρμα κάτω δεν θα αποδόσουν, καλύτερα να μπουν ανάμεσα στα άρθρα π.χ. 1άρθρο-adunit-2άρθρο (πάντα για το index μιλάμε).
• inBlog.gr - Ενημερωτικό blog για SEO, Marketing, Social Media κ.α. ;-)
• w24.gr Forum - Ελληνική κοινότητα για Webmasters, SEO, internet marketing και affiliate marketers.(απο το 2009!)
•Travel Blog

navi4546

Δημοσίευση από navi4546 » 22 Απρ 2012 21:48

AlexGraphicD έγραψε:Βρισκω ομορφο το design της σελιδας με ενδιαφεροντα θεματα. Ισως για μενα να αλλαζες την γραμματοσειρα "Μπλε Βατραχος" στο μπανερ επανω δεξια. Να το εκανες ας πουμε αλλο στυλ και πιο μεγαλο γιατι εχεις πολυ κενο και χωραει να πιασει λιγο χωρο.

Απλα ετσι οπως ειναι τωρα δεν μου κολλαει πολυ με την εικονα. Και οι λεπτες γραμμες στο φοντο νομιζω θα ηταν καλυτερα αν τις εβγαζες. Παντως πιο πολυ μου αρεσε που γραφεις στο τσατ οτι ουτε λογος για να βαλεις κουτσομπολια lol.

Τα σιχαινομαι μετα βδελυγμιας προσωπικα, ειδικα αυτα που αφορουν "επωνυμους " & "celebrities"
hahha.. οντως το ειχα γραψεια αυτο το chat.. Πραγματι δεν εμπαιναν καθολου κοτσομπολια.. Αλλα μετα μπηκαν και αλλοι συγγραφεις στο blog και τωρα εχουμε τα παντα... Ουτε εμενα μ αρεσουν τα κοτσομπολια αλλα τραβανε πολυ κοσμο...

navi4546

Δημοσίευση από navi4546 » 22 Απρ 2012 21:50

inBlogger έγραψε:Μου άρεσε σε γενικές γραμμές. Βρίσκω βέβαια το logo τεράστιο και θα μπορούσε να αξιοποιηθεί καλύτερα(ένα μικρότερο λογότυπο αριστερά και ένα 728*90 ad unit δεξιότερα).
Το background δεν μου άρεσε..μου θυμίζει πλακάκια μπάνιου, ίσως και την pool_party..την πίστα του Counter Strike.
Τα 2 ad units τέρμα κάτω δεν θα αποδόσουν, καλύτερα να μπουν ανάμεσα στα άρθρα π.χ. 1άρθρο-adunit-2άρθρο (πάντα για το index μιλάμε).
pool_party!!!! οντως μοιαζει πολυ!! :P θα το αλλαξω το φοντο.. το βαρεθηκα και εγω ο ιδιος.. με το banner θα δω τι θα κάνω ισως να το μικρύνω λιγο... Ευχαριστώ πολύ για τα σχόλια!!

Απάντηση

Επιστροφή στο “Θέλω την γνώμη σας για την Σελίδα μου...”

Μέλη σε σύνδεση

Μέλη σε αυτήν τη Δ. Συζήτηση: Δεν υπάρχουν εγγεγραμμένα μέλη και 1 επισκέπτης