Πόσοι δεν τελιώσαμε ακόμα?

Ας γνωριστούμε καλύτερα.. μια περιοχή που ο κάθε ένας μπορεί να πει μερικά πράγματα για τον εαυτό του.

Συντονιστές: Stathis, Super-Moderators

Απάντηση
Άβαταρ μέλους
cvoodan
Honorary Member

Δημοσίευση από cvoodan » 07 Οκτ 2003 23:45

Πόσοι από εμάς δεν τελιώσαμε ακόμα το σχολείο και είμαστε ΓΥΜΝΑΣΙΟ/ΛΥΚΕΙΟ (Δημοτικό δεν νομίζω...)? ...και τι σχέδια έχετε για μετά? Που θέλετε και ελπίζετε να περάσετε?

Ας αρχίσω εγώ...
Τελιώνω σε 2 χρόνια... Είμαι 2α λυκείου τώρα και θα το παλέψω να περάσω ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΚΗ στην Θεσσαλονίκη...
Τελευταία επεξεργασία από το μέλος cvoodan την 08 Οκτ 2003 20:30, έχει επεξεργασθεί 1 φορά συνολικά.
Εικόνα

Άβαταρ μέλους
viktoras
Επικοινωνία:

Δημοσίευση από viktoras » 08 Οκτ 2003 14:52

Τελείωνω φέτος... ίσως να μην καταθέσω καν μηχανογραφικό διότι δεν βρίσκω τμήμα της αρεσκείας μου..
Σκέφτομαι για ΑΚΤΟ, Mediterannean College του ομίλου Ξυνή και στην τελική αμα δεν βρω τίποτα Αγγλία/Σκωτία..
<?="Hello Freestuff";?>
Quality hosting by Cityhost

Ray

Δημοσίευση από Ray » 08 Οκτ 2003 16:10

File Viktora,

Meine makria apo sxoles typou Ksynh,Akto klp...

8a plhroseis ena karo lefta kai sto telos 8a pareis ena ptyxio pou den anagnorizete pou8ena!!!

Kalytera katse enan xrono kai skepsou h phgaine strato, mexri na apofasiseis ti PRAGMATIKA agapas, kai meta dialekse sxolh/epaggelma...

Allios, nomizo, oti to eksoteriko einai monodromos... :wink:

Mhn kaneis omos to la8os kai skefteis oti ekso ta pragmata einai eykolotera, etoimasou na rikseis trelo dianasma kai se glossa diaforetikh apo thn Ellhnikh...

Epishs mhxanografiko na kata8eseis, an oxi gia logous spoudon, gia logous analobhs strateyshs... Pote den ksereis pote 8a sou xreiastei...

Filika,

Christos

Απάντηση

Επιστροφή στο “Γνωριμία Μελών - Προσωπικές Ιστορίες”

Μέλη σε σύνδεση

Μέλη σε αυτήν τη Δ. Συζήτηση: Δεν υπάρχουν εγγεγραμμένα μέλη και 0 επισκέπτες