Καλώς σας βρήκα ...

Ας γνωριστούμε καλύτερα.. μια περιοχή που ο κάθε ένας μπορεί να πει μερικά πράγματα για τον εαυτό του.

Συντονιστές: Stathis, Super-Moderators

Απάντηση
c_foto

Καλώς σας βρήκα ...

Δημοσίευση από c_foto » 16 Μάιος 2012 21:07

Καλησπέρα σ' όλους.
Είμαι ο Χρήστος και μου αρέσει ιδιαίτερα η Access. Τον τελευταίο καιρό κάνω και τα πρώτα μου βήματα στην VBA.
Εϊμαι σίγουρος ότι θα ωφεληθώ ιδιαίτερα απ' την γνωριμία μου μαζί σας κάτι για το οποίο θα είμαι ευγνώμων. Μακάρι να φτάσω στο επίπεδο να βοηθήσω κάποτε και εγώ με τη σειρά μου άλλους...

Φιλικά Χρήστος

Άβαταρ μέλους
dva_dev
Script Master
Επικοινωνία:

Καλώς σας βρήκα ...

Δημοσίευση από dva_dev » 16 Μάιος 2012 21:47

Καλώς ήρθες.

Ρώτα άφοβα, απαντάμε μέχρι και σε τεχνολογικές ερωτήσεις.

Άβαταρ μέλους
DGeorge
Honorary Member

Καλώς σας βρήκα ...

Δημοσίευση από DGeorge » 17 Μάιος 2012 08:36

dva_dev έγραψε:Καλώς ήρθες.

Ρώτα άφοβα, απαντάμε μέχρι και σε τεχνολογικές ερωτήσεις.
:lol: :lol: :lol: :lol: Καλώς ήρθες κι από εμένα :D
Απ'ότι είδες, το χιούμορ περισσεύει στο Forum μας. :P
Τα πειράγματα δίνουν και παίρνουν, εφ'όσον -πάντα- είναι καλοπροαίρετα... :wink:
Προσωπικά, κυρίως με μικρή δόση από καλαμπούρι, έμαθα πάρα πολλά σχετικά με το Υλικό των Υπολογιστών. Έμαθα λιγότερα (έτυχε) σχετικά με τα Λειτουργικά Συστήματα και με τις διάφορες Εφαρμογές.
Και πάλι όμως η τακτική της μικρής δόσης χιούμορ εφαρμοζόταν σε όλες τις κατηγορίες θεμάτων. Όσο σοβαρότερο ήταν/γινόταν κάποιο Θέμα, τόσο χρειαζόταν και λίγο μεγαλύτερη δόση χιούμορ!... Έτσι... Για την εξισορρόπηση :wink:
Όλοι καταλαβαίναμε, ότι το Θέμα εξακολουθούσε, να είναι σοβαρό! Πλην όμως καταφέρναμε χαλαρότερα και βρίσκαμε κάποια λύση, ή καταλαβαίναμε ευκολώτερα τη λύση, που βρήκε κάποιο άλλο μέλος.
Περιμένουμε λοιπόν τις δικές σου ερωτήσεις, ή/και προτάσεις λύσης σε Θέματα της ειδικότητάς σου.
Και πάλι καλώς ήρθες μαζί μας, και καλά post. :pint:

Απάντηση

Επιστροφή στο “Γνωριμία Μελών - Προσωπικές Ιστορίες”

Μέλη σε σύνδεση

Μέλη σε αυτήν τη Δ. Συζήτηση: Δεν υπάρχουν εγγεγραμμένα μέλη και 0 επισκέπτες