Δε μ' αφήνει να αλλάξω τη διάταξη στα gadgets. Και πως αλλάζουμε σειρά των ετικετών;

θέματα που αφορούν τον Blogger.com (Blogspot) και τα blogs που κάνουν hosting στην πλατφόρμα αυτή.

Συντονιστές: WebDev Moderators, Super-Moderators

Απάντηση
katkab

Δε μ' αφήνει να αλλάξω τη διάταξη στα gadgets. Και πως αλλάζουμε σειρά των ετικετών;

Δημοσίευση από katkab » 26 Μάιος 2012 13:26

Καλημέρα. Εχω βάλει στη δεξιά πλευρά του blog μου διάφορα gadgets όπως 1ο: σελίδες, 2ο : αναγνώστες, 3ο : χρήσιμοι σύνδεσμοι. Τώρα θέλω να προσθέσω και το gadget ετικέτα. Αφού το προσθέσω , το σέρνω κάτω από το gadget σελίδες όπου εκεί θέλω να παραμείνει. Όταν πάω να κάνω αποθήκευση μου λέει : παρουσιάστηκε σφάλμα. Παρακαλούμε ανανεώστε τη σελίδα και δοκιμάστε ξανά. . Έχω ανανεώσει, έχω κλείσει το Μozilla και δε γίνεται τίποτα.
ή όταν πάω να κάνω προεπισκόπηση από το σχεδίαση πάλι, μου βγάζει : Το πρότυπο ενημερώνεται σε άλλη τοποθεσία. Παρακαλώ επαναλάβετε την φόρτωση της αρχικής σελίδας και ξαναπροσπαθήστε πάλι.
Error 500

Τι μπορεί να φταίει;

Επίσης θα ήθελα να ρωτήσω στο gadget ετικέτες πως μπορώ να αλλάξω τη σειρά των ετικετών;

Άβαταρ μέλους
fiskilis
Honorary Member
Επικοινωνία:

Δημοσίευση από fiskilis » 26 Μάιος 2012 21:38

Πιθανον ο Μοζιλα να εχει καποια ασυμβατοτητα
Δοκιμασε με Chrome και πες μας, οι ετικετες μπορουν να μπουν ητε αλφαβητικα η με ογκο δημοσιευσεων η αλλιως επιλκεκτικα αλφαβητικα αυτες που θες εσυ, τελευταια αλλα χρονοβορα λυση να τις βαλεις οπως θες εσυ σαν εξωτερικα λινκ

katkab

Δημοσίευση από katkab » 27 Μάιος 2012 09:04

Δοκίμασα και με explorer αλλα και με google crhrome. και πάλι τίποτα.

Απάντηση

Επιστροφή στο “Blogspot.com - Blogger”

Μέλη σε σύνδεση

Μέλη σε αυτήν τη Δ. Συζήτηση: Δεν υπάρχουν εγγεγραμμένα μέλη και 0 επισκέπτες