Προώθηση προγράμματος '' Μέθοδος Στοιχηματισμού με Ευφυείς Κύκλους ''

Προβληματισμοί και ανταλλαγή ιδεών από την Επικαιρότητα και διάφορα άλλα θέματα.

Συντονιστής: Super-Moderators

Απάντηση
artofmoz

Δημοσίευση από artofmoz » 18 Ιουν 2012 18:35

Έχω ένα πρόγραμμα για το στοίχημα (όχι προγνωστικά αλλά κάτι πολύ ενδιαφέρον και δεν υπάρχει στην αγορά) και ρωτάω πως μπορώ να το κάνω γνωστό (ψάχνω να το πάρει κάποιος με ποσοστά από πωλησεις).
Δεν ξέρω εάν επιτρέπεται εδώ να δώσω site για download σε demo μορφή?
Εάν ξέρει κάποιος ας μου απαντήσει.

Ευχαριστώ
The Art Of Moz

tango

Δημοσίευση από tango » 19 Ιουν 2012 00:14

Αρχισε να γραφεις σε μπλογκ και φόρουμ. Άμα είναι τζερτζελέδικο, θα πιάσει.

Φτιάξε και καμιά σελίδα με πληροφορίες.

Άμα το δώσεις να σου κάνει άλλος την δουλειά αποκλειστικά, μην περιμένεις λεφτα :D

Spyrostagas
Honorary Member
Επικοινωνία:

Δημοσίευση από Spyrostagas » 19 Ιουν 2012 01:24

μπορεις να δώσεις έστω μία περιγραφή περί τείνος πρόκειται, γιατί όλα υπάρχουν στην αγορά...
Εικόνα

Konstantinos21
Επικοινωνία:

Δημοσίευση από Konstantinos21 » 19 Ιουν 2012 14:31

Στείλε μου pm με το πρόγραμμα να το δούμε και θα σου απαντήσω σχετικά με τους τρόπους προώθησης.

Άβαταρ μέλους
fiskilis
Honorary Member
Επικοινωνία:

Δημοσίευση από fiskilis » 19 Ιουν 2012 20:10

Konstantinos21 έγραψε:Στείλε μου pm με το πρόγραμμα να το δούμε και θα σου απαντήσω σχετικά με τους τρόπους προώθησης.
μια απο τα ιδια και εγω!

artofmoz

Δημοσίευση από artofmoz » 19 Ιουν 2012 20:27

Konstantinos21 έγραψε:Στείλε μου pm με το πρόγραμμα να το δούμε και θα σου απαντήσω σχετικά με τους τρόπους προώθησης.

Τη εννοείς Στείλε μου pm με το πρόγραμμα?

Σου στέλνω ένα μέρος του διαφημιστικού που έχω φτιάξει.

ΜΕΘΟΔΟΣ ΣΤΟΙΧΗΜΑΤΙΣΜΟΥ ΜΕ ΕΥΦΥΕΙΣ ΚΥΚΛΟΥΣ

Αγαπητοί, Συνάδελφοι

Εάν σας ενδιαφέρει μια νέα μέθοδος στοιχηματισμού, (πιστεύω αξίζει το κόπο), αφιερώστε λίγο από το χρόνο σας, και διαβάστε τα παρακάτω.

Εάν επιθυμείτε να κάνετε προώθηση του προγράμματος, παρακαλώ επικοινώνησε μαζί μου, για να συζητήσουμε το τρόπο και τα ποσοστά κέρδους σας.

Σταματήστε πλέον να παίζετε χωρίς μέθοδο και λογική, τόσο στα ποσά πονταρισμάτων όσο και στις αποδόσεις, ανάλογα με την ψυχολογία και την οικονομική ευχέρειά σας, τη δεδομένη στιγμή. Τώρα παίζετε μεθοδικά, με το πρόγραμμα '' Μέθοδος Στοιχηματισμού με Ευφυείς Κύκλους '', κυνηγώντας σταδιακά κάποιο στόχο, με τις οποιαδήποτε παραμέτρους επιθυμείτε.

Το πρόγραμμα '' Μέθοδος Στοιχηματισμού με Ευφυείς Κύκλους '' διαχειρίζεται το αρχικό κεφάλαιο που επιθυμεί ο χρήστης να διαθέσει, με τέτοιο τρόπο, έτσι ώστε, εάν οι προϋποθέσεις που θα θέσει επαληθευτούν, τότε στο τέλος της διαδικασίας θα έχει κέρδος, ανάλογο της ευκολίας ή της δυσκολίας των προϋποθέσεων που έθεσε. Εάν η διαδικασία επαναληφθεί επιτυχημένα πολλές φορές, τότε η αύξηση του κεφαλαίου θα είναι ανάλογη.
Το πρόγραμμα έχει εφαρμογή κατ΄ εξοχήν, στο παιχνίδι στοίχημα και οποιοδήποτε άλλο παιχνίδι, που στηρίζεται σε πιθανότητες, για παράδειγμα ρουλέτα, και παρόμοια, τέτοιου τύπου, παιχνίδια.

Μπορείτε να δοκιμάσετε ή να αγοράσετε το πρόγραμμα '' Μέθοδος Στοιχηματισμού με Ευφυείς Κύκλους '' από την ιστοσελίδα www.info.net.gr (αριστερά της σελίδας, στην επιλογή software και κατόπιν στην επιλογή διάφορα). Πατήστε λεπτομέρειες για να κατεβάσετε τη δοκιμαστική έκδοση και την βοήθεια.

Για πληροφορίες σχετικά με το πρόγραμμα, επικοινωνήστε στο τηλ. 697-33.12.718 ή στείλτε μήνυμα στο email: wolamart@otenet.gr

Για πληροφορίες σχετικά με την αγορά του προγράμματος επικοινωνήστε με την εταιρεία InfoNet τηλ. 22210-60.722

The Art Of Moz

ΕΝΔΕΙΚΤΙΚΑ ΣΥΣΤΗΜΑΤΑ ΜΕ ΕΥΦΥΕΙΣ ΚΥΚΛΟΥΣ

Παρακάτω παρουσιάζονται 4 ενδεικτικά συστήματα. Τα συστήματα που μπορείτε να αναπτύξετε είναι χιλιάδες, και εσείς μπορείτε να προσαρμόζετε τον οποιοδήποτε τρόπο παιξίματός σας, στο πρόγραμμα '' Μέθοδος Στοιχηματισμού με Ευφυείς Κύκλους ''

(2,00 1-3) - Στο παρόν σύστημα ζητάμε να πιάνουμε την απόδοση 2,00, 1 φορά στις 3 προσπάθειες, για να επιτύχουμε διπλασιασμό του οποιοδήποτε κεφαλαίου μας, με 8 συνολικά στοιχήματα (κερδισμένα - χαμένα).

(3,00 1-3) - Στο παρόν σύστημα ζητάμε να πιάνουμε την απόδοση 3,00, 1 φορά στις 3 προσπάθειες, για να επιτύχουμε 100 φορές πάνω την αύξηση του οποιοδήποτε κεφαλαίου μας, με 24 συνολικά στοιχήματα (κερδισμένα - χαμένα).

(3,00 1-3) 50% - Στο παρόν σύστημα, (το οποίο είναι το ίδιο με το προηγούμενο, απλά έχουμε ορίσει και εξασφάλιση 50% του τρέχοντος κεφαλαίου μας, σε περίπτωση που χάσουμε όλες τις προσπάθειες), βλέπουμε ότι πετυχαίνουμε 100 φορές πάνω την αύξηση του οποιοδήποτε κεφαλαίου μας, με 43 πλέον συνολικά στοιχήματα (και όχι 24 που ήταν στο προηγούμενο σύστημα) αλλά σε αυτή την περίπτωση, εάν χάσουμε κάποια στιγμή όλες τις προσπάθειες μας, θα μας μείνει το 50 % του τρέχων κεφαλαίου μας.

(8,00 1-6) - Στο παρόν σύστημα ζητάμε να πιάνουμε την απόδοση 8,00, 1 φορά στις 6 προσπάθειες, για να επιτύχουμε 2.500 φορές πάνω την αύξηση του οποιοδήποτε κεφαλαίου μας, με 13 κερδισμένα στοιχήματα.
The Art Of Moz

artofmoz

Δημοσίευση από artofmoz » 19 Ιουν 2012 20:45

Spyrostagas έγραψε:μπορεις να δώσεις έστω μία περιγραφή περί τείνος πρόκειται, γιατί όλα υπάρχουν στην αγορά...
Δες το διαφημιστικό που έχω φτιάξει.
Θα χαρώ πολύ εάν είχα την άποψη σου και να κάνουμε μια συζήτηση επειδή αυτό θα είναι χρήσιμο για μένα γιατί τώρα βγαίνω στην αγορά και με ενδιαφέρει η γνώμη όλων.
Εάν θα μπορούσες να μιλάγαμε και κάπου σε μορφή chat.

ΜΕΘΟΔΟΣ ΣΤΟΙΧΗΜΑΤΙΣΜΟΥ ΜΕ ΕΥΦΥΕΙΣ ΚΥΚΛΟΥΣ

Αγαπητοί, Συνάδελφοι

Εάν σας ενδιαφέρει μια νέα μέθοδος στοιχηματισμού, (πιστεύω αξίζει το κόπο), αφιερώστε λίγο από το χρόνο σας, και διαβάστε τα παρακάτω.

Εάν επιθυμείτε να κάνετε προώθηση του προγράμματος, παρακαλώ επικοινώνησε μαζί μου, για να συζητήσουμε το τρόπο και τα ποσοστά κέρδους σας.

Σταματήστε πλέον να παίζετε χωρίς μέθοδο και λογική, τόσο στα ποσά πονταρισμάτων όσο και στις αποδόσεις, ανάλογα με την ψυχολογία και την οικονομική ευχέρειά σας, τη δεδομένη στιγμή. Τώρα παίζετε μεθοδικά, με το πρόγραμμα '' Μέθοδος Στοιχηματισμού με Ευφυείς Κύκλους '', κυνηγώντας σταδιακά κάποιο στόχο, με τις οποιαδήποτε παραμέτρους επιθυμείτε.

Το πρόγραμμα '' Μέθοδος Στοιχηματισμού με Ευφυείς Κύκλους '' διαχειρίζεται το αρχικό κεφάλαιο που επιθυμεί ο χρήστης να διαθέσει, με τέτοιο τρόπο, έτσι ώστε, εάν οι προϋποθέσεις που θα θέσει επαληθευτούν, τότε στο τέλος της διαδικασίας θα έχει κέρδος, ανάλογο της ευκολίας ή της δυσκολίας των προϋποθέσεων που έθεσε. Εάν η διαδικασία επαναληφθεί επιτυχημένα πολλές φορές, τότε η αύξηση του κεφαλαίου θα είναι ανάλογη.
Το πρόγραμμα έχει εφαρμογή κατ΄ εξοχήν, στο παιχνίδι στοίχημα και οποιοδήποτε άλλο παιχνίδι, που στηρίζεται σε πιθανότητες, για παράδειγμα ρουλέτα, και παρόμοια, τέτοιου τύπου, παιχνίδια.

Μπορείτε να δοκιμάσετε ή να αγοράσετε το πρόγραμμα '' Μέθοδος Στοιχηματισμού με Ευφυείς Κύκλους '' από την ιστοσελίδα www.info.net.gr (αριστερά της σελίδας, στην επιλογή software και κατόπιν στην επιλογή διάφορα). Πατήστε λεπτομέρειες για να κατεβάσετε τη δοκιμαστική έκδοση και την βοήθεια.

Για πληροφορίες σχετικά με το πρόγραμμα, επικοινωνήστε στο τηλ. 697-33.12.718 ή στείλτε μήνυμα στο email: wolamart@otenet.gr

Για πληροφορίες σχετικά με την αγορά του προγράμματος επικοινωνήστε με την εταιρεία InfoNet τηλ. 22210-60.722

The Art Of Moz

ΕΝΔΕΙΚΤΙΚΑ ΣΥΣΤΗΜΑΤΑ ΜΕ ΕΥΦΥΕΙΣ ΚΥΚΛΟΥΣ

Παρακάτω παρουσιάζονται 4 ενδεικτικά συστήματα. Τα συστήματα που μπορείτε να αναπτύξετε είναι χιλιάδες, και εσείς μπορείτε να προσαρμόζετε τον οποιοδήποτε τρόπο παιξίματός σας, στο πρόγραμμα '' Μέθοδος Στοιχηματισμού με Ευφυείς Κύκλους ''

(2,00 1-3) - Στο παρόν σύστημα ζητάμε να πιάνουμε την απόδοση 2,00, 1 φορά στις 3 προσπάθειες, για να επιτύχουμε διπλασιασμό του οποιοδήποτε κεφαλαίου μας, με 8 συνολικά στοιχήματα (κερδισμένα - χαμένα).

(3,00 1-3) - Στο παρόν σύστημα ζητάμε να πιάνουμε την απόδοση 3,00, 1 φορά στις 3 προσπάθειες, για να επιτύχουμε 100 φορές πάνω την αύξηση του οποιοδήποτε κεφαλαίου μας, με 24 συνολικά στοιχήματα (κερδισμένα - χαμένα).

(3,00 1-3) 50% - Στο παρόν σύστημα, (το οποίο είναι το ίδιο με το προηγούμενο, απλά έχουμε ορίσει και εξασφάλιση 50% του τρέχοντος κεφαλαίου μας, σε περίπτωση που χάσουμε όλες τις προσπάθειες), βλέπουμε ότι πετυχαίνουμε 100 φορές πάνω την αύξηση του οποιοδήποτε κεφαλαίου μας, με 43 πλέον συνολικά στοιχήματα (και όχι 24 που ήταν στο προηγούμενο σύστημα) αλλά σε αυτή την περίπτωση, εάν χάσουμε κάποια στιγμή όλες τις προσπάθειες μας, θα μας μείνει το 50 % του τρέχων κεφαλαίου μας.

(8,00 1-6) - Στο παρόν σύστημα ζητάμε να πιάνουμε την απόδοση 8,00, 1 φορά στις 6 προσπάθειες, για να επιτύχουμε 2.500 φορές πάνω την αύξηση του οποιοδήποτε κεφαλαίου μας, με 13 κερδισμένα στοιχήματα.
The Art Of Moz

artofmoz

Δημοσίευση από artofmoz » 19 Ιουν 2012 21:18

tango έγραψε:Αρχισε να γραφεις σε μπλογκ και φόρουμ. Άμα είναι τζερτζελέδικο, θα πιάσει.

Άμα το δώσεις να σου κάνει άλλος την δουλειά αποκλειστικά, μην περιμένεις λεφτα :D

Φίλε σε φόρουμ δεν σε αφήνουν να διαφημίσεις κάτι.

Εγώ αυτό που έχω κάνει για αρχή το έχω δώσει σε site να το πουλάει αυτό όμως που έχω φτιάξει νομίζω είναι πολύ καλώ για όσους παίζουν στοίχημα η οτιδήποτε παιχνίδι πιθανοτήτων.

Ευχαριστώ για την πληροφορία σου
The Art Of Moz

Άβαταρ μέλους
bibisidis
Honorary Member

Δημοσίευση από bibisidis » 19 Ιουν 2012 21:22

artofmoz έγραψε:
tango έγραψε:Αρχισε να γραφεις σε μπλογκ και φόρουμ. Άμα είναι τζερτζελέδικο, θα πιάσει.

Εγώ αυτό που έχω κάνει για αρχή το έχω δώσει σε site να το πουλάει αυτό όμως που έχω φτιάξει νομίζω είναι πολύ καλώ για όσους παίζουν στοίχημα η οτιδήποτε παιχνίδι πιθανοτήτων.

Μπορούμε να σου κάνουμε μερικές ερωτήσεις? Ερωτήσεις δηλαδή που έτσι κι αλλιώς να πρέπει να απαντήσεις σε υποψήφιους αγοραστές.

Άβαταρ μέλους
cyberfreak
Honorary Member
Επικοινωνία:

Δημοσίευση από cyberfreak » 19 Ιουν 2012 22:08

και γιατι να κανω ολα αυτα και να μην παω απλα με διπλασιασμο δηλαδη να βαζω αποδοση 2+ με 2 ευρω αν δεν βγει με 4 ευρω μετα κλπ κλπ η αν οχι σε στοιχημα να παω να παιξω κινο 1 νουμερο αποδοση 2,5 !!! με 1 ευρω αν βγει θα παρω 2,5 αν δεν βγει θα πονταρω 2 ευρω και αν βγει θα παρω 5 και θα εχω παιξει συνολικα 3 ευρω αρα 2ευρω κερδος καθαρο απλος διπλασιασμος!!!

Άβαταρ μέλους
fAzer

Δημοσίευση από fAzer » 20 Ιουν 2012 00:58

φελλοι...
απο που να αρχισω τωρα!

απλα μου χτυπησε ασχημα στο ματι καπου που γραφει 'που στηρίζεται σε πιθανότητες'.

το προγραμμα πρεπει να ειναι πολυ δυνατο, την επιασα τη λογικη του..... αλλα θα χασεις ολα τα λεφτα σου..

ακομη και με τον διπλασιασμο σε αποδοσεις πανω απο 2, η καλυτερα, η 'λογικη' να ξανα-πονταρεις αφου χασεις για να παρεις και τα σπασμενα, ειναι τοσο φτωχη που θα σταματησει νωρις ο αλλος, χανοντας λιγοτερα..

ξεκολλατε με τον τζογο.
τυχερος ειναι αυτος που ειναι ικανοποιημενος με οσα εχει.
και ειναι τυχερος επισης επειδη δεν εχει ψυχικες διαταραχες...

artofmoz

Δημοσίευση από artofmoz » 20 Ιουν 2012 17:18

fAzer έγραψε:φελλοι...
απο που να αρχισω τωρα!

απλα μου χτυπησε ασχημα στο ματι καπου που γραφει 'που στηρίζεται σε πιθανότητες'.

το προγραμμα πρεπει να ειναι πολυ δυνατο, την επιασα τη λογικη του..... αλλα θα χασεις ολα τα λεφτα σου..

ακομη και με τον διπλασιασμο σε αποδοσεις πανω απο 2, η καλυτερα, η 'λογικη' να ξανα-πονταρεις αφου χασεις για να παρεις και τα σπασμενα, είναι τοσο φτωχη που θα σταματησει νωρις ο αλλος, χανοντας λιγοτερα..

ξεκολλατε με τον τζογο.
τυχερος ειναι αυτος που ειναι ικανοποιημενος με οσα εχει.
και ειναι τυχερος επισης επειδη δεν εχει ψυχικες διαταραχες...
Αγαπητέ φίλε
Εάν αναρτούσα κάτι με θέμα εάν είναι καλός ή όχι ο τζόγος, τότε θα είχε έννοια η απάντησή σου και θα συμφωνούσα κατά πολύ.

Εγώ απλά έχω ένα πρόγραμμα, που προφανώς με ότι γράφεις παραπάνω (η 'λογική' να ξανα-ποντάρεις αφού χάσεις για να πάρεις και τα σπασμένα, είναι τόσο φτωχή που θα σταματήσει νωρίς ο άλλος, χάνοντας λιγότερα..) δεν το έχεις καταλάβει καλά.

Με το πρόγραμμα δεν πέζεις για να πάρεις τα χαμένα, απλά απο την αρχή ορίζεις εσύ πόσα θες να ποντάρεις σύνολο για όλες τις προσπάθειες που θα κάνεις για τη συγκεκριμένη απόδοση που έχεις ορίσει, και απλά το πρόγραμμα σου μοιράζει το ποσό που όρισες με τέτοιο τρόπο έτσι ώστε στο τέλος, εαν καταφέρεις να κερδίσεις μια φορά, να έχεις συνολικά κέρδος από όλη την ιστορία.
[/wiki][/i]
The Art Of Moz

artofmoz

Δημοσίευση από artofmoz » 20 Ιουν 2012 17:27

bibisidis έγραψε:
artofmoz έγραψε:

Μπορούμε να σου κάνουμε μερικές ερωτήσεις? Ερωτήσεις δηλαδή που έτσι κι αλλιώς να πρέπει να απαντήσεις σε υποψήφιους αγοραστές.
Ότι ερωτήσεις θέλετε για το πρόγραμμα, θα προτιμούσα όμως να το είχατε δει σε demo μορφή για να είστε πιο συγκεκριμένοι.
Για αρχή πάντως ρωτήστε οι θέλετε .

Διευκρινίζω πάλι δεν είναι προγνωστικό πρόγραμμα, δεν εγγυάται κανένα κέρδος, είναι απλά μια μέθοδος διαφορετική, για να παίζουμε στοίχημα, και να γινόμαστε πιο συγκροτημένοι και να μην σπαταλάμε άσκοπα χρήματα και γενικά ξαναγράφω αυτό που έχω πει παραπάνω.

The Art Of Moz

artofmoz

Δημοσίευση από artofmoz » 20 Ιουν 2012 18:00

cyberfreak έγραψε:και γιατι να κανω ολα αυτα και να μην παω απλα με διπλασιασμο δηλαδη να βαζω αποδοση 2+ με 2 ευρω αν δεν βγει με 4 ευρω μετα κλπ κλπ η αν οχι σε στοιχημα να παω να παιξω κινο 1 νουμερο αποδοση 2,5 !!! με 1 ευρω αν βγει θα παρω 2,5 αν δεν βγει θα πονταρω 2 ευρω και αν βγει θα παρω 5 και θα εχω παιξει συνολικα 3 ευρω αρα 2ευρω κερδος καθαρο απλος διπλασιασμος!!!
Θα σου απαντήσω φίλε.

1) Το τρόπο που λες, είναι το σύστημα martinagle αν το γράφω σωστά, το οποίο είναι πολύ επικίνδυνο. Που θα σταματήσεις, εάν χάνεις την απόδοση 2 7 φορές συνεχόμενες?
Θα έχεις ποντάρει έως εκείνη τη στιγμή 127 ευρώ και θα πρέπει να ποντάρεις τώρα άλλα 128 σύνολο 255 και εάν πιάσεις να πάρεις 256 δηλαδή να ρισκάρεις 255 για να κερδίσεις ένα ευρώ και όχι σίγουρα γιατί μπορεί να χάσεις πάλι?

2) Αυτό που προτείνω εγώ είναι: Ορίζεις π.χ 10 ευρώ κεφάλαιο να παίξεις και παίζεις 2 απόδοση και ορίζεις να την πιάσεις μια στις 3 προσπάθειες, εάν χάσεις και τις 3 τότε χάνεις τα 10 ευρώ .
εάν την πιάσεις με την πρώτη τα 10 γίνονται 10,87 με την δεύτερη εάν την πιάσεις 11,82 και με την τρίτη 12,86. (Εάν τη πιάσεις μια φορά σταματάς και ξεκινάς από την αρχή)

Όπως βλέπεις με πολύ μικρότερο ρίσκο τα δέκα ευρώ τα κάνω 11 ή 12 ή 13 χοντρικά αρκεί φυσικά να πιάσω την απόδοση 2 μια φορά μόνο.
εάν δεν την πιάσω καμία, απλά έχασα 10 και δεν μπαίνω στο τριπάκι να πάρω τα χαμένα.

Θα παρακαλούσα δέστε το demo πρόγραμμα και όποιος έχει τη διάθεση να μάθει τη λογική του ευχαρίστως μέσα από κάποιο chat online να του εξηγήσω.

Τότε θα δείτε την δυναμική του προγράμματος γιατί το ποσό πονταρίσματος παίζει τεράστιο ρόλο όταν παίζουμε με μια στάνταρτ μέθοδο.
The Art Of Moz

Άβαταρ μέλους
fAzer

Δημοσίευση από fAzer » 20 Ιουν 2012 20:11

ωραιος artofmoz , σε παραδεχομαι!
σε τι μορφη ειναι η εφαρμογη;
εαν ειναι ανοιχτου κωδικα θα την αγορασω..

Απάντηση

Επιστροφή στο “Επικαιρότητα & Διάφορες Συζητήσεις”

Μέλη σε σύνδεση

Μέλη σε αυτήν τη Δ. Συζήτηση: Δεν υπάρχουν εγγεγραμμένα μέλη και 4 επισκέπτες