Αλλαγές σε Template

Από που να ξεκινήσω; Που θα βρω; κ.α. γενικές ερωτήσεις για την δημιουργία μιας ιστοσελίδας.

Συντονιστές: WebDev Moderators, Super-Moderators

Απάντηση
ch_kyriakos

Αλλαγές σε Template

Δημοσίευση από ch_kyriakos » 03 Ιούλ 2012 05:10

Καλημέρα και συγχαρητήρια για το site.
Θα ήθελα να κάνω κάποιες ερωτήσεις σχετικά με κάτι αλλαγές που θέλω να κάνω στο template του site μου-deal site, οι οποίες απ'ότι μου είπαν θα πρέπει να γίνει συνδιαστικά html-css, από τα οποία η αλήθεια είνα πως δεν έχω ιδέα.
1) Θέλω στο background να βάλω μία φωτό η οποία θα είναι scroll σε όλη τη σελίδα
2) Να ανεβάσω το logo του site και αν γίνεται να ειναι clickable
και 3) στο κάτω κάτω μέρος της αρχικής σελίδας έχει τις επόμενες σελίδες με μορφή 1 2 3 4 5 ... 199
και θέλω να το φτιάξω να εμφανίζονται όλες οι σελίδες χωρίς τις τελείες ανάμεσα για να μπορεί ο επισκέπτης να μεταβεί άμεσα εκεί που θέλει.
Υπάρχει περίπτωση κάποιος που έχει τις γνώσεις να με βοηθήσει να αλλάξω αυτά τα 3 από εδώ ή θα πρέπει να απευθυνθώ πληρώνοντας κάποιον έξω για να μου το setarei εκείνος ?
Δεν ξέρω αν έχω γίνει κατανοητός γιατί και εγώ τώρα προσπαθώ να κατανοήσω κάποια πράγματα, οπότε ελπίζω να τα μεταφέρω σωστά.
Δεν έχω αναγράψει το site για να μη θεωρηθεί διαφήμηση.
Ευχαριστώ

megsk

Αλλαγές σε Template

Δημοσίευση από megsk » 03 Ιούλ 2012 11:41

αυτά που ζητάς είναι το πρώτο μάθημα html css, εάν δεν τα γνωρίζεις καλύτερα πλήρωσε κάποιον να στα κάνει δεν νομίζω να σου πάρει πάνω από 50 ευρώ . (φυσικά θα πρέπει να χρησημοποιείς και ενα cms για το νο3)

ch_kyriakos

Αλλαγές σε Template

Δημοσίευση από ch_kyriakos » 03 Ιούλ 2012 23:33

Υπάρχει κάποιος εδώ για να τα φτιάξουμε? Κάποια προσφορά έστω?

Απάντηση

Επιστροφή στο “Γενικές ερωτήσεις κατασκευής ιστοσελίδων”

Μέλη σε σύνδεση

Μέλη σε αυτήν τη Δ. Συζήτηση: Δεν υπάρχουν εγγεγραμμένα μέλη και 2 επισκέπτες