Ζητούνται εθελοντικοί συντάκτες για website...

Ψάχνετε να βρείτε συνεργάτες ή επενδυτές για κάποιο project σας; Αυτή η περιοχή είναι για εσάς. Έχετε όλα τα στοιχεία του project σας έτοιμα, γιατί θα σας τα ζητήσουν.

Συντονιστής: Super-Moderators

Απάντηση
Άβαταρ μέλους
vortalifer
Επικοινωνία:

Δημοσίευση από vortalifer » 15 Ιούλ 2012 23:25

megsk έγραψε:cordis dld δηλαδή για να ξέρω σε τι πρέπει να απαντώ . Πρέπει να λέω οτι σου αρέσει? και εκφράζω την αποψή μου μπορείς να μου πεις ευγενικά ή ακόμα καλύτερα να μην συμετάσχω στο forum . Θα το δεχθώ ...αλλά δεν θα μου λες τι θα πώ ουτε έβρισα ουτε έθιξα κανένα . Άλλα οταν θέλουνε τζάμπα να γίνουνε μάγκες εντάξει ... Επίσης δεν λέι κάποιος για backlinks και το post δεν ΛΕΙ ΚΑΝ ΠΟΥ ΘΑ είναι το site και ποιο είναι ( δίχνει μεγάλη φερεγγυότητα ). άρα συγνώμη που είμαι εγώ ο κακός.
Δεν γίνεσαι κακός. Γίνεσαι απόλυτος. Δεν είναι όλοι ίδιοι σε ηλικία, εμπειρία, διάθεση, γνώσεις... Υπάρχουν όλα τα ενδιάμεσα στάδια..

Ναι δεν είναι συνηθισμένο να ζητάει κάποιος να κάνει κάτι εθελοντικά σε αυτό το τομέα αλλά δεν είναι για γέλια...

megsk

Δημοσίευση από megsk » 15 Ιούλ 2012 23:38

κίτα εσύ το λες τεκμιριωμένα και δέχομαι τεκμηριωμένη άποψη. Δεν δέχομαι τα μην μιλάς και τα ψάχνω για κάπου κάτι τζάμπα και τέτοια . Δεν έχω αρνηθεί να βοηθήσω κάποιον οταν ζητάει κάτι αλλά normal . Δηλαδή ο άλλος αμα μου πει θέλω να φτιάξεις ένα erp τζάμπα μπορείς? θα το θεωρήσω για γέλοια . Ναι μπορεί κάποιος να το κάνει για εμπειρία αλλά και πάλι τον εκμεταλεύεται κάποιος και δεν μου αρέσει...

Άβαταρ μέλους
cordis
Administrator, [F|H]ounder, [C|S]EO
Επικοινωνία:

Δημοσίευση από cordis » 15 Ιούλ 2012 23:55

κοίτα, αν το έλεγες κι εσύ τεκμηριωμένα και χωρίς χλευασμούς προφανώς και δε θα είχα επέμβει και η συζήτηση θα ήταν αλλού τώρα.
Δεν απαντάω σε προσωπικά μηνύματα με ερωτήσεις που καλύπτονται από τις ενότητες του forum. Για ο,τι άλλο είμαι εδώ για εσάς.
- follow me @twitter

megsk

Δημοσίευση από megsk » 16 Ιούλ 2012 00:25

μα τι να πω τεκμιριωμένα οτι κάποιος ζητάει κάποιον να του κάνει την δουλειά τζάμπα χωρίς να δίνει κάποιο αντίτιμο? Κάποιο ανώνυμα το ζητάει και εκτός οτι είναι ανώνυμα δεν λέει καν την ιστοσελίδα που θέλει να του γράψουν δωρεάν κείμενα. Δεν ξέρω μπορεί να είμαι πολύ χαζός εγώ ή περιέργος αλλά νομίζω οτι κάποια πράγματα δεν χρειάζονται τεκμηρίωση. Δεν θα είχα κανένα πρόβλημα αν έδινε κατι μιρκό δεν μιλάω χρηματικό απαραίτητα μιλάω για ένα backlink για κάτι βρε παιδί μου. Κι άλλα παιδιά ζητάνε κάτι δωρεάν αλλά έχουν την ευαισθησία να πούνε οτι σε περίπτωση που πάμε καλά θα δώσουμε κάτι....

andreaslll

Δημοσίευση από andreaslll » 16 Ιούλ 2012 13:54

@megsk : Είναι δικαίωμα οποιουδήποτε να ζητάει ότι θέλει και είναι επίσης δικαίωμα μας να τον γράφουμε στα @@ μας. Αν αυτό το νήμα είχε μείνει τόσο καιρό με μηδέν απαντήσεις να είσαι σίγουρος/η ότι ο συντάκτης του θα είχε πάρει το μήνυμα.

athanasios-davalas
Επικοινωνία:

Δημοσίευση από athanasios-davalas » 16 Ιούλ 2012 14:19

megsk έγραψε:cordis dld δηλαδή για να ξέρω σε τι πρέπει να απαντώ . Πρέπει να λέω οτι σου αρέσει? και εκφράζω την αποψή μου μπορείς να μου πεις ευγενικά ή ακόμα καλύτερα να μην συμετάσχω στο forum . Θα το δεχθώ ...αλλά δεν θα μου λες τι θα πώ ουτε έβρισα ουτε έθιξα κανένα . Άλλα οταν θέλουνε τζάμπα να γίνουνε μάγκες εντάξει ... Επίσης δεν λέι κάποιος για backlinks και το post δεν ΛΕΙ ΚΑΝ ΠΟΥ ΘΑ είναι το site και ποιο είναι ( δίχνει μεγάλη φερεγγυότητα ). άρα συγνώμη που είμαι εγώ ο κακός.
Είναι ο οικοδεσπότης και άρα δικαιούται να ορίζει τους κανόνες της οικίας τους. Αν δεν μας αρέσει απλά μπορούμε να αποχωρήσουμε απο το forum. Αν δεις το post μου θα δεις οτι εθελοντικά προσέφερα την εργασία μου οπότε δεν είμαι αρνητικός μαζί σου. (στο λέω για να αποφύγουμε απλά παρεξηγήσεις )

Άβαταρ μέλους
bibisidis
Honorary Member

Δημοσίευση από bibisidis » 16 Ιούλ 2012 16:04

Όσο κι αν ακούγεται σε κάποιους περίεργο υπάρχουν άνθρωποι που γουστάρουν να γράφουν και πάνω απ΄ολα γουστάρουν να συμμετέχουν. Στο facebookfails.gr που δεν ειναι-ηταν καμια σελιδα της προκοπης ανεβαζαν περιεχομενο 7 ατομα αφιλοκερδως. Ουτε βλακες ηταν, ουτε τους επιασα κοροιδα. Τα παιδια απλα το γουσταραν και το εκαναν με ευχαριστηση.
Το μεγαλυτερο παντως παραδειγμα ειναι οι moderators, σχεδον σε ολα, τα forums

https://www.facebook.com/greekfails/pos ... 9041868521

Gamerspot2

Δημοσίευση από Gamerspot2 » 20 Ιούλ 2012 20:44

Συγχαρήτηρια σε όσους είρωνες έσπευσαν να απαντήσουν. Απ' όσο ξέρω, υπάρχουν πάμπολλες ιστοσελίδες όπου μπορείς να γράφεις εθελοντικά όχι για το κέρδος, αλλά για το χόμπυ σου, για τη διασκέδασή του, για μια φήμή ή και για το "ψώνιο" σου. Επίσης, ανέφερα μόνο την κατηγορία του site, για να μην δημιουργηθεί ανούσια και άσκοπη συζήτηση, πράγμα που όμως έγινε. Όπως γράφω, για περισσότερα στοιχεία επικοινωνείτε μαζί μου. Τότε θα έδινα και το URL και θα σας έλεγα πως υπάρχει μια συμβολική αμοιβή σε είδος (games, νέες ταινίες Blu-Ray, αλλά οκ, προφανώς δεν προτιμήσατε να στείλετε ένα pm). Και τέλος, δεν ήταν υποχρεωτικό να μου απαντήσετε. Έχω κάνει ένα site για το χόμπυ μου, για να περνάω καλά, έχω ήδη σχηματίσει μια συντακτική ομάδα από άτομα που γνωρίζω και απλώς θεώρησα ευσπρόδεκτη μια επιπλέον βοήθεια. Γιατί το παρεξηγήσατε τόσο, δεν μπορώ να καταλάβω. Εύγε...

Υ.Γ. Φίλε megsk, πραγματικά αδυνατώ να κατανοήσω αυτή την επίθεση προς το άτομό μου. Ουδέποτε μίλησα εγώ για site κερδοσκοπικού χαρακτήρα. Και αν όντως πιστέυεις πως προσπαθώ να γίνω τσάμπα μάγκας, δεν έχω λόγια. Αν ήξερες έστω και λίγο τη λογική της σελίδας μου, θα έπαιρνες πίσω τα λόγια σου, θαρρώ.

megsk

Δημοσίευση από megsk » 21 Ιούλ 2012 14:24

Εγω δεν θα πω τοσες φαμφαρες οσες λες , ενα θα σου πω . Η μεγάλη επιτυχία σου είναι η απαντησή μου και οι τόσοι πολοί που προσφέρθηκαν . αντε γεια

Gamerspot2

Δημοσίευση από Gamerspot2 » 21 Ιούλ 2012 18:34

Κοίτα, επειδή δεν είχα κανένα σκοπό να πετύχω κάτι ή να βγάλω κάποιο κέρδος από το όλο θέμα, ζητώ από κάποιον admin να σβήσει το θέμα ή έστω, αν είναι τεχνικά αδύνατο, τα posts που ακολούθησαν.

Ελπίζω να γνωρίζεις την έννοια του freelancer και τις τόσες παρόμοιες αγγελίες που υπάρχουν στο forum.

megsk

Δημοσίευση από megsk » 22 Ιούλ 2012 12:51

xaxaxaxaxaxaxaxaxax xaxaxax xaxaxax ακόμα γελάω . Το κάνες και για φιλανθροπία μήπως να δώσεις στα παιδάκια της αφρικής ? χαχαχαχαχαχαχαχαχα . και πάλι δίνεις απάντηση εσύ που θέλεις να σβηστεί το θέμα..... το freelance μάλλον εσύ δεν ξες τι είναι για τι στο freelancing πληρώνεσε.

Άβαταρ μέλους
gaucho
Honorary Member

Δημοσίευση από gaucho » 24 Ιούλ 2012 10:03

Πρώτα ρωτάς ομορφα - μαθαίνεις και μετά κάνεις επίθεση.

Απάντηση

Επιστροφή στο “Αναζήτηση Επενδυτών ή Συνεργατών”

Μέλη σε σύνδεση

Μέλη σε αυτήν τη Δ. Συζήτηση: Δεν υπάρχουν εγγεγραμμένα μέλη και 0 επισκέπτες