Προβλημα με το facebook κωδικο ασφαλειας (sms)

Γενικές ερωτήσεις και απαντήσεις που έχουν σχέση με το Internet και την καθημερινή του χρήση.

Συντονιστής: Super-Moderators

Απάντηση
iwanna84

Δημοσίευση από iwanna84 » 22 Ιούλ 2012 16:30

Καλησπερα σας!!! :)

Παιδια δεν μπορω να μπω στο facebook γιατι εχω ξεχασει το κωδικο ασφαλειας. ''Ξαναστειλτε τον κωδικο'' αυτο κουμπι πατησα πολλες φορες λεει οτι ''ξαναδοκιμαστε αργοτερα.''

Ολοκληρώστε τον έλεγχο ασφάλειας
Χάρη στους ελέγχους ασφαλείας, το Facebook παραμένει αξιόπιστο και απαλλαγμένο από ανεπιθύμητο περιεχόμενο.
Δώστε τον κωδικό επιβεβαίωσης
Ένας κωδικός έχει σταλεί στον εξής αριθμό: 3069...........

Μόλις λάβετε τον κωδικό επιβεβαίωσης, πληκτρολογήστε τον παρακάτω. Έτσι θα επιβεβαιώσετε ότι είστε κάτοχος του λογαριασμού σας.

Ξαναστείλτε τον κωδικό

Κωδικός ασφαλείας:

χθες πριν αλλαξα το κωδικο προσβασης και ηρθε το ε-μαιλ μου μπηκα λινκ εκανα νεο κωδικο προσβασης και δεν μπορω να μπω στο facebook, ξαναστειλτε τον κωδικο κουμπι πατησα λεει οτι ''ξαναδοκιμαστε αργοτερα.'' 5 φορες αλλαξα κωδικο προσβασης!

Εχω 2 προφιλ μου αυτα εγραψα το ιδιο αριθμο μου πριν μια εβδομαδα, και εγραψα αριθμο της μαμας μου, εγω διεγραψα μηνυμα ενα κωδικο απο το κινητο πριν μια εβδομαδα. Ξεχασα που διεγραψα μηνυμα ενα κωδικο ασφαλειας απο το κινητο της μαμας μου προηγουμενη δευτερα! :(

Μπορω τι να κανω! Να με βοηθησετε παρακαλω!

iwanna84

Δημοσίευση από iwanna84 » 22 Ιούλ 2012 23:16

''boot'' τι ειναι αυτο? δεν καταλαβα! τι λες???

iwanna84

Δημοσίευση από iwanna84 » 23 Ιούλ 2012 00:51

Ολοκληρώστε τον έλεγχο ασφάλειας
Χάρη στους ελέγχους ασφαλείας, το Facebook παραμένει αξιόπιστο και απαλλαγμένο από ανεπιθύμητο περιεχόμενο.
Δώστε τον κωδικό επιβεβαίωσης
Ένας κωδικός έχει σταλεί στον εξής αριθμό: 3069...........

Μόλις λάβετε τον κωδικό επιβεβαίωσης, πληκτρολογήστε τον παρακάτω. Έτσι θα επιβεβαιώσετε ότι είστε κάτοχος του λογαριασμού σας.

Ξαναστείλτε τον κωδικό

Κωδικός ασφαλείας:....

''Ξαναστείλτε τον κωδικό'' αυτο πατησα πολλες φορες λεει οτι ''ξαναδοκιμαστε αργοτερα''.
Να ξαναδοκιμασω παλι σημερα και αυριο?
Δεν ξερω μπορω τι να κανω! Ειστε ξερετε, να με βοηθησετε παρακαλω!

vkafes
Επικοινωνία:

Δημοσίευση από vkafes » 29 Ιούλ 2012 17:11

Είναι τρόπος ασφαλείας του Facebook! Πλέον τον χρησιμοποιούν σε μόνιμη βάση πολλές ιστοσελίδες γιατί οι βάσεις δεδομένων των χρηστών τους έχουν γεμίσει με πολλά bot..

Απάντηση

Επιστροφή στο “Internet Help”

Μέλη σε σύνδεση

Μέλη σε αυτήν τη Δ. Συζήτηση: Δεν υπάρχουν εγγεγραμμένα μέλη και 0 επισκέπτες