Αμερικανική εταιρία έρευνας πατεντών αναζητά ερευνητές.

Ψάχνετε για δουλειά; Καταχωρήστε το βιογραφικό σας εδώ.

Συντονιστής: Super-Moderators

Απάντηση
MichaelK
Επικοινωνία:

Δημοσίευση από MichaelK » 25 Ιούλ 2012 00:14

Καλησπέρα σε όλους,

Είμαι ένας από τους πολλούς φοιτητές που σπουδάζουν στην Αμερική. Επί του παρόντος κάνω την πρακτική μου σε μια από της μεγαλύτερες εταιρίες έρευνας πατεντών η οποία αναζητά ερευνητές με άριστη γνώση αγγλικών οι οποίοι μπορούν να δουλεύουν μέσω διαδικτύου στον ελεύθερό τους χρόνο. Η αμοιβή για μία ποιοτική έρευνα φτάνει τα $5,000. Γνωρίζοντας την κατάσταση στην Ελληνική αγορά εργασίας (την έζησα για αρκετά χρόνια) πιστεύω πως είναι μια πολύ καλή ευκαιρία για επιπλέον εισόδημα για όποιον έχει πρόσβαση στο internet. Προτείνω σε όποιον ενδιαφέρετε να μου στείλει pm ή να επισκεφθεί την ιστοσελίδα στο προφιλ μου και να εγγραφεί χρησιμοποιώντας referal code "greece". (www.articleonepartners.com)

Ευχαριστώ

Άβαταρ μέλους
getpaidgr
Επικοινωνία:

Δημοσίευση από getpaidgr » 30 Σεπ 2012 10:56

Αν το έχεις παρακολουθήσει το θέμα, για ποιούς κλάδους ενδιαφέρονται περισσότερο. Εν τω μεταξύ δεν μου φαίνονται και τόσο απλά τα πράγματα...... "αν ξέρεις αγγλικά είναι καλή ευκαιρία????"

Όχι απλά θα πρέπει να ξέρεις αγγλικά, αλλά να είσαι φτασμένος επιστήμονας στο είδος σου.

Εγώ βρήκα χρήσιμο το post σου αν και too good to be true με τον τρόπο που είναι γραμμένο. Και η εξήγηση μάλλον βρίσκεται στο ref link

Eνημερώνω, λοιπόν, τον Admin ότι κακώς υπάρχει κωδικός referral. Νομίζω πως αυτά, όπως και τα affiliate links απαγορεύονται.
Getpaid.gr - Η ελληνική κοινότητα για την οικονομική αξιοποίηση του διαδικτύου
Investorblog - Χρηματιστηριακό blog
Silver-art.gr - Eshop με ασημένια αντικείμενα και κοσμήματα

Απάντηση

Επιστροφή στο “Αναζήτηση Εργασίας”

Μέλη σε σύνδεση

Μέλη σε αυτήν τη Δ. Συζήτηση: Δεν υπάρχουν εγγεγραμμένα μέλη και 1 επισκέπτης