Πείτε μου την γνώμη σας για την σελίδα μου Autonmoto.gr

Θέλετε την γνώμη των άλλων για την σελίδα σας; Τότε βρίσκεστε στο σωστό μέρος.

Συντονιστές: WebDev Moderators, Super-Moderators

Απάντηση
alexspecs
Επικοινωνία:

Δημοσίευση από alexspecs » 02 Αύγ 2012 18:43

Θεωρώ ότι καλό θα ήταν να είναι οι φωτογραφίες τις αρχικής σελίδας ποιο μεγάλες από τα λινκ σου.

Πρέπει να έχει στον νου σου τους επισκέπτες και στην προκειμένη περίπτωση αυτό που θέλουν να δούνε είναι αυτοκίνητα.

Σαν συμβουλή το μενού σου να είναι ποιο μικρό και επίσης τα εργαλεία (π.χ καταχώριση αγγελιών να είναι ποιο μικρά και να έχουν κείμενο με περιγραφή) Καλό θα ήταν το χρώμα (πορτοκαλί) να το βάλεις και σε άλλα σημεία έτσι ώστε να αποκτήσει κάποια ταυτότητα η σελίδα.

Η πρώτη σελίδα χρειάζεται κείμενα για να μπορεί να έχει κάποια ελπίδα να φανεί στην google.

Καλό είναι να ασχοληθείς και να ψάξεις πάνω στο θέμα search engine optimisation SEO.

Δεν είναι μόνο εάν ένας ιστότοπος είναι όμορφος. Πρέπει να μπορούνε να σε βρούνε.
Θέλει υπομονή και μεράκι.

panosgkol
Επικοινωνία:

Δημοσίευση από panosgkol » 02 Αύγ 2012 19:14

Ευχαριστώ για την βοήθειά σας korgr και alexspecs.

Άβαταρ μέλους
Basilakis
PHP Moderator
Επικοινωνία:

Δημοσίευση από Basilakis » 04 Αύγ 2012 10:00

panosgkol έγραψε:
Γι' αυτό άσε τη δουλειά να στην κάνει κάποιος επαγγελματίας, αν θέλεις να λέγεσε και εσύ τέτοιος.
Τέταρτον. Ολοι εμείς οι ιδιώτες που φτιάχνουμε το site μας το κάνουμε από χόμπι και ζητάμε (αν είναι δυνατόν) την βοηθειά σας . Υπάρχουν άλλοι συνάδελφοι σου οι οποίοι βοηθούν πάρα πολύ. Αρα ξεκίνα να βοηθάς (αν θελεις) και όχι να κράζεις.
...και καταστρέφετε πρώτα την παρουσία σας και μετά το ίντερνετ γενικότερα.
Φίλε Nikolaides εσύ λέγεσε επαγγελματιας στην κατασκευη site και εγω λεγομε επαγγελματιας στην αντιπροσωπεια αυτοκινητων. Δεν θα λεγομαι επαγγλεματιας αν εχω επαγγελματικο site.

[/quote]

Πάμε στοίχημα πως θα λέγεσαι; Ο πελάτης που θα μπεί, θα δει αυτό το πράγμα, θα την κάνει.

Απάντηση

Επιστροφή στο “Θέλω την γνώμη σας για την Σελίδα μου...”

Μέλη σε σύνδεση

Μέλη σε αυτήν τη Δ. Συζήτηση: Δεν υπάρχουν εγγεγραμμένα μέλη και 0 επισκέπτες