Τι θα κάνατε

Εκφράστε την επιχειρηματική σας πλευρά. Μοιραστείτε την εμπειρία σας ή/και τα σχόλιά σας σχετικά με την οργάνωση μιας on-line επιχείρησης. Παρακαλώ όχι διαφημίσεις εδώ!

Συντονιστής: Super-Moderators

Απάντηση
diegito

Τι θα κάνατε

Δημοσίευση από diegito » 02 Αύγ 2012 13:55

andreaslll έγραψε:Αν έχει αυτά τα views, κάνε του μια συμφωνία να βάλεις τις δικές σου διαφημίσεις μέσα για όσο καιρό χρειαστεί μέχρι να βγάλεις τα έξοδα + νομιμους τόκους. Αν δεν έχει δεκάρα να δώσει μπορεί να συμφωνήσει.
Όντως τα views αυτά (αν και δεν είναι αυτά ίσως που περίμενε ούτε αυτός ούτε εγώ, μιας και θεωρούσαμε ότι μπορεί να πήγαινε καλύτερα) μπορούν να σου δώσουν κάποια χρήματα από διαφήμιση. Αλήθεια πόσα πιστεύετε μπορούν να είναι τα έσοδα από αυτά τα viws καθημερινά? Την έχω σκεφτεί και αυτήν την λύση. Όμως θα πρέπει εγώ να τρέξω, να βρώ διαφημίσεις, να διαχειριστώ πράγματα για να πάρω τα χρήματα που θα έπρεπε να είχα πάρει εδώ και καιρό? Και θα μου πεις αν κινδυνεύεις να μην πάρεις τίποτα τι να κάνεις? Εννοείται νομίζω πως σε μία τέτοια περίπτωση δεν πρέπει να υπολογιστή ο νόμιμος τόκος αλλά και ο εκ νέου κόπος σου έτσι δεν είναι?
A.P

Απάντηση

Επιστροφή στο “Η Επιχείρηση”

Μέλη σε σύνδεση

Μέλη σε αυτήν τη Δ. Συζήτηση: Δεν υπάρχουν εγγεγραμμένα μέλη και 0 επισκέπτες